Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokąłdnie KAMIL fotki :good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 22:58 _________________________________________________Trzeniek tutaj masz watek o którym rozmawialismy dzisiaj na spocie http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b7_tfsi_200_km_sline-t36124.0.html

ciekawe podejście do życia :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:04 _________________________________________________http://www.movit.de/rahmen/audi.htm

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

No nasz kolega z forum od B7mki dawał popalic :decayed:

Opublikowano

dzięki za zlota , koszulke i doborowe towarzystwo :wink4: - postaram się częściej :good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:47 _________________________________________________

Miron... za***isty ten twój avant :good: :good: :good: robi wrażenie :kox: :kox: :kox:

dzięki :wink4: - Wasze nie gorsze a nawet lepsze :)

Opublikowano

zabrałeś Pepsi jak odjechaliśmy? :naughty:

Opublikowano

Robi robi :polew: :polew: :polew:

Kamil zdjęcia :kox: :kox:

Waskipl - co ma znaczyć ta szydera :cool1:.... :wink4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:51 _________________________________________________

zabrałeś Pepsi jak odjechaliśmy? :naughty:

nie piję z czyjejś butelki - zapamietaj sobie :disgust:......................................................................przelałem do swojej :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

sokolnh - a fotki :notworthy: fotka nr 2 jak z gry komputerowej :good:

Opublikowano

miron 78 audika robi wrazenie a szczególnie fele :th:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

miron 78 audika robi wrazenie a szczególnie fele :th:

A taka nieładna miała być :gwizdanie: :gwizdanie:

żadna szydera :wink4: luzik :tongue4:

Opublikowano
:hi: ależ mi się dzisiaj nie chciało wstać, masakra jakaś doslownie :confused4:
Opublikowano

:hi: ależ mi się dzisiaj nie chciało wstać, masakra jakaś doslownie :confused4:

cos wisi w powietrzu,też miałem ten problem :)

Opublikowano

:hi: ależ mi się dzisiaj nie chciało wstać, masakra jakaś doslownie :confused4:

cos wisi w powietrzu,też miałem ten problem :)

... no bo Panowie nie pije się tyle w niedziele jak w poniedziałek trzeba do pracy zapierd..... :tongue4:

Opublikowano

jako wczorajszy gość musze powiedzieć że oko mi zbielało :slina: maga furki macie :good: dużo pracu mnie czeka :wallbash:

też mi się ciężko wstawało a nic nie popijałem .... tylko że ja o 4.00 wstaje :wallbash:

Opublikowano

jako wczorajszy gość musze powiedzieć że oko mi zbielało :slina: maga furki macie :good: dużo pracu mnie czeka :wallbash:

też mi się ciężko wstawało a nic nie popijałem .... tylko że ja o 4.00 wstaje :wallbash:

Dzięki za odwiedziny :notworthy: troszkę mało powiedziane :polew: :polew: z B5 na B6 :gwizdanie:

Zapraszamy częściej :good:

Opublikowano

ktoś już przerabiał B5 na B6 :mysli: ?? :polew: niema siana na B6 dlatego wziąłem młodziutkie B5 :gwizdanie:

Opublikowano

jako wczorajszy gość musze powiedzieć że oko mi zbielało :slina: maga furki macie :good: dużo pracu mnie czeka :wallbash:

też mi się ciężko wstawało a nic nie popijałem .... tylko że ja o 4.00 wstaje :wallbash:

Dzięki za odwiedziny, wpadaj częściej :wink4:
Opublikowano

oczywiście że będę ... jak tylko będę mógł bo niestety to nie pora dla mnie a wczoraj to był wyjątkowy wyjątek

Wielkie Dzięki :hi:

Opublikowano

waskipl - załatwiaj lustereczka i dawaj cynka - może w jakimś stopniu ulepsze mojego paździocha :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.