Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty lepiej powiedz dlaczego Cie w pracy nie ma jak my tu zapier.....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z jaką siła trzeba odkręcić śruby na pisanie z przodu pi wymianie łożysk? Pilne :-P

Opublikowano

Ty lepiej powiedz dlaczego Cie w pracy nie ma jak my tu zapier.....

Już widzę jak wy zapier....

Opublikowano

Z jaką siła trzeba odkręcić śruby na pisanie z przodu pi wymianie łożysk? Pilne :-P

Weź najlepiej klucz kopytkowy po założeniu stań na nim i ewentualnie się bujnij do góry powinna śruba puścić. Oczywiście ktoś musi ci blokować hamplem tarcze z piastą. Jak nie puści to dzwoń do Gruszki. Za głos ci na pewno odkręci. Tylko nie dawaj mu długiego klucza bo to chopok po awf-ie i jak się przyłoży to ci zerwie silnik z poduszek.
Opublikowano

Poszło...ale rura miała 2m :-D

No i tarcze + klocki do wymiany... teraz się muszę przegrzebać po milionie tematów, żeby coś wybrać sensownego. Dużo nie jeżdżę i raczej tryb emeryt mod to może TRW? :eusathink:

Opublikowano

ATE lub Otto zimmermann będziesz zadowolony ;-)

Opublikowano

Poszło...ale rura miała 2m :-D

No i tarcze + klocki do wymiany... teraz się muszę przegrzebać po milionie tematów, żeby coś wybrać sensownego. Dużo nie jeżdżę i raczej tryb emeryt mod to może TRW? :eusathink:

Daj znać w poniedziałek to coś znajdziemy ;)

Opublikowano

ATE lub Otto zimmermann będziesz zadowolony ;-)

Właśnie potrzebuje coś co się nie pognie przez zimę i nie będzie kosztować majątku bo sporo wydatków teraz miałem.

Poszło...ale rura miała 2m :-D

No i tarcze + klocki do wymiany... teraz się muszę przegrzebać po milionie tematów, żeby coś wybrać sensownego. Dużo nie jeżdżę i raczej tryb emeryt mod to może TRW? :eusathink:

Daj znać w poniedziałek to coś znajdziemy ;)

Dobra ogarnę temat w poniedziałek. Trochę nie przewidziany wydatek ale od razu wymienię jak będę zimę zakładał.

Opublikowano

nie polecam TRW, zakladalem w poprzedniej B5 tarcze P+T i klocki P+T, porazka totalna.

Opublikowano

nie polecam TRW, zakladalem w poprzedniej B5 tarcze P+T i klocki P+T, porazka totalna.

Skoro trw jest totalna porażka to ciekaw jestem co kupisz następnym razem...albo co sie takiego wydarzyło ze aż tak narzekasz...

Opublikowano

nie polecam TRW, zakladalem w poprzedniej B5 tarcze P+T i klocki P+T, porazka totalna.

Skoro trw jest totalna porażka to ciekaw jestem co kupisz następnym razem...albo co sie takiego wydarzyło ze aż tak narzekasz...

co kupie? nie wiem, na pewno nie ten szit.

gotowaly sie po jednym mocniejszym hamowaniu, piszczaly, w gorace dni zero hamowania, po pewnym czasie zaczely bic.

takie jest MOJE ZDANIE na temat tego dziadostwa i nie musisz sie z nim zgadzac.

Opublikowano

nie polecam TRW, zakladalem w poprzedniej B5 tarcze P+T i klocki P+T, porazka totalna.

Skoro trw jest totalna porażka to ciekaw jestem co kupisz następnym razem...albo co sie takiego wydarzyło ze aż tak narzekasz...

co kupie? nie wiem, na pewno nie ten szit.

gotowaly sie po jednym mocniejszym hamowaniu, piszczaly, w gorace dni zero hamowania, po pewnym czasie zaczely bic.

takie jest MOJE ZDANIE na temat tego dziadostwa i nie musisz sie z nim zgadzac.

I tez sie nie zgadzam...do normalnej jazdy standardowy KOWALSKI większej różnicy nie zauważy bo trw to praktycznie jedna Polka z ATE i podobnymi...przypadłości o których mówisz MOIM ZDANIEM świadczą o tym ze ich na początku odpowiednio nie potraktowałeś i od początku były złe "zahartowane"...

Opublikowano

albo błąd przy montażu :whistling:

Opublikowano

normalnej jazdy standardowy KOWALSKI

eee no nie mów, że jak kupię taki komplet za 150zł to przejeżdżę dwa lata :decayed:

Opublikowano

albo błąd przy montażu :whistling:

+ 10

no i jeszcze jest jedna ewentualność.....jesteś SIEMIANEM i wówczas nie pomogą tarcze od JELCZA bo i tak je stopisz... :)

Panie i panowie.... auto Kolegi naszego...

http://allegro.pl/audi-a3-sportback-1-9-tdi-bezwypadkowy-krakow-i4803904142.html

Zimowe oponki 225/45 17" w ładnym stanie... http://allegro.pl/komplet-opon-zimowych-225-45-17-jak-nowe-krk-i4803951836.html

Zimowe koła na stance 15"... http://allegro.pl/komplet-kol-zimowych-15-vw-audi-5x100-krk-i4777986097.html

Zimowe nowe oponki 195/65 15...http://allegro.pl/nowe-matador-sibir-snow-195-65-15-9mm-zima-i4803944027.html

Zimowe 18" do dużego SUVa... http://allegro.pl/bridgestone-blizzak-dm-v1-285-60-18-9mm-zima-i4803824007.html

Komplet zimowych 17" do naszych pociech... http://allegro.pl/komplet-kol-zimowych-17-vw-audi-5x112-krk-i4778033331.html

i kierownica pod choinke do naszych strucli Trójramienna, Multifunkcyjna... http://allegro.pl/kierownica-multifunkcyjna-audi-a1-a3-a4-a5-a6-tt-i4722651279.html

Zapraszam...

Opublikowano

A gdzie słynny "pakiet kupa"?? Bez tego pakietu - to jest nie to samo auto... :doh:

Opublikowano

A gdzie słynny "pakiet kupa"?? Bez tego pakietu - to jest nie to samo auto... :doh:

Pakiet kupa zdemontowany i będzie sprzedany osobno...

Opublikowano

A gdzie słynny "pakiet kupa"?? Bez tego pakietu - to jest nie to samo auto... :doh:

Pakiet kupa zdemontowany i będzie sprzedany osobno...

To ja poproszę o linka do aukcji :polew:

Opublikowano

A gdzie słynny "pakiet kupa"?? Bez tego pakietu - to jest nie to samo auto... :doh:

Pakiet kupa zdemontowany i będzie sprzedany osobno...

To ja poproszę o linka do aukcji :polew:

Właśnie wystawiam...oczywiście pakiet będzie montował Gruszka :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Np i dla kolegów z forum instalacja GRATIS :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ja rok temu uparłem się na zestaw tarcz + klocków ATE, mimo że na forum mi odradzali. Nie polecam nikomu, piszczą praktycznie cały czas przy hamowaniu. Były odpowiednio traktowane po założeniu przez pierwsze ich kilometry, no i zakładałem cały zestaw sam od podstaw z idealnym wyczyszczeniem, przesmarowaniem itd, wszystko zrobione jak należy.

Klocki zbierają idealnie całą swoja powierzchnią, tarcze świecą jak psu jaja, hamować hamują, nie biją, ale to piszczenie niszczy :facepalm: , na wiosnę zmienię klocki na ferodo i zobaczymy bo z tym wstyd jeździć

Edytowane przez nex

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.