Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze :embarrassed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musiałem zjesc namiastkę kielbasy przez was :decayed:

Paróweczki :polew:

mniam

Opublikowano
  • Autor

Musiałem zjesc namiastkę kielbasy przez was :decayed:

Paróweczki :polew:

mniam

Ja ostatnio po paróweczkach puszczałem pawie :naughty:

ps.smacznego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po Berlinkach? :blink::shocked:

nooooo dokładnie skąd wiedziałeś ;( też byłem w szoku :cool1:

Opublikowano

ehhh..... z wami się umawiać głodny jestem jak hu..... dopiero wychodzę z roboty wchłonąłbym lub jak tu się to zrobiło teraz modne "zassałbym" dwie jak nic ale nie chce mi się samemu jechać spadam do domu bo jestem :zemdlal:

Opublikowano

Po Berlinkach? :blink::shocked:

nooooo dokładnie skąd wiedziałeś ;( też byłem w szoku :cool1:

wiedziałem :tongue4:

Dlatego ja kupuje na wagę u Szubryta :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________

ehhh..... z wami się umawiać głodny jestem jak hu..... dopiero wychodzę z roboty wchłonąłbym lub jak tu się to zrobiło teraz modne "zassałbym" dwie jak nic ale nie chce mi się samemu jechać spadam do domu bo jestem :zemdlal:

Na głodnego ciezko usnac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ehhh..... z wami się umawiać głodny jestem jak hu..... dopiero wychodzę z roboty wchłonąłbym lub jak tu się to zrobiło teraz modne "zassałbym" dwie jak nic ale nie chce mi się samemu jechać spadam do domu bo jestem :zemdlal:

a ten znowu głodny :decayed:

Mozemy sie umówić na jutro jak coś :wink4:

Opublikowano

Są napisy do pierwszego odcinka 17 sezonu Top Gear :kox:

Rejestrujcie się i ściągajcie :) => http://www.topgear.net.pl/news.php

Oczywiście wszystko na legalu :tongue4:

Opublikowano

Musiałem zjesc namiastkę kielbasy przez was :decayed:

Paróweczki :polew:

mniam

parówki to największe świństwo jakie mogłeś sobie podarować tego wieczora hehe[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 08:40_________________________________________________

Po Berlinkach? :blink::shocked:

nooooo dokładnie skąd wiedziałeś ;( też byłem w szoku :cool1:

coś w tym jest bo też je jadłem ostatnio i były strasznie syfiaste. Jeszcze kilka miesięcy temu były ok - muszą coś dodawać od siebie :/

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

dla kogo dobry dla tego dobry ;-) mnie wczoraj spotkało szczęście - piwko po kilku miesiącach gasi pragnienie...

... tylko poranek jakiś taki nie ten teges ;-)

Opublikowano
  • Autor

Ja wlasnie siedze sobie w ASO , kolejny mod się własnie modzi :decayed: zobaczymy czy wyjdzie i nie będzie problemów z tym :gwizdanie:

Opublikowano

a co grzebiesz ;-) ?

Opublikowano

:siema:

Nie ma to jak grill i piwko w ten piękny czwartkowy ( czwartek dzisiaj :mysli: ) poranek :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co grzebiesz ;-) ?

Ja nic ..... :wink4:

Opublikowano

a co grzebiesz ;-) ?

Ja nic ..... :wink4:

No to co jest modzone w Twoim aucie?? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

nic takiego :wink4:

Opublikowano

nic takiego :wink4:

oj co taki tajemniczy jestes? tez mnie ciekawi co tam wrzuciles nowego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.