Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bier na oko , ja tak robie od lat i nie narzekam :decayed:

Hahahah

Padłem...:)

Wysłane z VW

Co racja to racja...z lakierem problemów nie miał :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boseron widzę że z BMW też się wyleczyłeś, a na oko to można szarej maści nałożyć :grin: dzięki za radę :( Kerczi w tobie nadzieja :naughty:

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać...:)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

Wysłane z VW

Jest to sens kupować czujnik na jeden samochód??

Kup ten a ja go pózniej od Ciebie odkupie:

Zobacz ofertę: MIERNIK CZUJNIK GRUBOSCI LAKIERU P10SAL NOWOŚĆ

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4890826557

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Nie lepiej pożyczyć czujnik ,a za fatygę browara z kumplem wypić ?? ;)

Opublikowano

Niby nie ma ,ale pożyczał nie będę w domu będzie leżał nie zginie nie tak jest?

Opublikowano

Ja bym opcję 1 wybrał...no chyba ,że co pół roku szukasz innego auta ...

Opublikowano

Arturoo... Przecież chłopak chce w czujnik zainwestować, żeby potem to do niego z piwem przychodzili :kox:

ABG

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać...:)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

:)...czyżby vw się znudził ?

Arturoo... Przecież chłopak chce w czujnik zainwestować, żeby potem to do niego z piwem przychodzili :kox:

ABG

tak kombinuje ?? :)
Opublikowano

Ja bym opcję 1 wybrał...no chyba ,że co pół roku szukasz innego auta ...

Po prostu mam pecha okrutnego do pożyczanych przedmiotów i nie chce już kusić losu ,a 3-4 stówki i będę miał swój tak sądzę ^_^

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać...:)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

:)...czyżby vw się znudził ?

Arturoo... Przecież chłopak chce w czujnik zainwestować, żeby potem to do niego z piwem przychodzili :kox:

ABG

tak kombinuje ?? :)

Mocy za mało :)

Wysłane z VW

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać...:)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

:)...czyżby vw się znudził ?

Arturoo... Przecież chłopak chce w czujnik zainwestować, żeby potem to do niego z piwem przychodzili :kox:

ABG

tak kombinuje ?? :)
Mocy za mało :)

Wysłane z VW

Pierdzielisz ??? Serio ??

Jest ładny...wygodny...odpycha się przyzwoicie....ehhh nir dogodzi

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać...:)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

:)...czyżby vw się znudził ?

Arturoo... Przecież chłopak chce w czujnik zainwestować, żeby potem to do niego z piwem przychodzili :kox:

ABG

tak kombinuje ?? :)
Mocy za mało :)

Wysłane z VW

Pierdzielisz ??? Serio ??

No a Ty tak nie masz?? Zawsze po czasie jest mało :)

Wysłane z VW

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać...:)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

:)...czyżby vw się znudził ?

Arturoo... Przecież chłopak chce w czujnik zainwestować, żeby potem to do niego z piwem przychodzili :kox:

ABG

tak kombinuje ?? :)
Mocy za mało :)

Wysłane z VW

Pierdzielisz ??? Serio ??
No a Ty tak nie masz?? Zawsze po czasie jest mało :)

Wysłane z VW

ale auto na prawde jest ładne ...z kim się będziesz gonił ??
Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać...:)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

:)...czyżby vw się znudził ?

Arturoo... Przecież chłopak chce w czujnik zainwestować, żeby potem to do niego z piwem przychodzili :kox:

ABG

tak kombinuje ?? :)
Mocy za mało :)

Wysłane z VW

Pierdzielisz ??? Serio ??
No a Ty tak nie masz?? Zawsze po czasie jest mało :)

Wysłane z VW

ale auto na prawde jest ładne ...z kim się będziesz gonił ??

Szlak mnie trafia ze SIEMIAN ma szybsze auto :)

Wysłane z VW

Wysłane z VW

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać...:)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

:)...czyżby vw się znudził ?

Arturoo... Przecież chłopak chce w czujnik zainwestować, żeby potem to do niego z piwem przychodzili :kox:

ABG

tak kombinuje ?? :)
Mocy za mało :)

Wysłane z VW

Pierdzielisz ??? Serio ??
No a Ty tak nie masz?? Zawsze po czasie jest mało :)

Wysłane z VW

ale auto na prawde jest ładne ...z kim się będziesz gonił ??
Szlak mnie trafia ze SIEMIAN ma szybsze auto :)

Wysłane z VW

Proszę Cię.....zaraz sprzeda i kupi kolejnego "wariata" ....
Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać... :)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

Nie będę zaskoczony jak za tydzień juz taki będzie stał na Wąwozie :naughty:

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać... :)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

Nie będę zaskoczony jak za tydzień juz taki będzie stał na Wąwozie :naughty:

Zwariował chłop...jeszcze cena zaporowa...poza tym muszę jeszcze ze 2lata pojeździć VW

Wysłane z VW

Opublikowano

Zakochałem się dzisiaj....tylko się nie śmiać... :)

http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-6-4-v8-srt8-2014-new-468km-C32899439.html

Nie będę zaskoczony jak za tydzień juz taki będzie stał na Wąwozie :naughty:

Zwariował chłop...jeszcze cena zaporowa...poza tym muszę jeszcze ze 2lata pojeździć VW

Wysłane z VW

tak tak :grin:

Opublikowano

Ale kolejne na pewno będzie V8

Wysłane z VW

Opublikowano

Dźwięk hipnotyzuje :naughty::slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.