Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też postaram siębyć, ale po 20-stej.

Weźmie ktoś VAG-a żeby mi autko po naprawie prześwietlić?? :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ognie sztuczne rzeczywiście były :kox:

A ja od jednej Pani dzisiaj usłyszałem że ognie były wyjątkowo słabe :kox:

Opublikowano

Dzięki za spocika :good:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota. Byłem pierwszy raz i na krótko, ale za tydzień postanawiam poprawę ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za spota. Byłem pierwszy raz i na krótko, ale za tydzień postanawiam poprawę ;)

:good:

Również dzieki za spota :wink4:

Paweł , listwa drewniana ( kalwaria :) ) do Twojej A5 kosztuje 653 zł/szt :shocked: :shocked: :shocked:

tylko jaki Ty masz tam rodzaj drewna ? bo byly kolory : orzechowy, muskat, jesion-bezowy

Opublikowano

Również dziękuję za spota :hi: Dziękuję również "nowemu" koledze za VAG-a :hi: Mam nadzieje że jakoś uda mi się uruchomić spryskiwacze reflektorów... A jak nie to pojadę do blacharza co mi to robił i każe mu się z tym bawić :evil:

Opublikowano

Również podziękował za spota :hi:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota. Byłem pierwszy raz i na krótko, ale za tydzień postanawiam poprawę ;)

:good:

Również dzieki za spota :wink4:

Paweł , listwa drewniana ( kalwaria :) ) do Twojej A5 kosztuje 653 zł/szt :shocked: :shocked: :shocked:

tylko jaki Ty masz tam rodzaj drewna ? bo byly kolory : orzechowy, muskat, jesion-bezowy

Już sprawdzilismy na spociku w sklepie gajosa :naughty:

Niestety dokładnie 653 zł kosztuje ta listewka.

Fantomas ja juz wymontował :notworthy: za co mu bardzo dziękuję :)

Trochę się musiałem nasłuchać złośliwości ale trudno :wink4::polew: :polew:

Było smiesznie :)

Trzeba ja naprawic dlatego moze ktoś zna kogos w Krakowie kto mi doklei dwa bolczyki w niej... :mysli:

Potrzebny taki co sie lubi pobawic,złota rączka...

Inna sprawa ze ch...j mnie to powinno interesowac bo ta listwe połamali u Buczaka najprawdopodobniej szkoda ze pierwszy wlasciciel tego nie zauwazył :wallbash: A ASO oddało do Buczaka wiec tez powinni mi ja dac..

No i wyszedł bład N145 czyli prawa poduszka pod silnikiem Tomek mowil ze popularne :confused4:

Naprawię....

Psia mać zaraz pójdę do tematu o jakosci :decayed:

Dzieki za spocika w przyszłym tyg szykuje sie rozbieranie tapicerki z mistrzem fantomasem o ile się zgodzi... :gwizdanie:

Opublikowano

Pawel ul. Nabielaka przy ESTAKADZIE na 29 listopada

kleilem bolczyki do listewek ozdobnych, chlop robi bardzo dobrze i wzial 8zł :))) Wszystko co zwiazane z klejeniem/spawaniem plastiku robie u niego i jest tak od zawsze...

no ale za Kalwaryjskie meble to moze policzyc dwukrotnie... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pawel ul. Nabielaka przy ESTAKADZIE na 29 listopada

Oooo widzisz, mnie też się przyda :good:

Opublikowano

no ale za Kalwaryjskie meble to moze policzyc dwukrotnie... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :lol1::nabijasie:

Dzieki jutro do niego zawitam.. :notworthy::good:

Nie masz numeru tel?

Tylko cholera nie wiem jak długie maja byc te bolczyki teraz :mysli:

BTW na fajnej niemieckiej stronie czesci recyklingowych znalazlem ta listewke po przebiegu 3000km w stanie idealnym za 55Euro z wysylka :gwizdanie:

Jak mi jutro powie ze naprawi to OK jak nie to biore i po temacie. :rolleyes:

Opublikowano

no ale za Kalwaryjskie meble to moze policzyc dwukrotnie... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :lol1::nabijasie:

Dzieki jutro do niego zawitam.. :notworthy::good:

Nie masz numeru tel?

Tylko cholera nie wiem jak długie maja byc te bolczyki teraz :mysli:

BTW na fajnej niemieckiej stronie czesci recyklingowych znalazlem ta listewke po przebiegu 3000km w stanie idealnym za 55Euro z wysylka :gwizdanie:

Jak mi jutro powie ze naprawi to OK jak nie to biore i po temacie. :rolleyes:

to nie lepiej wziac od tego chlopa ze skawiny komplet:

http://moto.allegro.pl/listwa-ozdobna-dekor-drzewo-audi-a5-s5-8t0-i1657425479.html

wymienic ta ulamana a reszte puscic na allegro za 50 pln taniej?

Opublikowano

Widziałem ten komplet ale wcale nie jestem pewien czy reszte tak łatwo się pusci.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

BTW na fajnej niemieckiej stronie czesci recyklingowych znalazlem ta listewke po przebiegu 3000km w stanie idealnym za 55Euro z wysylka

a co to za stronka ? :cool1:

siema all w Ponidziałek :kwasny:

Opublikowano

BTW na fajnej niemieckiej stronie czesci recyklingowych znalazlem ta listewke po przebiegu 3000km w stanie idealnym za 55Euro z wysylka

a co to za stronka ? :cool1:

http://www.riedel-autorecycling.de/cgi-bin-riedel-auto/ersatzteile/lager.pl?action=4&barcode=1002028741025&ext=1&sp=en

:hi:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:56_________________________________________________Kur.a pan od listewek polegl :confused4:

On tylko spawa nie klei a poniewaz cala obwodka jest oblekana metalem to powiedzial ze by ja zniszczyl...lipa

Ulica to dokladnie Ciolkowskiego jak ktos potrzebuje.

Opublikowano
:bry: i dzięki za spocika wczoraj :hi:
Opublikowano

Tomku co ty na to.. :tongue4:

U przyjaciela w firmie jest koleś złota rączka :)

Mistrzowsko to zrobił, jak nie lubię "druciarstwa" :polew:

Leży idealnie,nic nie drga,fabryka :P

Szkoda że nie miałem nowych spinek bo z tą drgającą szybą też byśmy zrobili... :confused4:

img1073se.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1079ub.jpg

Uploaded with ImageShack.us

NIECH ŻYJE KALWARIA :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jest git :)

Podobno można taki bayer również wyrezać w B6 i B7 tylko na vagu trzeba coś pogrzebać :kox:

Opublikowano

Panowie, macie może jakieś dobre zniżki w ASO albo hurtowniach ? Potrzebuję kompresor do AJm'a i pewnie za niedługo komplet sprzęgła i poduchę skrzyni.

Opublikowano

Kto przejdzie :decayed:

http://besty.pl/15601

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.