Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sprzedać wszystkie do kupy :)

no ale co kupic ? :mysli:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedać wszystkie do kupy :)

no ale co kupic ? :mysli:

Ja dzisiaj już szukam całe przedpołudnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj już szukam całe przedpołudnie

jedynie co to :

A4 2,0 TDi czarny Avant ale 170 konne Quattro ( ciezko znalesc ) pełen S-line

A4 3,0 TDi czarny Avant pełen S-line quattro w serii :naughty:

Opublikowano

Ja dzisiaj już szukam całe przedpołudnie

jedynie co to :

A4 2,0 TDi czarny Avant ale 170 konne Quattro ( ciezko znalesc ) pełen S-line

A4 3,0 TDi czarny Avant pełen S-line quattro w serii :naughty:

a ja szukam w USA więc takich tam nie ma :)

Opublikowano

Ja dzisiaj już szukam całe przedpołudnie

jedynie co to :

A4 2,0 TDi czarny Avant ale 170 konne Quattro ( ciezko znalesc ) pełen S-line

A4 3,0 TDi czarny Avant pełen S-line quattro w serii :naughty:

Ponoc w tych 2.0 cos jest nie teges z jakimis walkami,ale nie jestem pewien czy tez w tych 170 kunia,3.0 fajny tylko drogi,do zakonczenia studiów bede raczej musil miec B5 bo na cos nowszego nie bedzie mnie stac,a co dopiero jak by sie zaczoł sypac :wallbash: Ale 3.0 TDi super pomysł po chipie :naughty:
Opublikowano

Ja dzisiaj już szukam całe przedpołudnie

jedynie co to :

A4 2,0 TDi czarny Avant ale 170 konne Quattro ( ciezko znalesc ) pełen S-line

A4 3,0 TDi czarny Avant pełen S-line quattro w serii :naughty:

podobno awaryjne :wink4:

ale cos za cos

Opublikowano
  • Autor

Panowie , ale co w dzisiejszych czasach nie jest awaryjne ?

Waski Stany stanami ale co przywiesc z tamtąd ? 2,0 TFSI chyba jedynie no albo S4 w budzie B7 :good:

Opublikowano

Panowie , ale co w dzisiejszych czasach nie jest awaryjne ?

Waski Stany stanami ale co przywiesc z tamtąd ? 2,0 TFSI chyba jedynie no albo S4 w budzie B7 :good:

:mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tez mysle i sam juz nie wiem , moze zostane przy swojej Audiczce i tylko dorezam skóe do srodka oraz RNS-a i po sprawie :gwizdanie: , moze obleci do przysżłego roku :gwizdanie:

Opublikowano

Też jest to wyjście :)

Opublikowano

Zakładajcie RNS-E , naprawdę za***ista sprawa :good:

Opublikowano

Zakładajcie RNS-E , naprawdę za***ista sprawa :good:

koszta :evil: może zakup grupowy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zakładajcie RNS-E , naprawdę za***ista sprawa :good:

no Ja jeszcze bym musiał skóre załozyć :gwizdanie: podsufitke oddać do tapiecra co by zrobił ją czarną :naughty:

Opublikowano

no siedzenia to byś sobie mógł zmienić , ja bym załążył takie jak ma Wąski :good:

Opublikowano

Zakładajcie RNS-E , naprawdę za***ista sprawa :good:

koszta :evil: może zakup grupowy :gwizdanie:

Jakie koszta :?: Do mnie to podejdzie :?:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 14:04 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item399345764_nawigacja_audi_a4_aisin_rns_e_dvd_2007r_okazja_.html[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 14:05 _________________________________________________tu jest chyba w B5 :mysli:

http://www.aukcjoner.net/gallery/000350686-Navi-RNS-E-A6.html#I1

I to na dodatek wyrezane z 1din... to jak ja mam 2diny to mi szparka zostanie :?: Ciekawe czy sa jakies przejsciowki :mysli:

Opublikowano

Też myśleliśmy z kumplem w pracy "co kupić", S4 w budzie b6 lub b7 wydaje się całkiem rozsądne, silnik 4.2 wolnossący, brak turbiny, brak bezpośrednich wtrysków (nie jest tak czuły na jakość paliwa) ..... tylko to spalanie :disgust:

koszta :evil: może zakup grupowy :gwizdanie:

może zapytać by alvaro o cenę, jeżeli byłaby atrakcyjna to ja też byłbym chętny.

Opublikowano

Zakładajcie RNS-E , naprawdę za***ista sprawa :good:

koszta :evil: może zakup grupowy :gwizdanie:

Jakie koszta :?: Do mnie to podejdzie :?:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 14:04 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item399345764_nawigacja_audi_a4_aisin_rns_e_dvd_2007r_okazja_.html[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 14:05 _________________________________________________tu jest chyba w B5 :mysli:

http://www.aukcjoner.net/gallery/000350686-Navi-RNS-E-A6.html#I1

I to na dodatek wyrezane z 1din... to jak ja mam 2diny to mi szparka zostanie :?: Ciekawe czy sa jakies przejsciowki :mysli:

No w b5 to niezły patent :kox:

Opublikowano

gażdzeciarki jedne :tongue4:

kupować wtryski, turba, fmice a nie jakies telewizorki :)

Opublikowano

Kurka kusiło mnie żeby sie może wbić tam do was na piłke (moja ekipa w lato nie gra :confused4:) no ale po tym ..... coś nie bardzo :no: ...... ubezpieczacie sie jakoś specjalnie polisa na życie te sprawy ??

no to przyjeżdzaj , male kontuzje sie zdarzają :gwizdanie:

Tytus do wesela sie zagoi :wink4:

bry wszystkim :>

heh no tak w sumie niedziela 18 mi nie pasuje to będę sobie spoty na piłce robił :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.