Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to mamy kilka sztuk do sprzedania :)

Pogoda dzisiaj barowa :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PABLO dlaczego kolega juz sprzedaje A4 :gwizdanie:

pewnie wyszło, że co tanie to drogie :wink4:

Opublikowano

nie dziwie mu się że chce to sprzedać :gwizdanie:

Opublikowano

nie dziwie mu się że chce to sprzedać :gwizdanie:

Panowie nasz kolega jest zadowolony z zakupu :)

Tylko wystawił po prostu za takie pieniądze, jesli sprzeda to dołozy jak on to mówi "do nowej budy" :decayed:

I będzie B6 :)

Opublikowano

tak czy siak , najeżdził się :decayed:

Opublikowano

tak czy siak , najeżdził się :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Robert jak zapodasz ksenony na wsteczny to będziemy rezać na spocie :kox:

Juz nie długo braknie miejsca na ksenony :polew:

Opublikowano

Robert jak zapodasz ksenony na wsteczny to będziemy rezać na spocie :kox:

Juz nie długo braknie miejsca na ksenony :polew:

spoko, jeszcze przecież jest oświetlenie wewnątrz auta, w bagażniku... znajdzie się :good:

Opublikowano
  • Autor

Kurde własnie wróciłem z Piotrkowa Trybunalskiego i o dziwo ani jednej suszarki nie bylo po drodze :evil:

Myślałem ze z kilka stron do czytania a tu tylko dwie :good:

Waski , jak coś to Ja tez chce takie zarówki na wsteczny to myśl o mnie :gwizdanie:

zaraz panowie wkleje fotke jaką fure stjuningowaną widziałem w Piotrkowie :polew: nie mogłem sie powstrzymać i walnołem fotke :

8104b42a0ed74cec.jpg

i te naklejki :gwizdanie:

0dd4b4625ae6ec5e.jpg

Opublikowano

Fotki tej zajebiaszczej furki powinny trafić do OPT dla Tedego to by umieścili we fragmencie->wiejski tuning :polew:

Opublikowano

ciekawe :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 21:05 _________________________________________________

za***iste ,zostawił stare błotniki :kox: niezły gość TO się nazywa rezanie :polew:

Opublikowano

aha a żaróweczki dla Cuberka :) nie wiem jak on to zrobił ale próbowałem zakładać do seata ,ale instalacja ele. go nie widziała :gwizdanie: ciekawe co na to FIS

Opublikowano
  • Autor

aha a żaróweczki dla Cuberka :) nie wiem jak on to zrobił ale próbowałem zakładać do seata ,ale instalacja ele. go nie widziała :gwizdanie: ciekawe co na to FIS

no tez sie zastanawiam jak zareaguje FIS na taki wynalazek....

Co do tej B6 ala przód B7 to chyba po pięknym dzwonku była no chyba ze faktycznie jakis mega rezacz...choc juz widziałem w kraku sedana takiego :gwizdanie:

Opublikowano

Co do tej B6 ala przód B7 to chyba po pięknym dzwonku była no chyba ze faktycznie jakis mega rezacz...choc juz widziałem w kraku sedana takiego :gwizdanie:

no może nie było tak żle :) powiem bardzo ciekawe :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 21:44 _________________________________________________

Co to jest :?: :shocked:

Jarko co nie widziałeś takich? :naughty:

Ta jest niezle wyrezana :kox:

9f145205f50811b4.jpg

7836189c2aca58ae.jpg

3b4729b691a10e22.jpg

COŚ ZA DUŻO

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.