Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na którą planujemy przyjazd?

to juz nie odemnie zalezy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert bardzo dobrze zrobiłeś :good::notworthy:

Miłoże ktos tak mysli :wink4:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 12:28 _________________________________________________zobaczymy co bedzie :) jak troszke lepiej to :good: jeśli nie zostaję przy starym ,mam taką mozliwość,więc czemu nie spróbować :)

szkoda kasiorki :gwizdanie:

szkoda to umierać :polew:

Opublikowano

Szanowne Pany, mam taka mała prosbe, jakby ktoś widział albo słyszał o turbie do 2.0 TDI 170 KM (BRD) na sprzedaż, to prosiłbym o wiadomosc, bo niestety bez niej nie rusze z kolejnymi modami

Opublikowano
  • Autor

Szanowne Pany, mam taka mała prosbe, jakby ktoś widział albo słyszał o turbie do 2.0 TDI 170 KM (BRD) na sprzedaż, to prosiłbym o wiadomosc, bo niestety bez niej nie rusze z kolejnymi modami

Takiego turba to całe forum szuka :naughty:

Opublikowano

ale Wy jestescie dobrzy koledzy i mi pomożecie znalesc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale Wy jestescie dobrzy koledzy i mi pomożecie znalesc :decayed:

jak znajde to napewno załoze do siebie :naughty:

Opublikowano

Szanowne Pany, mam taka mała prosbe, jakby ktoś widział albo słyszał o turbie do 2.0 TDI 170 KM (BRD) na sprzedaż, to prosiłbym o wiadomosc, bo niestety bez niej nie rusze z kolejnymi modami

nie ma sprawy koszt 1500 zł tylko sa dwa rodzaje z elektroniką lub bez :)

Opublikowano

wole bez :)

KKK 5303 970 0109

audi 03g145702h

Opublikowano

wole bez :)

KKK 5303 970 0109

audi 03g145702h

Tylko odpowiadam na pytanie dla zaintresowanych taniej się zrobi :)

Opublikowano
  • Autor

To ja tez chce w takim razie :naughty:

Opublikowano

To ja tez chce w takim razie :naughty:

ale co?

Opublikowano

o widze kilku z Was już w czwartek bedzie - ja już nawet chyba od niedzieli, więc się zdzwonimy na miejscu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

o widze kilku z Was już w czwartek bedzie - ja już nawet chyba od niedzieli, więc się zdzwonimy na miejscu :wink4:

no będziemy bedziemy :naughty: szykuj gardełko :gwizdanie:

Opublikowano

o widze kilku z Was już w czwartek bedzie - ja już nawet chyba od niedzieli, więc się zdzwonimy na miejscu :wink4:

:good:
Opublikowano

o widze kilku z Was już w czwartek bedzie - ja już nawet chyba od niedzieli, więc się zdzwonimy na miejscu :wink4:

:good:

:good:

Opublikowano

o widze kilku z Was już w czwartek bedzie - ja już nawet chyba od niedzieli, więc się zdzwonimy na miejscu :wink4:

Ja również mam plan przybyć w czwartek. I jeszcze rozważam czy do poniedziałku nie zostać - mam małe obawy co do powrotu w niedzielny wieczór :mysli:

Opublikowano

Ty się lepiej zbieraj bo za godzinę rozpoczyna się Champions League na Wielickiej :kox:

Opublikowano

No przecież się zbieram :decayed:

Opublikowano

jarko, widziałes tą rozje.aną beemkę pod m1 ? pokazał chłop :)

Opublikowano

My z Piotrkiem też widzieliśmy bmkę m5, też gość pokazał :polew: :polew:

Ktoś grał w lost planet może ? bo utknąłem :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.