Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tanio sprzedam paścia a4 b5 :!: Ktoś chętny :?:

Znowu mi się coś kuźwa tłucze w zawieszniu :wallbash:

A jutro zapodam wątek co koleś znalazł w misce olejowej jak ja wymieniał - dramat :shocked:

... źle się dzieje w grodzie kraka, coraz więcej osób narzeka :confused4:

Jarko będziesz miał dla mnie koszulkę na spocie? Rozmiar M

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

E jak tam jestem zadowolony :) mogę zmienić TYLKO na RS4 chętnie :)

Opublikowano

E jak tam jestem zadowolony :) mogę zmienić TYLKO na RS4 chętnie :)

To wtedy będziesz mówił że byłeś zadowolony :gwizdanie:

Jarko będziesz miał dla mnie koszulkę na spocie? Rozmiar M

Tak, przywiozę koszulki na spota. Kto będzie chciał to sobie weźmie :good:

Opublikowano

Tak myślisz :gwizdanie: że będzie tak żle :)

Opublikowano

Przecież Sam dobrze wiesz jak jest :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No i jak sie podobają koszulki ? :naughty:

jarko Ja chyba poprosze o jeszcze jedną sztukę i myśle co Byś białe zrobił :gwizdanie:

Opublikowano

Koszulki są :kox: :kox: :kox

Opublikowano
  • Autor

Koszulki są :kox: :kox: :kox

wiem , ale wiesz czemu się tak prezentują extra ? Bo CUBER jest modelem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o k**wa ale narcyz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

o kurfa ale narcyz :polew: :polew: :polew:

narcyz sie nazywam , przepraszam i dziękuję Ja tych słów nie używam :gwizdanie:

Opublikowano

a to fakt :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a to fakt :naughty:

:nabijasie::radocha:

Opublikowano

dobra bąki idę w kimę , jutro odbieram pażdziocha :thumbup::dance::banan1::lol1::radocha::seksiasty::brawo:

Opublikowano

dobra bąki idę w kimę , jutro odbieram pażdziocha :thumbup::dance::banan1::lol1::radocha::seksiasty::brawo:

Oj będzie się działo :nabijasie:

Opublikowano

jarko Ja chyba poprosze o jeszcze jedną sztukę i myśle co Byś białe zrobił :gwizdanie:

Koszulek nigdy dość... :gwizdanie:

Też się nad tym zastanawiam co by jeszcze białe zrobić, ale na lepszej koszulce i mniejszą ilość bym zamówił - coś na zasadzie limited edition tak jak damskie będę robił :mysli:

A może lepiej by się zastanowić nad czymś z długim rękawem - bo się już lato kończy :mysli:

Opublikowano

No to specjalna kolekcja :gwizdanie: dobry pomysł :good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 09:52 _________________________________________________Białe tylko dla Klubowiczów :gwizdanie:

Opublikowano

Białe tylko dla Klubowiczów :gwizdanie:

E tam białe... takie różowo-pomarańczowe jak wasze "barwy" :polew:

Będą pasować do czarny i niebieskich a4-ek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A może lepiej by się zastanowić nad czymś z długim rękawem - bo się już lato kończy :mysli:

no kurde nie przesadzajmy.... albo inaczej zróbmy spodnie czapki kurtki skarpetki i majtki i cały kompleci do cyrku :good:

Opublikowano

A może lepiej by się zastanowić nad czymś z długim rękawem - bo się już lato kończy :mysli:

no kurde nie przesadzajmy.... albo inaczej zróbmy spodnie czapki kurtki skarpetki i majtki i cały kompleci do cyrku :good:

Aha - już widzę jak będzie chłodniej że na spota w t-shircie pomykasz :gwizdanie:

Myślę że wówczas byś wolał mieć jakąś bluzę lub polar :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ale k**wa po co mi to Jarko ..... po CH... mi polar ? Wole jechac do Adasia i kupic sobie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.