Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
własnie pije kawke z nowego kubeczka klubowego

Mam pytanie? kubki przyszły w jednej paczce do kogoś, czy Cuber dostałeś idywidualnie kubek?

bo miała być jakaś paczka wspólna dla Krakowa tak słyszałem, chyba że źle słyszałem.

PS. Jak smakuje kawka z kubka AUDI?

kolega jarko ma kubeczki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

PS. Jak smakuje kawka z kubka AUDI?

tak sobie :gwizdanie: a tak powaznie to całkiem niezła :naughty:

dokładnie Jarko ma kubeczki dla reszty , pewnie rozda na spocie w Niedziele :good:

Opublikowano

czy Cuber dostałeś idywidualnie kubek?

spójrz na range Cubera , chyba normalne ze dostał indywidualnie :polew:

Opublikowano
Cytat: arson15 Dzisiaj o 11:50

Cytuj

własnie pije kawke z nowego kubeczka klubowego

Mam pytanie? kubki przyszły w jednej paczce do kogoś, czy Cuber dostałeś idywidualnie kubek?

bo miała być jakaś paczka wspólna dla Krakowa tak słyszałem, chyba że źle słyszałem.

PS. Jak smakuje kawka z kubka AUDI?

kolega jarko ma kubeczki

dzięki to odbiore sobie na spocie w niedziele

Opublikowano

PS. Jak smakuje kawka z kubka AUDI?

tak sobie :gwizdanie: a tak powaznie to całkiem niezła :naughty:

dokładnie Jarko ma kubeczki dla reszty , pewnie rozda na spocie w Niedziele :good:

Jak coś to odbiorę na nastepnym spocie bo teraz mnie nie będzie.

Opublikowano

Oczywiście że jest różnica :) nie wiem jak u mnie ale u kolegi Adama podobno bardzo znacząca :good:

ma zwykła zawieszenie :)

Był u mnie i bardzo chwalił :)

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście że jest różnica :) nie wiem jak u mnie ale u kolegi Adama podobno bardzo znacząca :good:

ma zwykła zawieszenie :)

Był u mnie i bardzo chwalił :)

pytam dlatego bo usłyszałem opinie że za wiele nic nie daje .... :gwizdanie:

Opublikowano

To tak jak z hamulcami :gwizdanie: w takim razie po co jest dwa razy grubszy :)

Opublikowano
  • Autor

To tak jak z hamulcami :gwizdanie: w takim razie po co jest dwa razy grubszy :)

no moze nie tak samo jak z hamulcami :gwizdanie: czekam az założysz i sie przejade to wtedy wydam opinie :naughty:

Opublikowano

To tak jak z hamulcami :gwizdanie: w takim razie po co jest dwa razy grubszy :)

no moze nie tak samo jak z hamulcami :gwizdanie: czekam az założysz i sie przejade to wtedy wydam opinie :naughty:

Tylko spotkałem opinie że hamulce są takie same :) więc po co je zmieniać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

sa takie same dla tych którzy jeżdża i nie przekraczają 120 km/h bo z tego co usłyszałem wieksze hamulce dają rade przy nagłych hamowaniach z wysokich prędkosci :cool1:

Opublikowano

czyli Nam mogą się przydać :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

czyli Nam mogą się przydać :rolleyes:

dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 17:14 _________________________________________________moze i juz widzieliscie ale jest mega http://pl.youtube.com/watch?v=joDU_w9zMPE

Opublikowano

Tak, ja ma kubeczki :) Do obioru na spocie lub jak coś to mogę gdzieś podbić :) Proszę pisać na PW jakby co :gwizdanie:

_________________________________________________

Waski Twoje naklejki też mam :cool1:

Opublikowano

witam

panowie tak trzeba zabezpieczać koła:

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,769131,153 [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 18:29 _________________________________________________Nie ma to jak dobrze zatankować

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,764897,200

a to jest oszczędnośc miejsca parkingowego http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,764507,201[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 18:34 _________________________________________________Jeden z naszych sie przeprowadzał http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,768295,180[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 18:35 _________________________________________________http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,766810,191

A to drogi na euro 2012

Opublikowano

sa takie same dla tych którzy jeżdża i nie przekraczają 120 km/h bo z tego co usłyszałem wieksze hamulce dają rade przy nagłych hamowaniach z wysokich prędkosci :cool1:

co do wysokich prędkości opowiem wam coś na spocie, odnośnie mojego dzisiejszego powrotu a wawy :wink4: niezły :kox:

_________________________________________________

Jarko dzięki za kubeczki :wink4:

Mam dla Ciebie kalendarzyki :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Mam dla Ciebie kalendarzyki

a dla mnie masz? :naughty:

Opublikowano

sa takie same dla tych którzy jeżdża i nie przekraczają 120 km/h bo z tego co usłyszałem wieksze hamulce dają rade przy nagłych hamowaniach z wysokich prędkosci :cool1:

Dokładnie tak bo przy normalnej jeżdzie nie ma różnicy :) a co ciekawsze klocek jest taki sam :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 08:27 _________________________________________________

Tak, ja ma kubeczki :) Do obioru na spocie lub jak coś to mogę gdzieś podbić :) Proszę pisać na PW jakby co :gwizdanie:

_________________________________________________

Waski Twoje naklejki też mam :cool1:

Jarko dziękuję :hi: odezwę się na pv

Opublikowano
  • Autor

co to taka cisza? nie pracowac tylko zwiedzać :evil:

Opublikowano

jak to skąd ta cisza - furacze pucują bo coś słyszałem, ża dziś na śląskiego wszyscy jadą :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.