-
Problem z audi a4 b8 2008 rok 2.0tdi 143 km 180000 km
Przebieg jest 100% ponieważ mam auto od nowości, jest to salon polska. powidz Cie koledzy czego mogę się spodziewać tak przy 200 tys km?? Bo słyszałem że dwumas lubi siąść przy takim przebiegu
-
Problem z audi a4 b8 2008 rok 2.0tdi 143 km 180000 km
Problem zdiagnozowany w servisie, no i niestety wtryskiwacze 3 są do wymiany, jeden jest w miarę ok Trudno 5000 zł nie moje ale co zrobić trzeba naprawić, trochę mnie to dziwi bo mam 182000 przebiegu i zawsze uważałem na paliwo i w ogóle a tu taka niespodzianka. ;(
-
Problem z audi a4 b8 2008 rok 2.0tdi 143 km 180000 km
A powiedzcie koledzy jak można sprawdzić czy zawór egr jest zepsuty?? NADAL NIE WIADOMO CO JEST
-
Problem z audi a4 b8 2008 rok 2.0tdi 143 km 180000 km
Problem z wtryskiem paliwa podobno, możliwe że wtrysk padł tak mówi mechanik, jest to możliwe?
-
Problem z audi a4 b8 2008 rok 2.0tdi 143 km 180000 km
Auto miało robiony pełny serwis 4200km temu i wszystko było ok, a tu nagle dzisiaj zaświeciła się kontrolka od świecy i auto osłabło i zaczęły spadać obroty a następnie zgasło i nie chciało już odpalić... Mam nadzieje że to nic poważnego, ale gdyby sie spaliła świeca żarowa to raczej by nie zgasł tylko ewentualnie wszedłby w tryb awaryjny
-
Problem z audi a4 b8 2008 rok 2.0tdi 143 km 180000 km
Witam. Mam problem z audi a4 b8 2.0 tdi Podczas jazdy zaświeciła się kontrolka od świecy auto o słabło po czym zgasło i nie chce odpalić... Proszę o poradę co mogło się stać
-
Polecane opony letnie
Witam! Koledzy jestem nowy i mam prośbę o pomoc w doradzeniu opon letnich ponieważ chciałbym je kupić teraz kiedy są jeszcze troszkę tańsze niż w sezonie. Mam audi a4 b8 i chciałbym kupić jakieś opony 17 nie drogie i dobre Proszę o wyrażenie swojego zdania z góry dziękuje i pozdrawiam Damian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej Jestem tu nowy mam pytanko jak wyglądają te spoty opisze mi ktoś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Mam na imię Damian jestem z okolic Miechowa, woj. małopolskie. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi a4 B8 2.0tdi 143km z 2008 roku. Chyba zle sobie zaznaczyłem silnik przy rejestrowaniu Przepraszam za to odrazu.
AudiDamian
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta