Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyżby noocni jeźdźcy jeszcze spali ?? :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko, widziałes tą rozje.aną beemkę pod m1 ? pokazał chłop :)

Nie widziałem... Może się rozjebał jak ja już przejechałem :mysli:

Opublikowano

Coś mało :spam: :gwizdanie:

autko mi juz wraca :gwizdanie:

Opublikowano

czyżby noocni jeźdźcy jeszcze spali ?? :hi:

Już wstali :tongue4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 09:45 _________________________________________________

Coś mało :spam: :gwizdanie:

autko mi juz wraca :gwizdanie:

To pewnie się Robert cieszysz :naughty: ciekawe ile Ci tam wycisnęli :mysli:
Opublikowano

Sam jestem ciekaw :gwizdanie: ale podobno .....

i zderzaczek już mam pomalowany :banan:

Może ma ktoś na zbyciu telewizor :mysli:

Opublikowano

Sam jestem ciekaw :gwizdanie: ale podobno .....

i zderzaczek już mam pomalowany :banan:

Może ma ktoś na zbyciu telewizor :mysli:

Jak dasz mi 5k na nowy, to chętnie oddam ci stary za darmo :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 10:39 _________________________________________________

:hi: wszystkich

Panowie widzieliście: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_blokowanie_drzwi_podczas_jazdy-t33691.0.html;msg438267#msg438267

Przecież to rozbój w biały dzień, pewnie podobne ceny mają za ustawienie domykania okien czy szyberdachu z kluczyka.

Może i ja wystawie swój prywatny cennik..... :przebiegly::cool1:

Ty się nie smiej tylko napisz że Ty to robisz za 50 :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Sam jestem ciekaw :gwizdanie: ale podobno .....

co podobno ? no mów :gwizdanie:

Opublikowano

staniemy na lini :polew:

Opublikowano
  • Autor

staniemy na lini :polew:

no staniemy nie ma problemu :naughty: wiesz ze Ja zawsze chętny jestem :evil:

Opublikowano

Panowie, przykra wiadomość:

Mojemu koledze z pracy zaje.bali A4 B6, sedan, ciemny granat, nr rejestracyjny BS 30550, jakby ktoś na mieście zobaczył dajcie znać. :confused4:

Opublikowano

staniemy na lini :polew:

no staniemy nie ma problemu :naughty: wiesz ze Ja zawsze chętny jestem :evil:

wiem :polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 11:28 _________________________________________________

Panowie, przykra wiadomość:

Mojemu koledze z pracy zaje.bali A4 B6, sedan, ciemny granat, nr rejestracyjny BS 30550, jakby ktoś na mieście zobaczył dajcie znać. :confused4:

a gdzie ? miał zabezbieczenie?

Opublikowano

a gdzie ? miał zabezbieczenie?

miał ubezpieczenie, niedaleko Biprostalu, jakaś przecznica od Królewskiej

Opublikowano

chyba przerzuce sie na FIATA :gwizdanie: ich tak chyba nie kradną :mysli: a tu co chwila słycze że coś ginie :confused4:

szkoda napewno fajna furka no i kolega ma teraz zmartwienie

Opublikowano
  • Autor

Tytus a miał gosc alarm i jakies ukryte zabezpieczenia :mysli:

Opublikowano

Tytus a miał gosc alarm i jakies ukryte zabezpieczenia :mysli:

Nie.

Opublikowano

witam chłopaki (dziewczyn nie widze)

mam problem z bryczką a że jestem z okolic Krakowa postanowiłem zagadać w tym temacie,

otóż zakupiłem a4 z silnikiem AGR i mam z nim problemy, oczywiście milion ludzi pisało o tym już i przeczytałem wszystkie posty ale doprowadziły mnie one do jednego wniosku > pomóc mi może tylko ASO :(

problem polega na tym że silniczek nie wkręca się na obroty, tzn tak jakby paliwo było odcinane powyżej 4K, no i słaby jest jakby miał ze 70 km (mam służbową Octavie 1.4 90km i ona chodzi mniej więcej 20 % lepiej niż moje AUDI !!!!)

po przeczytaniu różnych postów na ten temat wywnioskowałem że może to być : filtr powietrza, czujnik masy powietrza, przepływka, świece, kable WN, źle ustawiony rozrząd, czujnik Halla reszty nie pamiętam, po prostu za dużo tego jest musze coś odcedzić z tego bo ASO mnie zrujnuje.

Pytanie do was, może ktoś miał taki problem albo przynajmniej zna kogoś w kraku lub okolicach kto się ZNA na tym a nie ma tylko vaga i potrafi skasować błędy

(vaga kupiłem, już jutro ma przyjść więc będę miał jakieś wyniki)

a może mógłbym podjechać do kogoś z was żeby oblookał co jest nie tak ?

aha i najważniejsza sprawa, nie zawracałbym wam głowy w tym poście gdyby nie to że w poniedziałek rano jadę tym autem na wczasy z rodziną 300km i chciałbym nim wrócić bez przygód :)

pozdro600 4 all

Opublikowano

Kolego ten motor to nie jest jakaś rakieta, 125 KM to on ma tylko na papierze i niezbyt duży moment, mój kolega ma podobny silnik i niby 5 KM mnie od mojego AWX'a ale muł straszny.

Druga sprawa że mało jest tutaj osób, które mogły by Ci dobrze zdiagnozować benzynę, większość z nas jeździ paździochami, sprawdź może jeszcze sondę lambda.

Ogólnie ten silnik to prosta konstrukcja bez turbiny wiec myślę że każdy w miarę dobry mechanik powinien zdiagnozować problem. Zajrzyj tu: www.specauto.pl serwis naszego kolegi

Opublikowano
  • Autor

Tytus a miał gosc alarm i jakies ukryte zabezpieczenia :mysli:

Nie.

Sorrki Tytus ale jak mozna nie miec zabezpieczenia w aucie które jest w pierwszej 3 najabardziej kradzionych aut w Polsce :gwizdanie:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Tytus a miał gosc alarm i jakies ukryte zabezpieczenia :mysli:

Nie.

Sorrki Tytus ale jak mozna nie miec zabezpieczenia w aucie które jest w pierwszej 3 najabardziej kradzionych aut w Polsce :gwizdanie:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Chyba tylko miał fabryczny immobiliser.

Ja chyba do swojego dołożę jeszcze jakieś :) bo to strach, nawet sam alarm może nie pomóc

A tak na marginesie to od dłuższego czasu chodzi mi pomysł z odbiornikiem GPS...

wiem, wiem, napiszecie że są zagłuszacze ale pomysł polega troche na czymś innym, do obgadania na spocie :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.