Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oczywiscie ori tylko uzywane :wink4::polew:

Rzecz jasna :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak chcesz mieć szybko i płacić to ok :wink4:

Nie wiem jaki masz szybki net, ale jeśli ściągam takiego Blue Raya który waży 5-7GB to 3-4h i mam, taka sama (prawie) jakość jak ori z wypożyczalni :)

Ale jak masz BD w PS3 to czemu nie korzystać z tego :naughty: Ja co tydzień pożyczałem z MM same nowości na BD i porównywałem najlepiej zripowane BD to jednak najlepszy obraz żyleta był z ori płyty :evil:

Pablo co mi z tego jak zassam nawet najlepsze BD skoro i tak nie przeżucę tego na tv...

Czym ja to sobie wypalę na płycie, palcem :?: Łącze komp + tv też mam słabej jakości...

Zasysać mogę top gear'a gdzie tak naprawdę zwisa mi jakość, ale filmu gdzie są wypaśnie efekty specjalne nie mam zamiaru sobie psuć badziewiem i kombinacjami dla paru złotych... Tu chyba nie o to chodzi...

BTW Nie wiem co tak długo Ty filmy z neta ściągasz, u mnie trwa to tyle co czas jazdy do wypożyczalni i spowrotem, ale ja nie korzystam z torrentów i za to płacę :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

odnośnie Top Gear'a to jest już pierwszy odcinek 17-tego sezonu :)

Opublikowano

Jarko, można Cię jakoś złapać na dniach ? potrzebuję ramkę na tablicę bo mi się ujeba*a z przodu :-(

Opublikowano

Wieczorami na BP :)

Opublikowano

o gites, tam przy Krokusie ? ;-) pasuje Ci jutro jakoś po 21-szej albo później ;-) ?

Opublikowano

Dzwoń, numer masz :)

Opublikowano

spoko to będę dzwonił dzisiaj albo jutro to około 20-21 to się ustawimy ;-)

Opublikowano

Tiaaa.........

kap....kap...kap....

Opublikowano

Tiaaa.........

kap....kap...kap....

lato ;-)

Opublikowano

Tiaaa.........

kap....kap...kap....

Spod silnika..a jednak..

:polew: :polew:

Opublikowano

Tiaaa.........

kap....kap...kap....

Spod silnika..a jednak..

:polew: :polew:

tiaaa..... chciałbyś to nie A5 mejdin czajna tylko pożądane B7 :tongue4:

Opublikowano

pożądne B7 :tongue4:

:decayed: :decayed:

Acha.Eee to napewno wypas :polew:

Opublikowano

pożądane B7 :tongue4:

:decayed: :decayed:

Acha.Eee to napewno wypas :polew:

ale o co kaman :tongue4:

Opublikowano

BTW jutro umowiłem sie na naprawe tych dwoch małych wgniotek jednej na masce i jednej na błotniku..

W krakowskim S-Plusie.Pan powiedział że zrobi tą z boku bez rozkładania tapicerek. :mysli:

:decayed: no to dam szansę nie :)

153 brutto za wgniotę ale się potargowałem bo ta na masce to bym chyba sam zrobił :polew: :polew:

Także będzie obszerna relacja :decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:37_________________________________________________

pożądne B7 :tongue4:

:decayed: :decayed:

Acha.Eee to napewno wypas :polew:

ale o co kaman :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak chcesz mieć szybko i płacić to ok :wink4:

Nie wiem jaki masz szybki net, ale jeśli ściągam takiego Blue Raya który waży 5-7GB to 3-4h i mam, taka sama (prawie) jakość jak ori z wypożyczalni :)

Ale jak masz BD w PS3 to czemu nie korzystać z tego :naughty: Ja co tydzień pożyczałem z MM same nowości na BD i porównywałem najlepiej zripowane BD to jednak najlepszy obraz żyleta był z ori płyty :evil:

Pablo co mi z tego jak zassam nawet najlepsze BD skoro i tak nie przeżucę tego na tv...

Czym ja to sobie wypalę na płycie, palcem :?: Łącze komp + tv też mam słabej jakości...

Zasysać mogę top gear'a gdzie tak naprawdę zwisa mi jakość, ale filmu gdzie są wypaśnie efekty specjalne nie mam zamiaru sobie psuć badziewiem i kombinacjami dla paru złotych... Tu chyba nie o to chodzi...

BTW Nie wiem co tak długo Ty filmy z neta ściągasz, u mnie trwa to tyle co czas jazdy do wypożyczalni i spowrotem, ale ja nie korzystam z torrentów i za to płacę :gwizdanie:

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Po 1 jak ma się dobry kabel Full HD/HDMI i kartę graficzną to nic nie tracisz na jakości, chcesz to Ci pokaże jakość ściągniętego na BD 2012 i ori płyty BD 2012 z PS3 to sobie zobaczysz, po 2 ja ściągam długo filmy :?: :D Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu i nie ściągam z torrentów, są strony gdzie nie trzeba płacić i parę dni po premierze są w jakości DVD :gwizdanie:

Tyle w tym temacie.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 14:00_________________________________________________

odnośnie Top Gear'a to jest już pierwszy odcinek 17-tego sezonu :)

Tak w Niedziele była premiera :)

Jeszcze tylko trzeba poczekać na napisy.

Opublikowano

z zakupem tego typu kart to ja bym się narazie wstrzymał bo jakiś czas temu wszedł standard WHDMI (w skrócie wifi hdmi) wieć jak coś to już lepej w przyszłości w coś takiego się zaopatrzeć.

Opublikowano

Pablo na pewno nie ściągasz tak szybko jak ten koleś

http://www.youtube.com/watch?v=SCKq8p-jCqk

Opublikowano

PS: Z kompa kiedyś puszczałem z ciekawości jakąś gierke przez htmi w rozdziałkę 1920x1080 i faktycznie ładnie to wygląda ;-)

Opublikowano

Pablo na pewno nie ściągasz tak szybko jak ten koleś

http://www.youtube.com/watch?v=SCKq8p-jCqk

j**any :shocked:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 14:07_________________________________________________

z zakupem tego typu kart to ja bym się narazie wstrzymał bo jakiś czas temu wszedł standard WHDMI (w skrócie wifi hdmi) wieć jak coś to już lepej w przyszłości w coś takiego się zaopatrzeć.

Mówiłem o zwykłej karcie która ma wyście HDMI DVI, o tym co napisałeś to nie wspominam bo to już inny przyszły standard :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.