Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tytus, pamietasz jak Ci mowilem na spocie ze, :a4fan: zarazilo sie skrzypieniem :gwizdanie:

Znalazlem przyczyne, to nie roleta - ta siedzi jak cicho jak lepper po wyborach ale:

68465224lg9.jpg

urwal sie srodkowy zatrzask. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Trzeniu

A może lepiej by się zastanowić nad czymś z długim rękawem - bo się już lato kończy :mysli:

no kurde nie przesadzajmy.... albo inaczej zróbmy spodnie czapki kurtki skarpetki i majtki i cały kompleci do cyrku :good:

:decayed::polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diego a moze troszke bardziej opiszesz co i jak bo ze zdjecia nic nie widac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 12:09 _________________________________________________

ale kurfa po co mi to Jarko ..... po CH... mi polar ? Wole jechac do Adasia i kupic sobie :gwizdanie:

Dobra, dobra - już się tak nie napinaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm zakompleksiony wislaku zmień nicka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90866529ys6.jpg

Plastik, ten gdzie jest mocowanie rolety ma wyłamane zatrzaski od strony szyby - jak i gdzie sie to stalo - nie wiem. Wygląda, ze samo z siebie podczas jazdy, byc moze zmęczenie materiału. Ciezko sie to fotografuje, refleksy. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

ale ktoś tu robi wioche...

po pierwsze ... nie wioche tylko wiochę...

po drugie nie pasuje , nie czytaj...

po trzecie odnośnie wioski to nie chce mi się wymieniać ile Ty razy ją zrobiłeś ...

po czwarte - pisz osobowo , pisząc ktoś robisz wiochę bo widocznie nie umiesz odmieniać przez przypadki lub Twoje ignoranctwo jest na takim poziomie że nie zasługuje na komentarz ( wierzę że to pierwsze)

odnośnie Ciebie to tyle, i tak już zmarnowałem klawiaturę :wink4:

hmmm zakompleksiony wislaku zmień nicka :gwizdanie:

Cuber , po Tobie spodziewałem się więcej wrodzonej inteligencji i obrócenia tego w formę( bo to było dla jaj :wink4: ) żartu bo tak miało być tylko na chwilkę , pomyliłem się...

po drugie nie jestem aż tak chyba zakompleksiony bo nie wożę ze sobą całej siatki dziecinnych wlepek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ten. :good:

Te metalowe zatrzaski można dokupic w ASO za niewielkie pieniadze, ostatnio rozbierałem prawy bok, bo coś stukało w zawieszeniu.

Najgorzej jest zdemontować ten bok, trzeba drzeć mocno ale z wyczuciem żeby nie połamać plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeglad w tym tygodniu u beltowskiego, wiez looz, zrobia przy okazji i to. Strasznie wkurzajce jest to skrzypienie. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wiecie gdzie mnie dziś szukac :gwizdanie: do 22-23 ciej bede pod tf :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniał ktoś moze ostatnio całe zawieszenie w b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie przy ul. mogilskiej jest sklep Skody, mozna tam kupic cześci do audi do silnika i zawieszenia tylko trzeba miec numer cześci dla przykładu turbina w ASO do AWX kosztuje 5600 zł a w tym sklepie 2540 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie przy ul. mogilskiej jest sklep Skody, mozna tam kupic cześci do audi do silnika i zawieszenia tylko trzeba miec numer cześci dla przykładu turbina w ASO do AWX kosztuje 5600 zł a w tym sklepie 2540 zł.

:shocked: ja w ASO usłyszałem około 7 koła za tą turbawkę, a po znajomości ktoś mi powiedział ponad 3 tysiaki... A tu 2540 w normalnej cenie... A to na pewno nie jest po regeneracji za tą kwotę :?: Bo w intercarsie też jest za tyle regenerowana właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...