Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda kolegi :( tylko z innej bajki jest :) takie autko i bez zabezpieczenia :no:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Szkoda kolegi :( tylko z innej bajki jest :) takie autko i bez zabezpieczenia :no:

no dokładnie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Hey Tytus, a czy ten silnik 1.8 naprawdę będzie słabszy od 1.4 ? bo już sam nie wiem :( trochę to dziwne, qrde zaczynam żałować powoli zakupu

Opublikowano

a ile Ci pali ?

Opublikowano
  • Autor

Hey Tytus, a czy ten silnik 1.8 naprawdę będzie słabszy od 1.4 ? bo już sam nie wiem :( trochę to dziwne, qrde zaczynam żałować powoli zakupu

zalezy od jakiego 1,4 to raz dwa w jakim aucie itd.... :gwizdanie:

Opublikowano

Hey Tytus, a czy ten silnik 1.8 naprawdę będzie słabszy od 1.4 ? bo już sam nie wiem :( trochę to dziwne, qrde zaczynam żałować powoli zakupu

zalezy od jakiego 1,4 to raz dwa w jakim aucie itd.... :gwizdanie:

Kolega pisał że 1.4 w octavii, ale to chyba silnik TSI bo w starych byly najmniejsze 1.6.

Jeżeli masz takie porównanie to rzeczywiście coś jest nie tak z Twoim, octavia waży mniej wiecej tyle samo co b5-tka

Opublikowano

było :)[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 13:48 _________________________________________________własnie mi przyszedł zderzaczek, yeahh :decayed:

Opublikowano
  • Autor

własnie mi przyszedł zderzaczek, yeahh :decayed:

graty :good:

Opublikowano

no jedną octavie mam z 2003 a druga 2004 obie 1.4 90km, obie po 220kkm i obie smigają lepiej od mojej bryczki

Opublikowano

z tego co widze to adr-a masz w automacie

także zapomnij o osiagach :)

Opublikowano

no mam taki silniczek jak w opisie, fakt w automacie ale to nie znaczy że ma gorzej iść od octavii 1.4

przecież 35 koni to duża różnica, nie wierze że taki słaby ten silnik jest, szczególnie że ma przejechane 139kkm

wracałem nim z niemiec 1300km cały czas 140-160 km/h i komp pokazał 8.1 ale 160 to tylko z górki bo sie nie chciał rozpedzić przez to odcinanie paliwa, zaczynał skakać jak żaba jakby brakowało paliwa, żeby wyjsc powyżej 4000obr musiałem lekko dodawać gaz i delikatnie odejmować i dodawać o odejmować itd :(

Opublikowano

silnik sam w sobie nie jest słaby, ale automat go bardzo zamula

spalanie masz chyba w normie, wiec chyba wszystko ok, ale jak chcesz to zawsze mozesz podjechac, podepnie sie do kompa i zobaczy

Opublikowano
  • Autor

Miike wpadnij na spota to moze coś poradzimy :naughty:

Opublikowano

Zapewne cos poradzimy ,mamy specjalistów od różnych rzeczy :)

Opublikowano

no mam zamiar być regularnym bywalcem spotów jak tylko wrócę z wczasów, a pod kompa jutro podpinam już swojego i wrzuce logi w odpowiednim wątku coby ktoś poradził mi jak je czytać :)

Opublikowano

Pablo, mam dla Ciebie dokładke :naughty:

4023640653ba7.jpg

Opublikowano

Pablo, mam dla Ciebie dokładke :naughty:

4023640653ba7.jpg

ciekawa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pablo będzie w Niebo wzięty zapewne :decayed:

Opublikowano

Ale ostatnio za darmo nic nie chciał a co dopiero :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.