Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber odkryłeś w sobie naturę tancerza? Może powinieneś grać teraz w produkcjach z Bollywood :polew:

modelem już był :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sorki że się wcinam w temat - chciałem zapytać czy jutro jesteście tam gdzie zawsze i o tej co zawsze ? jak mi Jarko odpisze i będę mógł odebrać koszulki to chętnie Was odwiedzę - dawno mnie u Was nie było - jeszcze Was pozapominam :wink4: - jaka ilość chętnych na jutro sie szykuje :mysli:

Opublikowano

Oczywiście zapraszamy 18 :)

Opublikowano

sorki że się wcinam w temat - chciałem zapytać czy jutro jesteście tam gdzie zawsze i o tej co zawsze ? jak mi Jarko odpisze i będę mógł odebrać koszulki to chętnie Was odwiedzę - dawno mnie u Was nie było - jeszcze Was pozapominam :wink4: - jaka ilość chętnych na jutro sie szykuje :mysli:

miron 78 wpadaj, będzie jak zawsze stara paczka :wink4:

Panowie wybiera sie ktos jutro przed spotem??

http://www.rmfmaxxx.pl/index.html?art=news&nr=6288

Opublikowano

sorki że się wcinam w temat - chciałem zapytać czy jutro jesteście tam gdzie zawsze i o tej co zawsze ? jak mi Jarko odpisze i będę mógł odebrać koszulki to chętnie Was odwiedzę - dawno mnie u Was nie było - jeszcze Was pozapominam :wink4: - jaka ilość chętnych na jutro sie szykuje :mysli:

Ci co są zawsze to będą :wink4: a z resztą to nigdy nie wiadomo, zapraszamy ;)
Opublikowano

sorki że się wcinam w temat - chciałem zapytać czy jutro jesteście tam gdzie zawsze i o tej co zawsze ? jak mi Jarko odpisze i będę mógł odebrać koszulki to chętnie Was odwiedzę - dawno mnie u Was nie było - jeszcze Was pozapominam :wink4: - jaka ilość chętnych na jutro sie szykuje :mysli:

Ci co są zawsze to będą :wink4: a z resztą to nigdy nie wiadomo, zapraszamy ;)

oczywiście będziesz z moimi rameczkami :banan:

Opublikowano

No ja jutro będę, tylko się trochę spóźnię... Przywiozę też koszulki, kto będzie chciał to sobie weźmie :)

Opublikowano

Wąski z tymi twoimi rameczkami to wiesz jak jest :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wąski z tymi twoimi rameczkami to wiesz jak jest :polew: :polew: :polew:

No nie wiem :mysli: ale za pewne się dowiem :polew: :polew:

Opublikowano

Wąski z tymi twoimi rameczkami to wiesz jak jest :polew: :polew: :polew:

No nie wiem :mysli: ale za pewne się dowiem :polew: :polew:

allegro.pl :naughty:

Opublikowano

Wąski z tymi twoimi rameczkami to wiesz jak jest :polew: :polew: :polew:

No nie wiem :mysli: ale za pewne się dowiem :polew: :polew:

allegro.pl :naughty:

po 1,5 zł za szt :polew: :polew:

Opublikowano

+ 15 pln jako koszt wysyłki :naughty:

Opublikowano

no tak :) zbiera na KKK 04 :gwizdanie:

Opublikowano

TrueOgre chce mieć najszybszą audi w kraku? :mysli:

chyba trzeba się rozglądać powoli za 3.0 TDI :naughty:

Opublikowano

chyba trzeba się rozglądać powoli za 3.0 TDI :naughty

zeby mu sie zaraz rozpadł :)

Opublikowano

Ależ jestem pijany masakra jakaś, a wcale nie chce mieć najszybszego audi w Kraku, nie dołoże do niego już ani złotówki, no chyba że coś urwałem bo 2 godziny temu jeździłem po lesie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok ludziska - pogoda dopisuje więc widzimy się o 18.00 - dozobaczyska :wink4:

Opublikowano

niech ktoś wezmie kamere co by potem był materiał do filmiku :wink4:

i jako ze pogoda jest fajna, mozna by gdzies podjechac i zrobic grilla, pisze o tym teraz zeby znowu na spocie nie było "mozna było zrobić grila" :cool1:

Opublikowano
:hi: Jakbyście jechali gdzie indziej niż GK to puśćcie esesmana bo ja zmykam na basen :cool1:
Opublikowano

:hi: Jakbyście jechali gdzie indziej niż GK to puśćcie esesmana bo ja zmykam na basen :cool1:

Jak głowa? mnie też już nie będzie Cuber jak coś napisz :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.