Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc szydercy, Transit i reszta Bandy dzieki za drina, slotkalem dzis Can Busa pytal do czyjego auta ma wskoczyc bo zwariował

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ekipa z b7 prawie jak b6 dziękuje powiedz mamie że to wszytko wina cubra bo miał czkawkę

nie prawda , to wina Boserona

PS. BOSKI mam nadzieje ze się nie obrazileś

PS. Transit thx

Opublikowano

519034d99c5d.jpg

Ciekawe czym obcinali sobie ludzie kilkaset lat temu paznokcie ?

mieczem ? toporem ?

Opublikowano

Cuber mam focha, kurva nic tylko podpalic i ze skarpy zrzucic, a na powaznie..... ja nie baba i o pierdoly sie nie obrazam jak Gruszka.

Opublikowano

Pany może wieczorem jakieś ślizganie jak się utrzyma pogodyn?!?

Opublikowano

No ja się dziś w nocy pod domem poślizgałem. Dosłownie na papier przeszedłem koło boku maździny sąsiada. j**ana zdradliwa kostka brukowa ścięło ją i na zakręcie była jedna szklanka nie wiem czy to Q czy palec boży ale prawie była Qpa w gaciach.

Opublikowano

No ja się dziś w nocy pod domem poślizgałem. Dosłownie na papier przeszedłem koło boku maździny sąsiada. j**ana zdradliwa kostka brukowa ścięło ją i na zakręcie była jedna szklanka nie wiem czy to Q czy palec boży ale prawie była Qpa w gaciach.

Tak to jest jak się jeździ po pijaku...

Opublikowano

Pada śnieżek ;)

Weisse Scheisse...
Połowa napędu w aucie ?? :grin:

W mojej ośce mi dużo śniegu nie przeszkadza. Przeszkadza mi śnieg w pracy, a zwłaszcza jak muszę jechać trzyosiówką - masakra. Łańcuchy bezwzględnie wymagane...

Opublikowano

Pany może wieczorem jakieś ślizganie jak się utrzyma pogodyn?!?

Gdzie i o której?

Opublikowano

Ja też jestem chętny :-) Przyjadę mietkiem więc spróbuje co potrafi RWD. Ruks - udzielisz mi kilku porad i wskazówek?

ABG

Opublikowano

To wpadnijcie do mnie bo trzeba oooo do garażu odwieść

Opublikowano

Trzeba było tyle nie pic!!!

Opublikowano

Wlasnie gdybym pił to moZe by mnie grypa nie dopadła

Opublikowano
  • Autor

Ja tez chętny na ślizganko wieczorem dauciekam znać co gdzie i jak

Opublikowano

Ja też jestem chętny :-) Przyjadę mietkiem więc spróbuje co potrafi RWD. Ruks - udzielisz mi kilku porad i wskazówek?

ABG

Możemy pojeździć :) 20-ta?

To wpadnijcie do mnie bo trzeba oooo do garażu odwieść

Znaczy dajesz nam żebyśmy sobie pojeździli :grin:

Opublikowano
  • Autor

Pytanie tylko gdzie ? I czy będzie biało ;)

Opublikowano

Ja też chętny.

Parking pod decathlonem?

Opublikowano

Ja też jestem chętny :-) Przyjadę mietkiem więc spróbuje co potrafi RWD. Ruks - udzielisz mi kilku porad i wskazówek?

ABG

Możemy pojeździć :) 20-ta?

To wpadnijcie do mnie bo trzeba oooo do garażu odwieść

Znaczy dajesz nam żebyśmy sobie pojeździli :grin:

Nie ma czym to oska

Opublikowano

Ja też jestem chętny :-) Przyjadę mietkiem więc spróbuje co potrafi RWD. Ruks - udzielisz mi kilku porad i wskazówek?

ABG

Możemy pojeździć :) 20-ta?

To wpadnijcie do mnie bo trzeba oooo do garażu odwieść

Znaczy dajesz nam żebyśmy sobie pojeździli :grin:

Nie ma czym to oska

I to jeszcze tylna...

Opublikowano

Chyba jedyne sensowne miejsce to tam gdzie Kerczi ostatnio polecał. Ostatniej zimy jeździliśmy tam przy asyście radiowozów i nikt się nie czepiał. Jest też w miarę daleko od domów, co prawda u mnie słychać jak ktoś tam jeździ ale jestem tolerancyjny :decayed:


To wpadnijcie do mnie bo trzeba oooo do garażu odwieść


Znaczy dajesz nam żebyśmy sobie pojeździli :grin:

Nie ma czym to oska

Na wstecznym da radę :wink: Ja jakby co wyciągam Seja, na CCCO za mało śniegu :grin:


Poza tym poślizgać da się wszystkim, co prawda w FWD nie utrzymasz dłuższego poślizgu ale za to na rybę można jechać przez 500 km i jest to łatwiejsze niż w każdym innym napędzie ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.