Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale się popisali co niektórzy, szkoda że mnie nie było cały dzień na forum :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale się popisali co niektórzy, szkoda że mnie nie było cały dzień na forum :wink4:

No strasznie sie popisali co nie którzy :decayed:

Opublikowano

Witam

Panowie przy ul. mogilskiej jest sklep Skody, mozna tam kupic cześci do audi do silnika i zawieszenia tylko trzeba miec numer cześci dla przykładu turbina w ASO do AWX kosztuje 5600 zł a w tym sklepie 2540 zł.

Grzybol normalne że ASO zdziera...

wtrysk sterujący do BDH w ASO 1550pln w Focie ten sam producent, ten sam numer części , jednym słowem identyczny produkt kosztuje 1000pln

wtrysk zwykły ASO 1250 , Fota 700

Opublikowano
  • Autor

dobranoc KKrakusy......jesstmpijany i wam wszytako wybaczam :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

ale przywitać nowych umiałeś :naughty:

Opublikowano

cuber po pijaku sie witasz.. :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema, ale mam kaca :evil: kurde a co Ja pisałem z tym wybaczaniem to nie mam pojęcia :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 10:11 _________________________________________________

cuber po pijaku sie witasz.. :polew:

najlepiej po pijaku :naughty:

Opublikowano

Hehe widzę Grześ że poszalałeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Hehe widzę Grześ że poszalałeś :polew: :polew: :polew:

no troszke a krewetki dzisiaj rano sie zbuntowały i musiały opuscić mój żołądek :polew:

Opublikowano

ważne że Nam wybaczył :polew:

Opublikowano

sądząc po składni literek jakie pisałeś na forum ilość alkoholu zbuntowałaby wszystko nie tylko krewetki :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 12:32 _________________________________________________

ważne że Nam wybaczył :polew:

dokładnie, on nam wybaczył, my usuneliśmy posty i nie ma tematu :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ważne że Nam wybaczył :polew:

hahah nie wiem co mi się ubzdurałow głowie :gwizdanie: postarams ie później wkleić fotke z egzotycznych tanców jakie były w Scandale Royal na Szczepańskim

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :kox:

dokładnie był :kox:

Opublikowano

Cuber odkryłeś w sobie naturę tancerza? Może powinieneś grać teraz w produkcjach z Bollywood :polew:

Opublikowano

Acha Cuber dzięki za załatwienie części, bo mi się zapomniało podziękować :wink4:

Niestety całe zawieszenie nowe a dalej się tłucze, najprawdopodobniej to coś z przekładnią kierowniczą albo poduszką :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Acha Cuber dzięki za załatwienie części, bo mi się zapomniało podziękować :wink4:

Niestety całe zawieszenie nowe a dalej się tłucze, najprawdopodobniej to coś z przekładnią kierowniczą albo poduszką :wallbash:

No Ja juz poduche wymieniłem jedną pod skrzynią i jest jak narazie cisza....

Jade montowac nowe ramki pod tablice rejestracyjną co by kogoś powkurzać dzis wieczorem hehehe

Trzeniek jeśli chcesz koszulki dzisiaj to daj znac to sie jakos moze gdzies stykniemy jak bede wyjeżdzał z Kraka :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber dziękuję , nie spieszy mi się :wink4: możesz mi dać jutro na spocie :good:

Opublikowano
  • Autor

Cuber dziękuję , nie spieszy mi się :wink4: możesz mi dać jutro na spocie :good:

OK :good:

Opublikowano

No normalne że zdzieraja za robote bo roboczogodzina kosztuje 120 zyla ale żeby części były dw razy drozsze to skandal.

Mało tetgo jak sie odda stara turbawke to "nowa " kosztuje 3400 ale z AWX tak nie ma.

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 12:59 _________________________________________________Panowie powidzcie mi co moge zrobić ze straa turbinka? do końca smigała tyle gwizdała czego przyczyna był delikatny luz na łopartkach na gorącej stronie. Wszytkie łopatki są ok żadna nie jest pokiereszowana. Gedzies skupuja takie gadzety?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.