Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ale się popisali co niektórzy, szkoda że mnie nie było cały dzień na forum :wink4:

No strasznie sie popisali co nie którzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Witam

Panowie przy ul. mogilskiej jest sklep Skody, mozna tam kupic cześci do audi do silnika i zawieszenia tylko trzeba miec numer cześci dla przykładu turbina w ASO do AWX kosztuje 5600 zł a w tym sklepie 2540 zł.

Grzybol normalne że ASO zdziera...

wtrysk sterujący do BDH w ASO 1550pln w Focie ten sam producent, ten sam numer części , jednym słowem identyczny produkt kosztuje 1000pln

wtrysk zwykły ASO 1250 , Fota 700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc KKrakusy......jesstmpijany i wam wszytako wybaczam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber po pijaku sie witasz.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, ale mam kaca :evil: kurde a co Ja pisałem z tym wybaczaniem to nie mam pojęcia :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 10:11 _________________________________________________

cuber po pijaku sie witasz.. :polew:

najlepiej po pijaku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę Grześ że poszalałeś :polew: :polew: :polew:

no troszke a krewetki dzisiaj rano sie zbuntowały i musiały opuscić mój żołądek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

sądząc po składni literek jakie pisałeś na forum ilość alkoholu zbuntowałaby wszystko nie tylko krewetki :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 12:32 _________________________________________________

ważne że Nam wybaczył :polew:

dokładnie, on nam wybaczył, my usuneliśmy posty i nie ma tematu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że Nam wybaczył :polew:

hahah nie wiem co mi się ubzdurałow głowie :gwizdanie: postarams ie później wkleić fotke z egzotycznych tanców jakie były w Scandale Royal na Szczepańskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox:

dokładnie był :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Acha Cuber dzięki za załatwienie części, bo mi się zapomniało podziękować :wink4:

Niestety całe zawieszenie nowe a dalej się tłucze, najprawdopodobniej to coś z przekładnią kierowniczą albo poduszką :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha Cuber dzięki za załatwienie części, bo mi się zapomniało podziękować :wink4:

Niestety całe zawieszenie nowe a dalej się tłucze, najprawdopodobniej to coś z przekładnią kierowniczą albo poduszką :wallbash:

No Ja juz poduche wymieniłem jedną pod skrzynią i jest jak narazie cisza....

Jade montowac nowe ramki pod tablice rejestracyjną co by kogoś powkurzać dzis wieczorem hehehe

Trzeniek jeśli chcesz koszulki dzisiaj to daj znac to sie jakos moze gdzies stykniemy jak bede wyjeżdzał z Kraka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber dziękuję , nie spieszy mi się :wink4: możesz mi dać jutro na spocie :good:

OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalne że zdzieraja za robote bo roboczogodzina kosztuje 120 zyla ale żeby części były dw razy drozsze to skandal.

Mało tetgo jak sie odda stara turbawke to "nowa " kosztuje 3400 ale z AWX tak nie ma.

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 12:59 _________________________________________________Panowie powidzcie mi co moge zrobić ze straa turbinka? do końca smigała tyle gwizdała czego przyczyna był delikatny luz na łopartkach na gorącej stronie. Wszytkie łopatki są ok żadna nie jest pokiereszowana. Gedzies skupuja takie gadzety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...