Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehhehe też ogladam , :good:

top gear & :drunk:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tytus podjedz jutro do mnie do firmy bo mam miernik i moze bede miał tez atrapke :gwizdanie:

Sokolnh i Tytus jak tam moje dystansiki ? bierzecie bo kurde dużo forumowiczów sie o nie dopytuje :cool1:

Opublikowano

ale z tą cena 250 to zartowałem, są chetni za 409 zł ?

Sprawdzałeś wymiary tego IC względem tego co chłopaki zakładały :?: Nie będzie za gruby :?: Bo ja również się piszę na to za tą cenę, ale chciałbym wiedzieć czy przy okazji nie trzeba będzie całego zderzaka przerobić :mysli:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 23:35 _________________________________________________Dobra, sprawdziłem już :decayed: Biorę na 100% :good:

ThemOn, garaż gotowy do rezania :?: :naughty:

Opublikowano

Panowie gdzie jest jakiś dobry tłumikarz w krk? :mysli:

Opublikowano

Panowie gdzie jest jakiś dobry tłumikarz w krk? :mysli:

Na trasie Kr - Krzeszowice wiem że jest bardzo dobry, ale namiarów dokładnych nie pamiętam. Mogę się dopytać. A w Kr to nie wiem...

Opublikowano

aaa kojarze . ale lepiej jakby był w krk

dzięki :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 23:50 _________________________________________________chodziło Ci pewnie o Kochanów , nie?

Opublikowano

Sokolnh i Tytus jak tam moje dystansiki ? bierzecie bo kurde dużo forumowiczów sie o nie dopytuje :cool1

zależy ile chcesz :gwizdanie:

Opublikowano

No dokładnie :) Kochanów, jeźdżę tą trasą raz w tyg. od kilku lat i nigdy nie pamiętam :decayed:

W Kr mogę jedynie odradzić serwisu w czyżynach - mają wysokie ceny i kiepskie usługi :)

Opublikowano

No dokładnie :) Kochanów, jeźdżę tą trasą raz w tyg. od kilku lat i nigdy nie pamiętam :decayed:

W Kr mogę jedynie odradzić serwisu w czyżynach - mają wysokie ceny i kiepskie usługi :)

no właśnie , pierwsze do nich pojechałem to mi baran powiedział 200 pln za dospawanie 2 końcówek... :wallbash:

Opublikowano

No dokładnie :) Kochanów, jeźdżę tą trasą raz w tyg. od kilku lat i nigdy nie pamiętam :decayed:

W Kr mogę jedynie odradzić serwisu w czyżynach - mają wysokie ceny i kiepskie usługi :)

no właśnie , pierwsze do nich pojechałem to mi baran powiedział 200 pln za dospawanie 2 końcówek... :wallbash:

A co u mnie chciali przy haku robić i za jaką kasę... :shocked: szkoda gadać, dobrze że na konkurecję trafiłem :)

Opublikowano

ogladam własnie prison breaka serie trzecią, i powiem wam, że też wciaga jak poprzednie

Opublikowano

Właśnie wróciłem z miasta, w drodze powrotnej stanąłem na światłach do EVO i powiem tak ....... jest różnica :polew: :polew: :polew:

Dopiero trzecią oglądasz ??

Opublikowano

Właśnie wróciłem z miasta, w drodze powrotnej stanąłem na światłach do EVO i powiem tak ....... jest różnica :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :polew: :polew:

Opublikowano

ogladam własnie prison breaka serie trzecią, i powiem wam, że też wciaga jak poprzednie

a masz wszystkie odcinki :?:

Opublikowano

Hehe Tony Soprano daje rade, a co to wszyscy śpią już ??

Opublikowano

Hehe Tony Soprano daje rade, a co to wszyscy śpią już ??

Zawsze ktoś czuwa :cool1:

Opublikowano

mięczaki :decayed:

ja własnie skonczyłem 3 serie, całkiem całkiem, Sucre sie pięknie wpakował :gwizdanie:

Opublikowano

mięczaki :decayed:

ja własnie skonczyłem 3 serie, całkiem całkiem, Sucre sie pięknie wpakował :gwizdanie:

sam jesteś mięczak :naughty: :naughty:

ciekawe o czym zrobią 4 serię :decayed:

Opublikowano

mi 2 ostatni odcinki chyba 8 i 9 albo jakoś tak wiam że dwa ostatnie ..... wiecie gdzie mógłbym załatwić ??? .... (ściaganie odpada bo zmieniam miejsce zamieszkania i neta niemam w sumie)

Opublikowano

ja mam od 8 do 13-tego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.