Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie nie spac zwiedzac :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no widzisz Tukan że te mięczaki poszły spać :naughty:

Opublikowano

kogo moje oczy widzą :kox:

gdzieś się włóczył? :decayed:

pracuje się :naughty: :naughty:

no widzisz Tukan że te mięczaki poszły spać :naughty:

mięczaki ? jakbys wstawał cały tydzień o 6 rano to ciekawe o której byś chodził spać twardzielu :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

a nad czym Ty pracujesz do 1:00? chyba nad wzwodem :decayed:

Opublikowano

a nad czym Ty pracujesz do 1:00? chyba nad wzwodem :decayed:

nad tym nie muszę pracować na całe szczęście :decayed:
Opublikowano

a nad czym Ty pracujesz do 1:00? chyba nad wzwodem :decayed:

nad tym nie muszę pracować na całe szczęście :decayed:

:polew:

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 01:09 _________________________________________________Wstawać śpiochy :decayed:

Opublikowano

Pracuje się. :)

z teg co pamiętam zrobił zamykanie bez problemu ,pododawał jakieś liczby i przekodował.Dziwne to dla mnie było.Mogę zapytac czy we wszystkich się da :mysli:

A co do pasów :) Miałem kilka renówek a tam seryjnie to montowane i osobiście likwidowałem to :evil: Strasznie denerwujące to jak bimba :gwizdanie:

Opublikowano

pozdrowienia z Dabek :hi:

Opublikowano

A co do pasów :) Miałem kilka renówek a tam seryjnie to montowane i osobiście likwidowałem to :evil: Strasznie denerwujące to jak bimba :gwizdanie:

Mialem to w golfinie mk5 i wk.denerwowalo :decayed: mnie to niemożebnie. Panowie po co chcecie sobie chomąto zakładać ? :gwizdanie: :przebiegly:

Opublikowano

Panowie, zamykanie można przekodować bez problemu (na spociku :decayed:)

z pasami jest tak że trzeba mieć w kodach wyposażenia: 9P1 (kontrolka) lub 9P3 (kontrolka + bimbon)

Opublikowano
  • Autor

pozdrowienia z Dabek :hi:

również pozdrowionka Panie Themonie :kox: tylko sie tam na plazy nie opal za bardzo ......papierosów :naughty:

Opublikowano

pozdrowienia z Dabek :hi:

również pozdrowionka Panie Themonie :kox: tylko sie tam na plazy nie opal za bardzo ......papierosów :naughty:

Cuber juz oddałeś furke do bełta

_________________________________________________

Kur.wa Panowie nigdy nie jedzcie do quattro service, byłem dzisiaj u mechanika żeby zobaczył co się tłucze z przodu to okazało się że koleś (pracownik serwisu) w ogóle nie zabezpieczył kabla który idzie do czujnika ABS lewego koła tylko kabel sobie dynda koło wahaczy. :kwasny:

Nie przykrecił jakieś blaszki podtrzymującej ten kabel.

Oczywiście mocowanie muszę kupić w ASO :wallbash:

Przecież to bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo.

Opublikowano
  • Autor

Mtytus tak to jest czasami :gwizdanie: po tym co opisywałes jak potraktowali Twoje Zwrotnice to napewno nigdy tam nie pojade :gwizdanie:

Tak furka stoi juz w ASO

Opublikowano

Mtytus tak to jest czasami :gwizdanie: po tym co opisywałes jak potraktowali Twoje Zwrotnice to napewno nigdy tam nie pojade :gwizdanie:

Tak furka stoi juz w ASO

Widziałem na wielickiej rano jak pomykałeś :)

Opublikowano
  • Autor

Widziałem na wielickiej rano jak pomykałeś :)

chyba wtedy do domku jechałem sie przebrac :gwizdanie:

Opublikowano

Mam piekny zderzak tylko nie wiem do czego ?? chyba RS4 :kox: do tyłu

Opublikowano
  • Autor

Mam piekny zderzak tylko nie wiem do czego ?? chyba RS4 :kox: do tyłu

Ty nie siedż tyle na forum tylko szukaj mi poduszki pod skrzynie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Ramki dotarły :tongue4:
Opublikowano

:hi: Ramki dotarły :tongue4:

:dance: :dance:

Opublikowano

k**wa ale się te złomy sypią...

non stop ktoś coś robi ....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.