Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie wszystkim pasuje Niedziela bo wtedy spędzają czas z rodzinką

dokładnie niedziela w moim przypadku to jedyny dzień kiedy mogę poświęcić rodzince, zazwyczaj jestem poza Krakowem dlatego nie jestem stałym bywalcem na spocie

może jakiś inny dzień tygodnia byśmy ustalili na spota co Wy na to?

Będzie ciężko zmienić dzień spota bo znacznej większości pasuje Niedziela ale jak coś to poruszymy na spocie ten temat :wink4:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 15:12 _________________________________________________

arson... albo się kocha klub albo rodzinę... wybieraj :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
arson... albo się kocha klub albo rodzinę... wybieraj

długo nie musiałem czekać na taką odpowiedź

Opublikowano
arson... albo się kocha klub albo rodzinę... wybieraj

długo nie musiałem czekać na taką odpowiedź

no przecież żartowałem arson :wink4:

ja sądzę że jak komuś pasuje atmosfera , chce się pośmiać , potrzymać fajne znajomości a nie tylko przyjechać raz na VAGa to wygospodaruje tą godzinkę choć raz w miesiącu :wink4:

Najlepszym przykładem jest Wąski , ma żonę , dzieciaka a jest co tydzień a takich przykładów jest kilka :kox:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Niekiedy jest trudno pogodzić wszystko :)

Opublikowano

Chcieć to móc :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chcieć to móc :naughty: :naughty: :naughty:

:good:

Opublikowano

Niestety, ale zapewne nigdy nie znajdziemy idalnej pory tak żeby każdemu pasowało. Jedyne co to możemy spotykać się póżniej, może to choć trochę pomoże przyjeźdżać kilku osobom więcej na spota. Wiadomo - dzień dla rodziny, a wieczór na spota :) Co o tym myślicie :?:

Opublikowano

a 18 to nie późno ? :)

Opublikowano

To był pewnie Adamevo

a to ten twój kolega ??

Bez Ciebie nic się nie dzieje

to też prawda :polew: :polew:

a tak poza tym witam :hi:

Tak to był on.

A nie widziałeś go na spocie :mysli:

Co prawda czesto nie jezdzi na spoty ale juz był kilka razy :wink4:

tak to byłem ja niestety nie zawsze dam rady wpaść na spota,za to ostro reklamuje naklejką i jak widać dobrze ze z tyłu nakleiłem bo zazwyczaj to ja z przodu jestem :wink4:

Opublikowano

a 18 to nie późno ? :)

właśnie :)

Myślę że wogóle nie ma co poruszać tematu, spoty są, były i będą w niedzielę o 18 (lato) i 17 (zima).

KONIEC OT[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 18:25 _________________________________________________

tak to byłem ja niestety nie zawsze dam rady wpaść na spota,za to ostro reklamuje naklejką i jak widać dobrze ze z tyłu nakleiłem bo zazwyczaj to ja z przodu jestem

tak tylko ja byłem na rowerze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to co paliwa brakło?czy sie popsuł? :wink4:

Opublikowano

a 18 to nie późno ? :)

właśnie :)

Myślę że wogóle nie ma co poruszać tematu, spoty są, były i będą w niedzielę o 18 (lato) i 17 (zima).

KONIEC OT[br]

A może się jeszcze ktoś wypowiedzieć na ten temat :?:

Opublikowano

Myślę że wogóle nie ma co poruszać tematu, spoty są, były i będą w niedzielę o 18 (lato) i 17 (zima).

Opublikowano

nie ma co o tym gadac, nie dasz rady/ nie mozesz/ nie chce Ci sie to nie przyjeżdżasz, nikt nie bedzie płakał

Ci co mogą/ dają rade/ chcą to przyjezdzają, a że w okresie wakacji sporo osob wyjezdza w weekendy normalne jest to że bedzie mniej osob na spotach

Opublikowano
  • Autor

Juz raz sprawa godziny i dnia spotów była omawiana była nawet ankieta :gwizdanie: jestem zdania ze powinno zostac tak jak jest :wink4:

Opublikowano

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy, ciężko jest wytłumaczyć dziecku czy żonie że musimy wcześniej wrócić do Krakowa bo muszę na spota podjęciac. W tygodniu zawsze coś można wymyśleć że trzeba coś jeszcze załatwić na mieście. Więc ok zostaje niedziela. Pozdrawiam

Opublikowano

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy, ciężko jest wytłumaczyć dziecku czy żonie że musimy wcześniej wrócić do Krakowa bo muszę na spota podjęciac. W tygodniu zawsze coś można wymyśleć że trzeba coś jeszcze załatwić na mieście. Więc ok zostaje niedziela. Pozdrawiam

w środę zawsze możesz do chrzanowa podjechać na spota :guma:

Opublikowano
--------------------------------------------------------------------------------

Cytat: arson15 Dzisiaj o 21:56

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy, ciężko jest wytłumaczyć dziecku czy żonie że musimy wcześniej wrócić do Krakowa bo muszę na spota podjęciac. W tygodniu zawsze coś można wymyśleć że trzeba coś jeszcze załatwić na mieście. Więc ok zostaje niedziela. Pozdrawiam

w środę zawsze możesz do chrzanowa podjechać na spota

dzięki za zaproszenie :hi:

Opublikowano

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy

ale w czym Ty masz problem ?

ja narazie weekendy spędzam na wsi i w okresie letnim rzadziej przyjezdzam na spoty, skonczy sie pogoda, zacznie sie uczelnia to znowu bede co tydzien

Ciebie przeciez nikt nie zmusza, bedziesz miał czas to podjedziesz

pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.