Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, dla wybranych...ktorzy pija go*** z biedronki obrandowne przez marke HQ i mysla ze niebo w gebie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, dla wybranych...ktorzy pija go*** z biedronki obrandowne przez marke HQ i mysla ze niebo w gebie :polew: :polew: :polew:

:mysli: :mysli: :think2:

Nie byłem nigdy w biedronce..nie ma jej koło mnie..ale skoro wiesz nie bede zaprzeczał ..

:polew: :polew:

Opublikowano

Albo mi się wydaje albo jest teraz pomarańczowy księżyc :decayed::polew:

Opublikowano

Albo mi się wydaje albo jest teraz pomarańczowy księżyc :decayed::polew:

to przez ta 25letnia whisky :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie jeszcze nie skonczona ale proszę o KLIKi...

www.k2-tech.pl

Opublikowano

Panowie jeszcze nie skonczona ale proszę o KLIKi...

www.k2-tech.pl

Poszło wcześniej jak pisałem :wink4:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 01:13_________________________________________________Nie wszyscy zapewne widzieli, przód zalatuje A6 C7 co nie którym to się nie spodoba... :disgust: (mowa o drugim większym face lifcie B8)

38607852.th.jpg94993102.th.jpg24615684.th.jpg90008598.th.jpg99706681.th.jpg43470559.th.jpg

http://www.spyshots.nl/SpyShots/Eerste_foto%27s_gefacelifte_Audi_A4_%28Avant%29?fotoid=6

Opublikowano

a słuchajcie, daleko w kraków trzeba wjeżdżać do tej galerii, bo kraków znam ch***..owo a mam do was 80 km, od kielc, bo chętnie bym się czegoś dowiedział o mojej cfurce:)

To jest prawie że centrum Krk i na pewno znajdziesz Galerie.

Jak coś to śledź temat :)

Tak Pablo, Kazimierz to prawie centrum miasta :gwizdanie:

Kolego, to jest ścisłe centrum miasta, ale bez obaw... Jadąc od Kielc będziesz miał jakieś 5-6km do pokoniania i praktycznie cały czas dwupasmóweczki pod samą galerię. Trasa bardzo prosta, w niedziele jakieś max. 15min. jazdy przez miasto :wink4:

Zapraszamy :good:

Opublikowano

witam szanowne grono, :) ale mnie dlugo nie bylo

Opublikowano

witam szanowne grono, :) ale mnie dlugo nie bylo

:shocked:

Opublikowano
  • Autor

a słuchajcie, daleko w kraków trzeba wjeżdżać do tej galerii, bo kraków znam ch***..owo a mam do was 80 km, od kielc, bo chętnie bym się czegoś dowiedział o mojej cfurce:)

tak jak Jarko napisał , max 15 minut od wjazdu do Kraka :hi:

:siema: w Poniedzialkowy poranek :decayed:

Opublikowano

Wiesz jakie to koszty w profesjonalnej firmie?

Bo ja to robię sam w końcu..

Pawel to jak dojdziesz do wprawy to daj znac :decayed: chetnie podjade zebys mi to usunol :decayed:

p.s. Jakie te koszty i jaka to firma ?? :gwizdanie:

Opublikowano

witam szanowne grono, :) ale mnie dlugo nie bylo

:shocked:

:) jarko co taki zdziwiony :)

Opublikowano
  • Autor

no jak Cię rok nie było to dlaczego ma się nie zdziwić :tongue4:

Opublikowano

Panowie jeszcze nie skonczona ale proszę o KLIKi...

www.k2-tech.pl

Poszło wcześniej jak pisałem :wink4:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 01:13_________________________________________________Nie wszyscy zapewne widzieli, przód zalatuje A6 C7 co nie którym to się nie spodoba... :disgust: (mowa o drugim większym face lifcie B8)

38607852.th.jpg94993102.th.jpg24615684.th.jpg90008598.th.jpg99706681.th.jpg43470559.th.jpg

http://www.spyshots.nl/SpyShots/Eerste_foto%27s_gefacelifte_Audi_A4_%28Avant%29?fotoid=6

Ale nowa paleta lakierów audi jest fantastyczna :naughty: A tak poważnie to ten duży lift chyba nie jest taki duży. Zmieni się coś oprócz frontu?

Opublikowano

a słuchajcie, daleko w kraków trzeba wjeżdżać do tej galerii, bo kraków znam ch***..owo a mam do was 80 km, od kielc, bo chętnie bym się czegoś dowiedział o mojej cfurce:)

To jest prawie że centrum Krk i na pewno znajdziesz Galerie.

Jak coś to śledź temat :)

Tak Pablo, Kazimierz to prawie centrum miasta :gwizdanie:

jarko centrum miasta to jest rynek główny :naughty: :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 11:11_________________________________________________

witam szanowne grono, :) ale mnie dlugo nie bylo

Cie pierd^^e kogo ja widzę :shocked:

Welcome back :!: :>

A tak po za tym to :siema: wszystkim.

Opublikowano
:hi: Witam po wspaniałym urlopie :) i pozdrawiam
Opublikowano

witam szanowne grono, :) ale mnie dlugo nie bylo

:shocked:

:) jarko co taki zdziwiony :)

Zapisałeś sie jakoś w styczniu do BT i słuch po Tobie zaginął...

Coś Ty siedział czy co :kox:

Miło Cie znowu widzieć :good:

jarko centrum miasta to jest rynek główny :naughty: :gwizdanie: :decayed:

Tak, a Ty mieszkasz w Czyżynach nie w Nowej Hucie :rolleyes:

:hi: Witam po wspaniałym urlopie :) i pozdrawiam

Witamy :hi:

Jak tam opalenizna :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.