Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto Ty jestes ?

nie kojarze nicku :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto Ty jestes ?

nie kojarze nicku :mysli:

przypomnisz sobie niedługo :wink4:

Opublikowano

zmieniłes płeć :naughty:

:boobs: ........ już poprawiłem :embarrassed:

Opublikowano

:boobs: ........ już poprawiłem :embarrassed:

e no tak źle to jeszcze nie jest :naughty:

Opublikowano

Hejka

Zmienili mi login.... :radocha::dance2::dance::lol1:

a jaki miałeś :gwizdanie:

mnie nikt

nie chce zmienić pozatym jest juz jakiś WASKI

Opublikowano

Hejka

Zmienili mi login.... :radocha::dance2::dance::lol1:

a jaki miałeś :gwizdanie:

mnie nikt

nie chce zmienić pozatym jest juz jakiś WASKI

Miałem mtytus, zawsze daje taki przy rejestracji z przyzwyczajenia bo w 99% Tytus jest zajety. A tu ostatnio przyuważyłem sobie że jeden kolega sobie zmienił, poszukałem i okazało się że Tytus jest "wolny" więc poprosiłem o zmianę. Możesz spróbować _waski_ albo coś podobnego :)

Opublikowano

Panowie przepłukałem sobie intecooler wodą :gwizdanie: wiecie jaki był brudny .Oczywiście z zewnątrz :)

Opublikowano

Panowie przepłukałem sobie intecooler wodą :gwizdanie: wiecie jaki był brudny .Oczywiście z zewnątrz :)

A wyjmowałeś, czy z góry płukałeś?

Opublikowano

ja własnie chciałem wyciagnac w weekend intercooler i go przepłukac, z tym ze benzyną, nawet zacząłem juz odkręcac zderzak, ale stwierdziłem, że poczekam i w warsztacie sobie to zrobie profesjonalnie :)

Opublikowano

ja własnie chciałem wyciagnac w weekend intercooler i go przepłukac, z tym ze benzyną, nawet zacząłem juz odkręcac zderzak, ale stwierdziłem, że poczekam i w warsztacie sobie to zrobie profesjonalnie :)

dokładnie też tak zrobię :) tylko ja znów zamontuję S-line

a tak to myślę nad nowym innym :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/a6_c5_intercooler_25tdi_jakie_wymiaryi_czy_warto_zamontowac_w_a4_b6-t36980.0.html;msg435504#new

Opublikowano

a ja mysle co by grupowy zakup zrobić :gwizdanie:

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

wiem, że jarko tam kiedyś chciał, anioła głos cos tam tez kiedys marudził :)

Opublikowano
  • Autor

a ja mysle co by grupowy zakup zrobić :gwizdanie:

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

wiem, że jarko tam kiedyś chciał, anioła głos cos tam tez kiedys marudził :)

po dłuższym zastanowieniu sie moze i Ja bym się skusił :gwizdanie:

Opublikowano

zima idzie a Wam nowe IC w głowie :tongue4:

Opublikowano

zima idzie a Wam nowe IC w głowie :tongue4:

no fakt, mozna by już zmienić koła na zimowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 15:13 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item403926928_recaro_siedzenia_audi_s4_avant_sedan_a4.html tyle kasy a kolor taki :no:

Opublikowano

Kolor taki jak kepasy klocki hamulcowe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kolor taki jak kepasy klocki hamulcowe :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kolor taki jak kepasy klocki hamulcowe :polew: :polew: :polew:

no nie przesadzaj nie są przecież takie złe :gwizdanie:

joke oczywiscie :polew:

Opublikowano

chętnie dorzucę te klocki gratis, jak ktoś sobie zakupi te fotele.... :evil:

ale musi je sam wymontować :tongue4:

Opublikowano

a ja mysle co by grupowy zakup zrobić :gwizdanie:

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

wiem, że jarko tam kiedyś chciał, anioła głos cos tam tez kiedys marudził :)

Dokładnie, jakby coś fajnego było to ja i zapenwe "anioła głos" chętni :good:

Opublikowano

Dobry intercooler nie jest zły, jak coś to ja też chętny :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.