SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

:hi: Coś się działo przez ostatni tydzień ciekawego ??

Wszyscy cali i zdrowi po dzisiejszych eskapadach ? Ja zrobiłem 240 km, bez większych korków, CB się przydało bo parę razy udało się objechać nielada zatory :decayed:

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Coś się działo przez ostatni tydzień ciekawego ??

jak zwykle nic :wink4:

Chciałbym mieć taki jak on dylemat, jaki wybrać kolor do S5, pomóżcie wybrac :>[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 22:56_________________________________________________

Ale gość pomodził

jest kasa jest zabawa :kox:

Ja bym wolał juz kupić S4 :guma:

Ale gość pomodził

jest kasa jest zabawa :kox:

Ja bym wolał juz kupić S4 :guma:

Pablo może sprzeda tanio jak kupuje nową :wink4:

witam w samo południe ale zaj.... a pogoda, trzeba skoczyc na spacerek i do myjni zeby w niedziele sie nie wstydzic brudasem, czyli spota dzis nie ma na 100% ?

:hi:

Dziś nie ma spota bo tak większość zadecydowała :wink4:

Mnie nie będzie :)

oki zatem trzymamy za Kubice...... Raikonen bedzie oglądał tył bolidu Kubicy :decayed:

Ja oglądam dziś w plazie, jak coś to zapraszam :)

Hej, ale miałem dziś zdziwko małe, byłem na obiedzie w Casablance, autko na zakazie zostawiłem na limanowskiego, jem sobie a kelnerka mówi żebym wyszedł do auta. Idę a tam straż miejska na sygnale no to myślę że przejebane mandat jak nic, wychodzę do nich a oni do mnie że fajne auto, popytali o silnik, osiągi itp i mówią, proszę przestawić bo tu zakaz jest i nie wolno stać. No i pojechali :shocked: :shocked: :shocked: zero mandatu, zero agresji, pogawędka jak z Wami na spocie hehe, przyznaję że myślałem wszyscy strażnicy to chu.... ale muszę po dzisiejszym zmienić zdanie :kox:

widocznie nie mieli bloczków mandatowych przy sobie :wink4:

no i oglądał Raikonen tył bolidu Kubicy......... jak go dublował. :decayed:....ach to bmw....zawsze niewiadoma