Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra to znaczy jaka :gwizdanie: myślę i co kupię :evil: błędne koło :!:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:45 _________________________________________________a ostatnio mi się tak dobrze jeżdzi :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Waski , ładne B7 w S-line w tdi i w dodatku w Quattro to ok 22 tys euro :gwizdanie: no chyba ze S4 z USA :evil:

Opublikowano

Waski S4 dajesz :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
:mysli: :mysli: :mysli::evil::mysli: :mysli: :mysli: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:49 _________________________________________________myslałem nad rs4 ale odradziliście mi,a b7 golasa???? S4 nie chcę , no może B8 :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:52 _________________________________________________ale wiem ,dzisiaj mijałem się z S5 czarnym Po prostu cudo :good:
Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli::evil::mysli: :mysli: :mysli: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:49 _________________________________________________myslałem nad rs4 ale odradziliście mi,a b7 golasa???? S4 nie chcę , no może B8 :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:52 _________________________________________________ale wiem ,dzisiaj mijałem się z S5 czarnym Po prostu cudo :good:

Wysoko mierzysz :naughty:

Dajesz B8 :evil:

Nie ważne czy golasa czy wypasa wazne ze będzie B8 :wink4:

Najwyzej pozniej się wyreza brakujące rzeczy :decayed:

Opublikowano

Zostaw paździocha :good:

Opublikowano

No w sumie jak juz tyle włozyłeś do A4ki to musisz sie powaznie zastanowić nad sprzedażą, chyba ze tak jak mowiłem dają zadowalającą kaske :naughty:

Opublikowano

Pablo, ja to się wybieram, ale na coś takiego:

http://www.livefestival.pl/newsy.html

Tylko po to żeby jeden konkretnie zespół posłuchać na żywo :good:

Opublikowano

http://nasza-klasa.pl/profile/5872017/gallery

smutne [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 23:18 _________________________________________________

Pablo, ja to się wybieram, ale na coś takiego:

http://www.livefestival.pl/newsy.html

Tylko po to żeby jeden konkretnie zespół posłuchać na żywo :good:

który

Opublikowano

Pablo, ja to się wybieram, ale na coś takiego:

http://www.livefestival.pl/newsy.html

Tylko po to żeby jeden konkretnie zespół posłuchać na żywo :good:

Chcesz bilet? :naughty: :naughty: :naughty:

Ja z balkonu posłucham i zobacze to pier* wydawać 150 zł na bileta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O ku.wa :shocked:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 23:25 _________________________________________________

Pablo, ja to się wybieram, ale na coś takiego:

http://www.livefestival.pl/newsy.html

Tylko po to żeby jeden konkretnie zespół posłuchać na żywo :good:

który

Jedyny słuszny :wink4:

Pablo, ja to się wybieram, ale na coś takiego:

http://www.livefestival.pl/newsy.html

Tylko po to żeby jeden konkretnie zespół posłuchać na żywo :good:

Chcesz bilet? :naughty: :naughty: :naughty:

Ja z balkonu posłucham i zobacze to pier* wydawać 150 zł na bileta :polew: :polew: :polew:

Kghm :mysli:

Opublikowano

Ciekawe kto mu to zrobił,straszen szerokie błotniki choć to RS4 [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 23:27 _________________________________________________ja chętny na bilet :) zapewne ciekawie będzie,tylu gwiazd dawno nie było w Krak

Opublikowano

Ciekawe kto mu to zrobił,straszen szerokie błotniki choć to RS4

Ja tam wolę nie wiedzieć kto mu to zrobił... Lipa jak fiks :disgust:

_________________________________________________

Pablo, graty decyzji :good: fajnie że jedziesz na zlot :thumbup:

Opublikowano

no tak tylko mnie nie będzie :(

Opublikowano

Ciekawe kto mu to zrobił,straszen szerokie błotniki choć to RS4

Ja tam wolę nie wiedzieć kto mu to zrobił... Lipa jak fiks :disgust:

_________________________________________________

Pablo, graty decyzji :good: fajnie że jedziesz na zlot :thumbup:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Waski , furka ICE to nie rs4 :gwizdanie: to S4 w budzie B5 po ostrych modach ;( brak słów na takich c**j co to mu zrobili , wp***dol to mało powiedziane :confused4:

Opublikowano

No tak :embarrassed: po drzwiach poznałem teraz :)

Opublikowano
  • Autor

No tak :embarrassed: po drzwiach poznałem teraz :)

a jaki miał sprzęt grajacy fiu fiu fiu :kox:

Opublikowano

Widziałeś na żywo :) jak zrobiona była :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Widziałeś na żywo :) jak zrobiona była :mysli:

widziałem na zlocie zimowym i letnim :naughty: furka zrobiona naprawdę fajnie ale było troszkę rzeczy które raziły jak np. wspomniane wczesniej drzwi , mi sie nei podobały również progi reszta całkiem sympatycznie wyrezana :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.