Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
--------------------------------------------------------------------------------

Cytat: arson15 Dzisiaj o 21:56

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy

ale w czym Ty masz problem ?

ja narazie weekendy spędzam na wsi i w okresie letnim rzadziej przyjezdzam na spoty, skonczy sie pogoda, zacznie sie uczelnia to znowu bede co tydzien

Ciebie przeciez nikt nie zmusza, bedziesz miał czas to podjedziesz

pozdro

:good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie sprzeczać sie tutaj..... było głosowanie jakis czas temu i zostala Niedziele wiec po co zmieniac jak ankieta mówiła jasno co i jak :decayed: zostaje Niedziela chyba ze wiekszosc zadecyduje inaczej :gwizdanie:

Arson bardzo dużo osób robi w ten sposóg ze podwozi kobitki swoje na zakupy do Galerii a sami przyjeżdzają na spocika :good:

Opublikowano
Arson bardzo dużo osób robi w ten sposóg ze podwozi kobitki swoje na zakupy do Galerii a sami przyjeżdzają na spocika

dobra podpowiedź muszę to wypróbować może czasmi się przyda :good:

Opublikowano
Arson bardzo dużo osób robi w ten sposóg ze podwozi kobitki swoje na zakupy do Galerii a sami przyjeżdzają na spocika

dobra podpowiedź muszę to wypróbować może czasmi się przyda :good:

Ja już tak robiłem - dobra metoda, tylko trochę kosztowna :wink4:

Opublikowano

Panowie , dobry lakiernik do pomalowania tylnej dokładki...

jakiś namiar?

Opublikowano

Panowie nie sprzeczać sie tutaj..... było głosowanie jakis czas temu i zostala Niedziele wiec po co zmieniac jak ankieta mówiła jasno co i jak :decayed:

Ja napisałem wyraźnie koniec ot tylko Jarko zachciało się słuchać innych opini i ciągnąć dalej temat :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Panowie , dobry lakiernik do pomalowania tylnej dokładki...

jakiś namiar?

Malisz na ul. Kosocickiej na przeciwko firmy heban :song:

albo pogadaj z Ozim :naughty:

Opublikowano

a Ty gdzie malowałeś?

Opublikowano

Pablo ma przeciez dobrego lakiernika amatora :)

Opublikowano

Pablo ma przeciez dobrego lakiernika amatora :)

taaa k.urwa Picasso... pędzlem fury maluje :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo ma przeciez dobrego lakiernika amatora :)

taaa k.urwa Picasso... pędzlem fury maluje :gwizdanie:

będziesz miał dzieło jedyne i nie powtarzalne :nabijasie:

Opublikowano

Pablo ma przeciez dobrego lakiernika amatora :)

taaa k.urwa Picasso... pędzlem fury maluje :gwizdanie:

Taa pomalował jeśli teraz nie poprawi to :baseball: :baseball: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :ranting1: :evil2: :evil2:

Opublikowano

Pablo spokojnie bo Ci żyłka pęknie :przebiegly:

Nie spać , zwiedzać :evil:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 04:29 _________________________________________________co za śpiochy wstrętne :przebiegly:

WSTAWAĆ :baseball:

Opublikowano

co za śpiochy wstrętne :przebiegly:

WSTAWAĆ :baseball:

Trzeniu chyba sobie załozymy nowy wątek : "Poranni Jeźdźcy" :polew:

Opublikowano

kufa ale wstyd , Prezes przyszedł o te porze a oni dalej śpią :decayed:

Opublikowano

Panowie nie sprzeczać sie tutaj..... było głosowanie jakis czas temu i zostala Niedziele wiec po co zmieniac jak ankieta mówiła jasno co i jak :decayed:

Ja napisałem wyraźnie koniec ot tylko Jarko zachciało się słuchać innych opini i ciągnąć dalej temat :gwizdanie:

Bo chyba po to jest wątek o spocikach żeby móc o nich rozmawiać właśnie tutaj...

Amen

Opublikowano

co za śpiochy wstrętne :przebiegly:

WSTAWAĆ :baseball:

Trzeniu chyba sobie załozymy nowy wątek : "Poranni Jeźdźcy" :polew:

"Poranni Jeźdźcy apokalipsy" najlepiej :polew: :polew:
Opublikowano

no witam Ogra :decayed:

Opublikowano

Witajcie ,chętnie tez oddam Swój zderzak do pomalowania :) Trzeniu daj cynk jak cos znajdziesz :wink4:

Opublikowano

dobra Robert :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.