Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 15:49_________________________________________________TIESTO znów szaleje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Również podziękował, cholera trzeba bardziej promować spoty i frekwencję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podziękował, cholera trzeba bardziej promować spoty i frekwencję :decayed:

aż tak mało was było ,ja się nie wyrobiłem dzisiaj po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podziękował, cholera trzeba bardziej promować spoty i frekwencję :decayed:

aż tak mało was było ,ja się nie wyrobiłem dzisiaj po prostu

6,7 osób.

No Ciebie już trochę nie było na spocie :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podziękował, cholera trzeba bardziej promować spoty i frekwencję :decayed:

aż tak mało was było ,ja się nie wyrobiłem dzisiaj po prostu

6,7 osób.

No Ciebie już trochę nie było na spocie :tongue4::decayed:

Tak po prostu wychodzi ostatnio ,dobrą furą jeździłem wczoraj i trzeba było ją oddać dzisiaj ,straszna szkoda ale auto nie na moją rękę i dlatego się po prostu nie wyrobiłem dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :hi: Jestem tu nowy mam pytanko jak wyglądają te spoty opisze mi ktoś?

Spoty odbywają się co Niedziele o godzinie 19:00 w Galerii Kazimierz, parking poziom niebieski.

A jak wyglądają :decayed: Dużo by pisać, ale zawsze jest wesoła atmosfera :decayed:

Podjedź za tydzień, porównasz sobie swoją B8 z innymi B8kami i dowiesz się dużo ciekawych rzeczy o swojej A4m pewnie nie wszystko w niej odkryłeś :wink4:

Zapraszamy :wink4:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 23:24_________________________________________________

Wóda,fajki,czasem panienki,czasem jakiś filmik jak Kerczi puści (ostatnio była Piła),taki standard.Lajtowo bez szaleństw. :cool1:

Co złego to nie my.

Zapomniałeś dodać że czasem gołębia się przejedzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchajcie, daleko w kraków trzeba wjeżdżać do tej galerii, bo kraków znam c**j..owo a mam do was 80 km, od kielc, bo chętnie bym się czegoś dowiedział o mojej cfurce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co mozecie polecic w Krakowie jesli chodzi o usuwanie hologramow i zabezpieczenie lakieru ? . Chodzi o wmiare solidna i przystepna cenowo firme ? Najlepiej z polecenia.

Mam kilka hologramow ktore widac pod swiatlo i mnie wkur... sam tego robic nie zamierzam , bo raz ze musze kupic sprzet a dwa ze moge spierd.. dlatego wolalbym to oddac w dobre rece. Przy okazji troche moze odswierzyc lakier (widac troche rysek w sloncu ) i cos sie od Panow odnosnie jego dalszej pielegnacji dowiedziec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchajcie, daleko w kraków trzeba wjeżdżać do tej galerii, bo kraków znam ch***..owo a mam do was 80 km, od kielc, bo chętnie bym się czegoś dowiedział o mojej cfurce:)

To jest prawie że centrum Krk i na pewno znajdziesz Galerie.

Jak coś to śledź temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co mozecie polecic w Krakowie jesli chodzi o usuwanie hologramow i zabezpieczenie lakieru ? . Chodzi o wmiare solidna i przystepna cenowo firme ? Najlepiej z polecenia.

Mam kilka hologramow ktore widac pod swiatlo i mnie wkur... sam tego robic nie zamierzam , bo raz ze musze kupic sprzet a dwa ze moge spierd.. dlatego wolalbym to oddac w dobre rece. Przy okazji troche moze odswierzyc lakier (widac troche rysek w sloncu ) i cos sie od Panow odnosnie jego dalszej pielegnacji dowiedziec .

Wiesz jakie to koszty w profesjonalnej firmie?

Bo ja to robię sam w końcu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, to nawet sam zrobiłes Ludwika IV u siebie w autku :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, to nawet sam zrobiłes Ludwika IV u siebie w autku :polew: :polew: :polew: :polew:

:bla::ssij:

Naszy ulubiony producent wypuścił tą najdrozsza szlachetna wersję.. :decayed: ale nie kazdy to zrozumie podobnie jak nie kazdemu 25 letnia whisky smakuje..to dla wybranych Karol :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel ale KERCZI coś wspominał o Kalwarii, byłeś u nich :?: :mysli:

:polew::decayed:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 23:59_________________________________________________Karol poszedł punkcik na FB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...