Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak szczerze to wolę tradycyjne 2d kino ;-) to 3d już wszędzie wpitolą

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak szczerze to wolę tradycyjne 2d kino ;-) to 3d już wszędzie wpitolą

Znajdź mi 2D bo nie wiem gdzie grają :mysli:

Tak to by się jutro wykorzystało promocję "Środy z orange" 2 bilety za 19zł ale ona nie obejmuje seansów 3D i trza dać 27zł za normalny (3zł liczą za korzystanie z okularów które i tak musisz oddać :polew:)

Yoghurt dziękuje za linka do filmu z Senną, właśnie zasysam :notworthy: 3h oglądania na które czekałem :kox:

Opublikowano

tez wole 2D ogladac , przynajmniej poki co :wink4:

Opublikowano

a to że nie ma akurat tej wersji w 3D to mnie akurat nie dziwi, po prostu mam dość tego typu filmów ;-)

Opublikowano

tak szczerze to wolę tradycyjne 2d kino ;-) to 3d już wszędzie wpitolą

Znajdź mi 2D bo nie wiem gdzie grają :mysli:

Tak to by się jutro wykorzystało promocję "Środy z orange" 2 bilety za 19zł ale ona nie obejmuje seansów 3D i trza dać 27zł za normalny (3zł liczą za korzystanie z okularów które i tak musisz oddać :polew:)

Yoghurt dziękuje za linka do filmu Senna, właśnie zasysam :notworthy: 3h oglądania na które czekałem :kox:

pablo podeślij linka na pw :wink4:

Opublikowano

Ja nie widziałem żadnej części.. :gwizdanie:

Opublikowano

pablo podeślij linka na pw :wink4:

Poszło :)

Opublikowano

Ja nie widziałem żadnej części.. :gwizdanie:

chyba duzo nie straciles przynajmniej z fabuly :polew: :polew: no i Megan Fox ... :decayed: dziendobry :decayed:

Opublikowano

tez wole 2D ogladac , przynajmniej poki co :wink4:

nie znacie się 3D lepsze

380.gif

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Tomek :kox::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No coz podobaly mi sie obie czesci

Jakie obie, kiedy była druga :?: :blink:

Chyba coś przegapiłem :disgust:

Opublikowano

No coz podobaly mi sie obie czesci

Jakie obie, kiedy była druga :?: :blink:

Chyba coś przegapiłem :disgust:

jarko :facepalm:

Weź sobie lepiej pociągnij :naughty::decayed:http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/7cba4115efd9bcae1e5d3a442d97c2e3.gif?1309259032

To zassysaj 2 część :wink4: :wink4:

Opublikowano

To zassysaj 2 część :wink4: :wink4:

W necie ciężko znaleźć dobrą wersję, chyba wolę sobie wypożyczyć :rolleyes:

Opublikowano

To zassysaj 2 część :wink4: :wink4:

W necie ciężko znaleźć dobrą wersję, chyba wolę sobie wypożyczyć :rolleyes:

Jest tego pełno na torrentach DVDRip albo BDRip, programik do ściągania i jedziesz a nie płacisz :wink4:

Opublikowano

Pablo wiem gdzie szukać, ale też wiem ile się trzeba naszukać czasami a i efekty nie dokońca zadowalające :gwizdanie:

Jak w wypożyczalni dorwę płytę BD i odpalę na play'u to na pewno tego samego nie będę miał z neta...

Opublikowano

Jak chcesz mieć szybko i płacić to ok :wink4:

Nie wiem jaki masz szybki net, ale jeśli ściągam takiego Blue Raya który waży 5-7GB to 3-4h i mam, taka sama (prawie) jakość jak ori z wypożyczalni :)

Ale jak masz BD w PS3 to czemu nie korzystać z tego :naughty: Ja co tydzień pożyczałem z MM same nowości na BD i porównywałem najlepiej zripowane BD to jednak najlepszy obraz żyleta był z ori płyty :evil:

Opublikowano
  • Autor

W necie ciężko znaleźć dobrą wersję, chyba wolę sobie wypożyczyć :rolleyes:

:good: :good: :good:

ps. Pablo nie szerz na forum piractwa :cool1:

Opublikowano

W necie ciężko znaleźć dobrą wersję, chyba wolę sobie wypożyczyć :rolleyes:

:good: :good: :good:

ps. Pablo nie szerz na forum piractwa :cool1:

Takie rzeczy tylko na pw :wink4::decayed:

Opublikowano

na giełdzie masz za 25zeta BR z pudełkiem, okładką i drukiem na płycie, ja tylko takie kupuje i jest gites wszystko dziiała i cena nie powala.[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 22:09_________________________________________________oczywiscie ori tylko uzywane :wink4::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.