Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po woli robi się pogoda :)Cuber nie zapomnij miernika na jutro :)

No właśnie znowu pogoda się zj*** i leje :wallbash:

GDZIE leje :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po woli robi się pogoda :)Cuber nie zapomnij miernika na jutro :)

No właśnie znowu pogoda się zj*** i leje :wallbash:

GDZIE leje :mysli:

U mnie super pogoda :)
Opublikowano

Po woli robi się pogoda :)Cuber nie zapomnij miernika na jutro :)

No właśnie znowu pogoda się zj*** i leje :wallbash:

GDZIE leje :mysli:

Chwile lało koło 16:00 ale teraz jest lajt :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pablo u Ciebie to wiecznie jakies anomalie pogodowe :naughty:

Opublikowano

Pablo u Ciebie to wiecznie jakies anomalie pogodowe :naughty:

w NH pogoda zmienia się częsciej jak w górach :naughty:

Opublikowano

Albo nie ten dzień Pablo :polew:

Opublikowano

Eee opowiadacie :polew:

Tylko u nas takie zjawiska special edition :evil:

:evil: :evil: :evil:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde ale kiszka dzisiaj w miescie :wallbash:

Grzecznie trzeba isc spac choc chęci na drinka jeszcze są :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 00:56 _________________________________________________ps. Niech ktoś weźmie VAG-a na jutro na spota , dzięki

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

no niestety, kiszka, wiec drina i do spania :)

Opublikowano

Ogruś wolny już jesteś? :naughty:

Hehe zawsze byłem i jestem wolny :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 11:14 _________________________________________________
dobre dobre :naughty:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 11:23 _________________________________________________

Wczorajsze lansowanie w Scandalach na Kaziku

Marcin Cabaj i Michał Karwan

27f02bba6cd01786.jpg

cf6395ef98ae16a0.jpg

typowo żydowskie podejście do sprawy, dwa autografy dwóch piłkarzy na jednym banknocie :polew: :polew: i jak sobie powiesisz na śnianie ?? będziesz rzucał monetą codziennie rano i decedywał czyj autograf dzisiaj będzie widoczny :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 11:27 _________________________________________________A tak wogóle to witam wszystkich :hi:

Wąski jak tam Robert dzisiaj ?? Da radę ??

Opublikowano

f*ck ale ten wyścig F1 był zakręcony :wallbash:

Porażka :decayed:

Opublikowano

f*ck ale ten wyścig F1 był zakręcony :wallbash:

Porażka :decayed:

Taki to jest sport :evil:

Opublikowano

Dzięki Robert za sms, oglądałem :wink4:

Opublikowano

Zjawie sie dzis na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki Robert za sms, oglądałem :wink4:

:wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 21:06 _________________________________________________

Zjawie sie dzis na spocie :gwizdanie:

czerwony dywan czeka :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 21:06 _________________________________________________Dziękuję za spotkanko ,jak zawsze wesoło :dance2:

Opublikowano

Siemano Panowie :hi:

Ja właśnie wróciłem z weekendowego wyjazdu i dzięki zaje.ebistym korkom na zakopiance nie zdążyłem na spota :wallbash:

Po protu idzie się pociąć :kwasny:

Opublikowano

Siemano Panowie :hi:

Ja właśnie wróciłem z weekendowego wyjazdu i dzięki zaje.ebistym korkom na zakopiance nie zdążyłem na spota :wallbash:

Po protu idzie się pociąć :kwasny:

a od kiedy to się wraca Zakopianką kolego :mysli: wielkim łukiem sie omija :)

Opublikowano

Dzięki za spota panowie :)

Co was się tylu na Bora Komorowskiego znalazło, nie mogliście mnie dogonić? :decayed:

Miny ludzi na przystanku na Wiślickiej bezcenne :polew:

Tukan dzięki za odwiedziny :wink4:

Opublikowano

Siemano Panowie :hi:

Ja właśnie wróciłem z weekendowego wyjazdu i dzięki zaje.ebistym korkom na zakopiance nie zdążyłem na spota :wallbash:

Po protu idzie się pociąć :kwasny:

a od kiedy to się wraca Zakopianką kolego :mysli: wielkim łukiem sie omija :)

Zazwyczaj tak robię w lecie, ale w piątek pogoda była lipna, więc myślałem że mało chętnych będzie na weekendowy wyjazd... a tu lipa. W eterze same kur.wy leciały :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.