Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Głowa :good: popływam w zimnej wodzie i będę jak nowo narodzony :evil:

tylko aż boje się iść oglądnąć auto :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Głowa :good: popływam w zimnej wodzie i będę jak nowo narodzony :evil:

tylko aż boje się iść oglądnąć auto :polew: :polew: :polew:

a gdzie na basen :mysli: wieczorem oglądniesz ja będzie ciemno :polew:

Opublikowano

Ja zawsze na Wisłę uderzam :cool1:

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 12:21 _________________________________________________

wieczorem oglądniesz ja będzie ciemno

dobry plan :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ok ja idę oglądać F1 do Szeratona,wczoraj też spożywałem ,ale za pózno się obudziłem na basen :evil:

Opublikowano

Przyślij esa jak poszło Robertowi :wink4:

Spadam do wieczora Panowie :wink4:

Opublikowano

Siema pany Jarko mnie prosił zeby przekazac,ze nie bedzie go dzis na spocie :thumbdown:

Opublikowano

Cholera Kubica wyleciał z toru a awansował z 10 na 3 miejsce i byłby liderem w mistrzostwach :angry:

Do spontana :a4fan:

Opublikowano

no szkoda Roberta

Opublikowano

dwa hdr-y: (do poprawki bo poruszyło mi sie jedno zdjecie :cool1: )

waski2kb6.jpg

spot3ex7.jpg

reszta zaraz bedzie w galerii

Opublikowano

Fura Niebieska super gdyby nie te odbicia ludzi :kwasny: Ale super foty :good:

Opublikowano

Fajne fotki Kamil, co do odbić ludzi to żeby to zlikwidować wystarczy kupić filtr polaryzacyjny, najlepiej kołowy :wink4:

Miron dzięki za odwiedziny, zapraszamy częściej :naughty:

Opublikowano

zdjecia w galerii :wink4:

no musze sie wybrac i pokupowac te filtry, ale te refleksy ludzi też da sie zliklidowac w photoshopie, jak bedzie wiecej czasu to sie zrobi :)

Opublikowano

http://grylogiczne.onet.pl/game.jsp?gameid=15

rejestrować się i gramy w pokera :naughty:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 22:27 _________________________________________________Link TrueOgra miażdzy hahahahahaha :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To tylko życie :polew: :polew: :polew: był taki film Kroll :good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 22:49 _________________________________________________Miło był gościć gościa :) dzieki za spotkanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Paniska za spota :good:

MIRON :notworthy: za przybycie

Opublikowano

Miron... za***isty ten twój avant :good: :good: :good: robi wrażenie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Robi robi :polew: :polew: :polew:

Kamil zdjęcia :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dokąłdnie KAMIL fotki :good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 22:58 _________________________________________________Trzeniek tutaj masz watek o którym rozmawialismy dzisiaj na spocie http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b7_tfsi_200_km_sline-t36124.0.html

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.