Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam od 8 do 13-tego

jak byś mógł na płytce wypalić ..... wdzięczny na zawsze .... płytki zawsze w autku mam więc oddam jak ktoś chętny to jak dobrze poszukam to znajdę resztę czyli początek 3 seri i dla chętnych byłby komplet

spoko, dam komuś jutro na piłce, bo w niedziele mnie nie bedzie

Heh na piłce to i ja może będę tylko gryze się z myslami no bo jak to się zacznie o 21.15 gramy 1.5h tj 22.45.... 23 jestem w domu 24 spać a o 4.10 wstaje do pracy :wallbash: czy ja to przeżyje :gwizdanie:

tak czy inaczej będę wdzięczny :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam od 8 do 13-tego

jak byś mógł na płytce wypalić ..... wdzięczny na zawsze .... płytki zawsze w autku mam więc oddam jak ktoś chętny to jak dobrze poszukam to znajdę resztę czyli początek 3 seri i dla chętnych byłby komplet

spoko, dam komuś jutro na piłce, bo w niedziele mnie nie bedzie

Heh na piłce to i ja może będę tylko gryze się z myslami no bo jak to się zacznie o 21.15 gramy 1.5h tj 22.45.... 23 jestem w domu 24 spać a o 4.10 wstaje do pracy :wallbash: czy ja to przeżyje :gwizdanie:

tak czy inaczej będę wdzięczny :wink4:

zapytaj czy główny napastnik będzie :polew: :polew:

Opublikowano

Robert, a moze być przywiózł z Niemiec jakies gewinde ? :gwizdanie:

Opublikowano

Robert, a moze być przywiózł z Niemiec jakies gewinde ? :gwizdanie:

a masz coś upatrzonego? i ewentalnie gdzie ?

Opublikowano

Tytus jesteś w niedzielę bo nasz nowy koleg potrzebuje się podpiąć pod VAGA :mysli

planuje być, co by mnie znowu nie ominęła przejażdżka po mieście :decayed:

ja słyszałem na CB że koledzy coś nie bardzo z galeri nie mogli się wydostać a co dpoiero jazda po mieście :D

Opublikowano

Tytus jesteś w niedzielę bo nasz nowy koleg potrzebuje się podpiąć pod VAGA :mysli

planuje być, co by mnie znowu nie ominęła przejażdżka po mieście :decayed:

ja słyszałem na CB że koledzy coś nie bardzo z galeri nie mogli się wydostać a co dpoiero jazda po mieście :D

to Gdzie byłeś :evil: jak nas słyszałeś

Opublikowano

ja mam od 8 do 13-tego

jak byś mógł na płytce wypalić ..... wdzięczny na zawsze .... płytki zawsze w autku mam więc oddam jak ktoś chętny to jak dobrze poszukam to znajdę resztę czyli początek 3 seri i dla chętnych byłby komplet

spoko, dam komuś jutro na piłce, bo w niedziele mnie nie bedzie

Heh na piłce to i ja może będę tylko gryze się z myslami no bo jak to się zacznie o 21.15 gramy 1.5h tj 22.45.... 23 jestem w domu 24 spać a o 4.10 wstaje do pracy :wallbash: czy ja to przeżyje :gwizdanie:

tak czy inaczej będę wdzięczny :wink4:

zapytaj czy główny napastnik będzie :polew: :polew:

znaczy sie ten co nogi łamie :mysli::)

Tytus jesteś w niedzielę bo nasz nowy koleg potrzebuje się podpiąć pod VAGA :mysli

planuje być, co by mnie znowu nie ominęła przejażdżka po mieście :decayed:

ja słyszałem na CB że koledzy coś nie bardzo z galeri nie mogli się wydostać a co dpoiero jazda po mieście :D

to Gdzie byłeś :evil: jak nas słyszałeś

ja się zmyłem wcześniej żeby komisariat odwiedzić w sprawie tego radyjka co mi ponoć Pabla koledzy ... :gwizdanie:
Opublikowano

Robert, a moze być przywiózł z Niemiec jakies gewinde ? :gwizdanie:

a masz coś upatrzonego? i ewentalnie gdzie ?

nie mam nic upatrzonego, tylko jakbys tam gdzies znalazł jakis markowy używany gwint (KW, FK, h&r, ewentualnie supersporta) za przystepną cene to bym go wział :wink4:

cos takiego

tak do mnie wyglada gwint

http://cgi.ebay.de/SUPERSPORT-GEWINDEFAHRWERK-AUDI-A4-B5-8D-Limo-Avant_W0QQitemZ170241815000QQihZ007QQcategoryZ44151QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano
  • Autor

Hercus to co? Wpisuj sie na liste na jutrzejsze granko :gwizdanie:

Opublikowano

Hercus to co? Wpisuj sie na liste na jutrzejsze granko :gwizdanie:

oczywiście że tak :) ..... no chyba że będzie lało :gwizdanie:

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście że tak

no jakos nie widze abyś sie wpisał :gwizdanie:

Siema Piotrek :hi:

Opublikowano

Witaj Piotruś :)[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 12:40 _________________________________________________

Robert, a moze być przywiózł z Niemiec jakies gewinde ? :gwizdanie:

a masz coś upatrzonego? i ewentalnie gdzie ?

nie mam nic upatrzonego, tylko jakbys tam gdzies znalazł jakis markowy używany gwint (KW, FK, h&r, ewentualnie supersporta) za przystepną cene to bym go wział :wink4:

cos takiego

tak do mnie wyglada gwint

http://cgi.ebay.de/SUPERSPORT-GEWINDEFAHRWERK-AUDI-A4-B5-8D-Limo-Avant_W0QQitemZ170241815000QQihZ007QQcategoryZ44151QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

zobaczyć mogę

Opublikowano

zapytaj czy główny napastnik będzie :polew: :polew:

napastnik czy obrońca :naughty:

Znowu się zaczyna spam z witaniem, no cóż nie wypada odstawać od reszty

:hi: Piotr :decayed:

_________________________________________________

Grześ dzięki za navi :notworthy:

Opublikowano

Grzesku, zdjecia :gwizdanie:

Opublikowano

nie wgrywać navi w komórki tylko kupować erenesese :naughty:

Opublikowano

Grzesku, zdjecia :gwizdanie:

:polew: :polew:

juz wiem czemu ci nie wysłałem, nie mam żadnych zdjęć z tego grilla, nic nie pstrykaliśmy po prostu, mam tylko jedną fotę Piotrka i jedną żaby, chcesz :naughty:

Opublikowano

Pablo pracujesz ,szukam głośników do fiesty 2005 do przodu :)

Opublikowano

Grzesku, zdjecia :gwizdanie:

:polew: :polew:

juz wiem czemu ci nie wysłałem, nie mam żadnych zdjęć z tego grilla, nic nie pstrykaliśmy po prostu, mam tylko jedną fotę Piotrka i jedną żaby, chcesz :naughty:

przeciez były robione :przebiegly:

mam świadków :decayed:

Opublikowano

szkoda że nie ma bo było :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.