Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nic, jak da sie wrzucić to dam znać , to taka mała drobnostka będzie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze nic, jak da sie wrzucić to dam znać , to taka mała drobnostka będzie

jak piszesz o tym czy nie bedzie problemow , to pewnie nie taka drobnostka :wink4: , nawiew TYL ? i 3cia strefa :cool1:

Opublikowano

jeszcze nic, jak da sie wrzucić to dam znać , to taka mała drobnostka będzie

:mysli: Mała drobnostka :mysli: Może chromowane wentylki w kołach?? :mysli::decayed:

A może ogłosisz konkurs?? Jak ktoś zgadnie jaki mod jest właśnie modzony, to wygra jakąś drobną nagrode... Na przykład uścisk ręki prezesa albo uśmiech prezesa odciśnięty w betonie??[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 09:46_________________________________________________Ale jajca :> http://moto.onet.pl/1646418,1,afganskie-zycie-starych-aut-z-polski,artykul.html?node=2

Opublikowano

Na przykład uścisk ręki prezesa

moge Ci podac jak chcesz :bicz2: lap

Opublikowano
  • Autor

OKI drobnostką było założenie kolorowego wyswietacza FIS :naughty:

Opublikowano

Na przykład uścisk ręki prezesa

moge Ci podac jak chcesz :bicz2: lap

Wole uśmiech odciśnięty w betonie :wink4:

OKI drobnostką było założenie kolorowego wyswietacza FIS :naughty:

:good: :good: :good: W niedziele trzeba zerknąć na efekty :naughty:

Opublikowano

a to mod na plus ;-)

Opublikowano

OKI drobnostką było założenie kolorowego wyswietacza FIS :naughty:

rozumiem ze wymieniales zegary , dorwales jakas uzywke w dobrej cenie ?

To nie taka znow drobnostka bo na czerwonym to ... wyglada jak w B5 :confused4:

Opublikowano
  • Autor

To nie taka znow drobnostka bo na czerwonym to ... wyglada jak w B5

niby tak tyle ze w B8 ten czerwony jest LED-em wiec calkiem wyraxnie to wyglądało :gwizdanie:

Kupilem zegary z legalnego źródła , odblokowali komponent w ASO i smiga jak ta lala :cool1:

Opublikowano

To nie taka znow drobnostka bo na czerwonym to ... wyglada jak w B5

niby tak tyle ze w B8 ten czerwony jest LED-em wiec calkiem wyraxnie to wyglądało :gwizdanie:

Kupilem zegary z legalnego źródła , odblokowali komponent w ASO i smiga jak ta lala :cool1:

tak z ciekawosci - ile Cie to kosztowalo w sumie?

Opublikowano
  • Autor

0,7 Finlandi :wink4:

Opublikowano

tak z ciekawosci - ile Cie to kosztowalo w sumie?

Jakbyś widział jak dobrze bawi się kierownik serwisu ASO Bełta na jego kawalerskim to byś nie zadawał "głupich" pytań :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jakbyś widział jak dobrze bawi się kierownik serwisu ASO Bełta na jego kawalerskim to byś nie zadawał "głupich" pytań :naughty: :naughty: :naughty:

zastępca, zastępcy kierownika hahaha :polew:

Opublikowano

tak z ciekawosci - ile Cie to kosztowalo w sumie?

Jakbyś widział jak dobrze bawi się kierownik serwisu ASO Bełta na jego kawalerskim to byś nie zadawał "głupich" pytań :naughty: :naughty: :naughty:

aaaaa ok, czaje

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzisiaj jakas kiełbaska?

Nie wiem właśnie, jest czy nie ma :mysli:

mmcv pisał mi że podjechał by pod HT, to robimy :?:

Opublikowano

jarko, sorry ale nie dam dzisiaj rady podjechać po te ramki. normalnie jestem tak wykończony że idę spać :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.