Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja Jest germanką ale sie nie boi niczego :wink4:

:mysli: :mysli:

Nie myśl tyle tylko poczytaj kilka postów niżej :tongue4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:mysli: :mysli:

nie mysl tyle bo zostaniesz mysliwym :gwizdanie: no chyba ze myślisz co do wieczorka :naughty:

Opublikowano

Tytus jak noga ??

A dziękuje, znacznie lepiej, szybka reakcja medyczna zapobiegła pogorszeniu sprawy.

Moja Jest germanką ale sie nie boi niczego :wink4:

No germanki nie należą do najpiękniejszych :tongue4:

są najbrzydsze zaraz po angielkach :wink4:

Opublikowano

:mysli: :mysli:

nie mysl tyle bo zostaniesz mysliwym :gwizdanie: no chyba ze myślisz co do wieczorka :naughty:

TA oczywiście :) jeszcze nic nie wiem :evil:

Opublikowano

A dziękuje, znacznie lepiej, szybka reakcja medyczna zapobiegła pogorszeniu sprawy.

No to się cieszę, szkoda by było stracić taki filar defensywy :wink4:
Opublikowano

Witajcie :) w jakiej cenie macie tego MOTULA :gwizdanie:

No chyba zależy od specyfikacji:

z oferty dzika motul 8100 x-cess 5W40 jest za 150 + 15 przesyłka

ja płaciłem w KR 170 za 5l

Opublikowano
  • Autor

Panowie wybiera sie ktoś dzis wieczorkiem na Kazimierz :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Ja dzisiaj kulturka - teatrzyk :decayed:

Opublikowano

Ja ide na siłownię :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jeden Teatr drugi Siłownia :gwizdanie:

A Ja ide z Themoniastym sie poprostu nachlać po ciezkim tygodniu pracy :drunk::dance:

Opublikowano

Witajcie :) w jakiej cenie macie tego MOTULA :gwizdanie:

No chyba zależy od specyfikacji:

z oferty dzika motul 8100 x-cess 5W40 jest za 150 + 15 przesyłka

ja płaciłem w KR 170 za 5l

Tyle ze do PD jest Motul Specific 5W40 i w krk kosztuje 200zl a u dzika 155 :)
Opublikowano

Waski jaki Ty masz ten miernik lakieru? Mierzy Ci też blachy aluminiowe?

Właśnie zastanawiam się nad kupnem...

Opublikowano

Waski jaki Ty masz ten miernik lakieru? Mierzy Ci też blachy aluminiowe?

Właśnie zastanawiam się nad kupnem...

Przywiezcie na spota to porezamy nasze pażdziochy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Waski jaki Ty masz ten miernik lakieru? Mierzy Ci też blachy aluminiowe?

Właśnie zastanawiam się nad kupnem...

a co chcesz Kupic ? :mysli:

Opublikowano

a co chcesz Kupic ? :mysli:

mam zamiar, kilku osobom pomagałem już przy kupnie auta, niektóre naprawy blacharskie można zobaczyć "na oko" ale miernik to całkiem dobra inwestycja.

I znowu znajomy poprosił mnie o pomoc w szukaniu auta, powiedziałem mu że jak mi się dołoży do miernika to bede z nim jezdzil

Opublikowano

jak myslicie 850 zł za kompletny zderzak do s-ki to dobra cena ?

Opublikowano
  • Autor

jak myslicie 850 zł za kompletny zderzak do s-ki to dobra cena ?

jak kompletny do bradzo dobra cena :good:

Opublikowano

a co chcesz Kupic ? :mysli:

mam zamiar, kilku osobom pomagałem już przy kupnie auta, niektóre naprawy blacharskie można zobaczyć "na oko" ale miernik to całkiem dobra inwestycja.

I znowu znajomy poprosił mnie o pomoc w szukaniu auta, powiedziałem mu że jak mi się dołoży do miernika to bede z nim jezdzil

dobry 600 zł kosztuje ,tak mierzy też aluminium :)[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 20:55 _________________________________________________

jak myslicie 850 zł za kompletny zderzak do s-ki to dobra cena ?

bardzo dobra

Opublikowano

dobra, to bede potrzebował kogos kto jedzie w najblizszym czasie do rzeszowa, albo z rzeszowa do krakowa :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.