Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie.

Witaj Moniś :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tego co wiem to sokolnh już nikomu nie VAGuje :)

no też tak słyszałem :wink4:

zapomniałem jak to sie robi :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:43_________________________________________________cccccxk4.jpg :gwizdanie:

Opublikowano

Piękny kameleon :gwizdanie:

Opublikowano

narazie slizgi mi nie pasują, musze miec przedliftowe

Opublikowano

A ja myślałem że już pomalowany :gwizdanie: a tył ? ślizgi tego co pamiętam są drogie :evil:

Opublikowano

Panowie ma ktos dostep do tanich opon zimowych?? 225/55/18?? :)

Opublikowano

Mogę sprawdzić ale tylko nowe :) sprzedajesz sprężyny :mysli:

Opublikowano

Tukan czemu nie jezdzisz na spoty, nie wiem kim jestes :polew: :polew:

Opublikowano

A ja myślałem że już pomalowany :gwizdanie: a tył ? ślizgi tego co pamiętam są drogie :evil:

nie maluje go narazie bo i tak bede sciagał/zakładał kilka razy jak fmica bede montował

slizgi bede miał od Oziego, on bierze moje, ja jego :decayed:

Opublikowano

Tukan czemu nie jezdzisz na spoty, nie wiem kim jestes :polew: :polew:

Dowiesz sie w swoim czasie :wink4: Bywam w krk w niedziele ale do 18 nie moge doczekac
Opublikowano

A ja myślałem że już pomalowany :gwizdanie: a tył ? ślizgi tego co pamiętam są drogie :evil:

nie maluje go narazie bo i tak bede sciagał/zakładał kilka razy jak fmica bede montował

slizgi bede miał od Oziego, on bierze moje, ja jego :decayed:

rozumiem :wink4:

Opublikowano

Tukan nie ma Cie na zdjeciu grupowym!! kiedy w koncu sie pokazesz :polew:

Opublikowano

Mogę sprawdzić ale tylko nowe :) sprzedajesz sprężyny :mysli:

Bede wdzieczny za sprawdzenie opon nowe :good: Sprzedaje bo mam zbedne ja mam zawias 60/40 :)[br]Dopisany: Październik 27, 2008, 08:09:44 _________________________________________________

Tukan nie ma Cie na zdjeciu grupowym!! kiedy w koncu sie pokazesz :polew:

Zaczyna sie bac ze czegos ode mnie chcesz :decayed::polew:
Opublikowano

czym mam się kierować ceną czy firmą :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 20:11_________________________________________________zapytaj u naszego kolegi ,ja już kilka kompletów u niego kupiłem ,choć Trzenu mówił że jest drogi [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 20:12_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/wwwoponyshopcom_aktualne_promocje_dla_klubowiczow_a4_wojtusania-t28427.0.html;msg340186#msg340186

Opublikowano

czym mam się kierować ceną czy firmą :gwizdanie:

Dobrze by bylo zeby cena byla ok 800-900zl/szt i dobra firma :decayed:
Opublikowano

Tukan sprawdz w hurtowni KRAKUS na wroblowickiej

Opublikowano

Tukan sprawdz w hurtowni KRAKUS na wroblowickiej

Ja nie mieszkan w krk :gwizdanie:
Opublikowano

to jest za swoszowicami, swiatniki - ochojno ,20 km od krakowa

Opublikowano

Ja skorzystałem z giełdy na Rybitwach :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.