Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kur.wa jak pech to pech, znowu poszła zwrotnica.

Jeszcze raz coś pierdo.lnie w tym zawieszeniu to wywale paździocha na złom.

Dzięki Robert za szybkie załatwienie części :good:

pecha miałeś i tyle, miałem B5 mam B6 i jeszcze nigdy nic z zawiasem nie robiłem :wink4: chyba kwestia szczęścia i eksploatacji

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hi.... cięzko pracują... :)

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 10:23 _________________________________________________dzięki Trzeniu za gratulacje... :kox:

zap....m właśnie zaraz do szpitala...

Również i ja gratuluję i życzę dużo zdrowia dla maluszka :good:

Opublikowano

hi.... cięzko pracują... :)

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 10:23 _________________________________________________dzięki Trzeniu za gratulacje... :kox:

zap....m właśnie zaraz do szpitala...

Również i ja gratuluję i życzę dużo zdrowia dla maluszka :good:

Przyłaczam sie do życzeń :good:
Opublikowano

Witam

Kto wie jaki jest numer czujnika do pozomowania xenonów?

Opublikowano
  • Autor

ale od wczoraj mam zajob w firmie ja pierdziele :sick3:

ps. KEPASA graty :good:

Opublikowano

ale od wczoraj mam zajob w firmie ja pierdziele :sick3:

No tos miał fajowy poniedziałek :disgust:[br]Dopisany: Lipiec 08, 2008, 06:19:36 _________________________________________________Nie wie ktos o jakiejs pracy na 2 michy w krk bo brat szuka na wakacje :mysli:
Opublikowano

Kur.wa jak pech to pech, znowu poszła zwrotnica.

to co Ty z tym robisz ?

Opublikowano

Kur.wa jak pech to pech, znowu poszła zwrotnica.

to co Ty z tym robisz ?

faktycznie coś lipe masz ostatnio :(

Opublikowano

W ogóle ostatnio cos lipa z tymi Audi :disgust:

Opublikowano

W ogóle ostatnio cos lipa z tymi Audi :disgust:

jak sie nie dba to sie ma kare :wink4:

Opublikowano

ale od wczoraj mam zajob w firmie ja pierdziele :sick3:

No tos miał fajowy poniedziałek :disgust:[br]Dopisany: Lipiec 08, 2008, 06:19:36 _________________________________________________Nie wie ktos o jakiejs pracy na 2 michy w krk bo brat szuka na wakacje :mysli:

a co umie robić :)

Opublikowano

ale od wczoraj mam zajob w firmie ja pierdziele :sick3:

No tos miał fajowy poniedziałek :disgust:[br]Dopisany: Lipiec 08, 2008, 06:19:36 _________________________________________________Nie wie ktos o jakiejs pracy na 2 michy w krk bo brat szuka na wakacje :mysli:

a co umie robić :)

hmm,Student AWF-u,no mechanikiem nie jest,hydraulikiem tez,no szuka czegos typu sprzedawca,przedstawiciel handlowy,itp..szuka na stałe pracy nie na wakacje moj bład
Opublikowano

u Stachury szukaja pracowników http://www.stachura.com.pl :gwizdanie:

Opublikowano

A to co innego,w tym nie pomogę :)[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 20:34 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=32nX4Mgvf04&NR=1

Opublikowano

ja pier..... niezła dama :decayed:

Opublikowano

Widzisz Robert jak ci ludzie jeżdżą trzeba trąbić ciągle :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie ma któryś z Was dostęp do G-Tech`a?

Opublikowano
  • Autor

Panowie ma któryś z Was dostęp do G-Tech`a?

sprawdzić ci sie zachciało przyspeiszenia :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie ma któryś z Was dostęp do G-Tech`a?

sprawdzić ci sie zachciało przyspeiszenia :gwizdanie:

no nie zaszkodziło by :wink4: a co? nie miał byś ochoty? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no nie zaszkodziło by :wink4: a co? nie miał byś ochoty?

no pewnie ze bym miał.... mozemy zrobić ze Ci stoperem będe mierzył :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.