Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

DZIę-KU-Ję :notworthy::decayed:

prosze :good::kox::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zeby pasiła do A4 to :good: a tak to lipa :cool1:

ano przeciez :decayed:

Kupcie sobie szybsze auta a nie jakieś dokładanie :gwizdanie:

teraz fury z usa są tak tanie że nie opłaca się rezać :no:

ale to benzynki są, lepiej sobie zrobic mocnego diesela :evil:

Opublikowano

Stara 100tka daje rade :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Stara 100tka daje rade :kox: :kox: :kox:

S-setka po chip koxie :kox:
Opublikowano
  • Autor

Ogrus, Ty sie nie smiej tylko działaj to sam sobie bedziesz kręcił takie filmy :wink4:

Opublikowano

Stara 100tka daje rade :kox: :kox: :kox:

ja tam wole starsze jeszcze :gwizdanie:

http://pl.youtube.com/watch?v=BOI2TD6GVsA

Opublikowano

Ogrus, Ty sie nie smiej tylko działaj to sam sobie bedziesz kręcił takie filmy :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ogrus, Ty sie nie smiej tylko działaj to sam sobie bedziesz kręcił takie filmy :wink4:

Hehe to może ty też podziałaj będą się brzdące razem bawić a tatusiowie .... :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

w 37 :decayed:

Opublikowano

Stara 100tka daje rade :kox: :kox: :kox:

ja tam wole starsze jeszcze :gwizdanie:

http://pl.youtube.com/watch?v=BOI2TD6GVsA

:shocked:

Opublikowano

POST SKOPIOWANY Z FORUM AKP , DOTYCZY KRADZIEZY AUTA...

witam wszystkich forumowiczow

to moj pierwszy post na tym forum mimo ze czytam je od dosc dawna

z przykroscia musze Wam powiedziec ze juz nie jestem posiadaczem Audi

pozyczyli i zapomnieli oddac czyli ukradli

czytam ten watek i musze chyba zmartwic kilka osob ktore tez mialy podobna przygode z kradzieza

tez mialem AC w opcji full ale ubezpieczalnia znalazla pkt. w umowie ktory mowi : wylaczenia odpowiedzialnosci - powstale w pojezdzie nielegalnie wprowadzonym na terytorium RP i dalej ze jesli cena zakupu byla rozna od wrtosci na cle to odszkodowania nie wyplaca

tak sie tez stalo i nawet DAS sie poddal teraz jestem bez niuni i bez kasy

a na czym polegala sprawa?

sami wiecie ile placiliscie za swoje auta a od ilu placiliscie akcyzy i cla itd.

oby malo kogo spotykaly takie nieprzyjemnosci

JA PIERD..... :shocked: :shocked: :shocked:

i co Panowie? jest tu jakiś cwaniak?

Opublikowano

przeciez mógł przywiez z uszkodzonym silnikiem np

Opublikowano

przeciez mógł przywiez z uszkodzonym silnikiem np

Kamil wiesz co to jest DAS? Jeśli oni się poddali to sprawa jest przegrana na 101% może sprawdzili umowę tu i w miejscu skąd przyjechało auto...

Opublikowano
  • Autor

przeciez mógł przywiez z uszkodzonym silnikiem np

dokładnie, ja rozmawiałem na ten temat przed ubezpieczeniem swojej Audiki i powiedziano mi wprost ze ubezpieczają auto od kwoty na ile Oni szacuja jego wartość ... i od tejze kwoty bedą wyliczane szkody jesli tylko powstaną

Opublikowano

nie wiem co to jest das ale od tego mam google :)

Opublikowano
  • Autor

znam firme DAS i faktycznie jesli sie poddali no to lipton, ale tutaj jest przykład że za nim ubezpieczysz przeczytaj i dopytaj sie wszytskiego.....

Już słyszałem o takmi przypadku jaki Trzeniu zacytowałes.... jutro akurat bedzie u mnie agent ubezpieczeniowy tak wiec popytam na nowo wszytskiego

Opublikowano

przeciez mógł przywiez z uszkodzonym silnikiem np

dokładnie, ja rozmawiałem na ten temat przed ubezpieczeniem swojej Audiki i powiedziano mi wprost ze ubezpieczają auto od kwoty na ile Oni szacuja jego wartość ... i od tejze kwoty bedą wyliczane szkody jesli tylko powstaną

Grzesiek , agenci ubezpieczeniowi to skurw.... tak jak wszyscy handlowcy mówią wszystko co im ślina na język ......pytnie za 100 punktów , czytałeś co podpisałeś? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.