Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a gdzie ta miejscówka ?


dobra zero odzewu wiec Ja dziś odpuszczam.....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawny skład Baustalu obok zajezdni MPK w bieńczycach

Opublikowano

kurva gość polówką mi w dupe wjechał :kwasny: , dobrze ze kosmetyka tylko znaczy sie zderzak do malowania , kurva ale ślisko

Opublikowano

kurva gość polówką mi w dupe wjechał :kwasny: , dobrze ze kosmetyka tylko znaczy sie zderzak do malowania , kurva ale ślisko

:/ nie dobrze
Opublikowano

Tak tam. Ja jestem, śniegu mało ale pod spodem lód

Opublikowano

kurva gość polówką mi w dupe wjechał :kwasny: , dobrze ze kosmetyka tylko znaczy sie zderzak do malowania , kurva ale ślisko

Jak to zrobiłeś ? Ja czekam i czekam aż mi ktoś tak smyrnie aby na swój koszt nie malować ;-)

Opublikowano

boseron ty to masz kuźwa jaja z tymi autami!


10906328_454453721375125_908192210840045

Fajna furka przyjechała..

Opublikowano

to już wiecie po co boski lampy kupił

Opublikowano

kurva gość polówką mi w dupe wjechał :kwasny: , dobrze ze kosmetyka tylko znaczy sie zderzak do malowania , kurva ale ślisko

Ja bym sobie nie dał w d*pę wjechać no ale każdy ma swoje hobby

Opublikowano

Za taki wjazd w d*pę to Boseron zrobi zderzak i jeszcze na kierownicę poliftową z poduchą mu zostanie. Kuwa u mnie świata nie widać...tak śnieg napierdala


Panowie kto z Krk łyknął szarą B6 od Grześka z Niepołomic??

Opublikowano

Ogrus tyle co wyjechałem spod domu stałem przed skrzyzowaniem jako 4 auto ledwo ja wyhamowałem przed gościem bo chwyciło lodem, patrze a za mną polówka sie zbliza myśle sobie cos kurv za szybko sie zbliża...... nie mogłem nic zrobić a włączyłem awaryjne jak gośc był 100 metrów za mną zeby cymbał zauwazył i zwolnił .....i poszło. wiec malowanie bedzie ale dopiero po zimie...... pierd..e lamp neonowych narazie nie zakładam z tyłu bo moze sie jeszcze coś przytrafi.....

Opublikowano

nie wierze że twoje nie popękały [emoji83]

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

nie wierze że twoje nie popękały [emoji83]

ty w nic nie wierzysz

Opublikowano

Cuber mam focha, kurva nic tylko podpalic i ze skarpy zrzucic, a na powaznie..... ja nie baba i o pierdoly sie nie obrazam jak Gruszka.

a skąd wiesz że się obraził i na kogo ;)

Opublikowano

No i co??? Lata ktoś bokami po mieście???

Wysłane z VW

Opublikowano

No i co??? Lata ktoś bokami po mieście???

Wysłane z VW

ja :dance2:

Opublikowano

Witam panów.

Mam prośbę, a zarazem potrzebuje rady, jaki zakupić tester grubości lakieru planuje zakup samochodu, a nie chciał bym się rozczarować nie chodzi mi o pełen wypas za kosmiczną cenę, ale coś konkretnego za uczciwe pieniądze ktoś coś takiego ma używa każda rada się przyda z góry dziękuje i WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU.
Opublikowano

bier na oko , ja tak robie od lat i nie narzekam :decayed:

Opublikowano

bier na oko , ja tak robie od lat i nie narzekam :decayed:

Hahahah

Padłem...:)

Wysłane z VW

No i co??? Lata ktoś bokami po mieście???

Wysłane z VW

ja :dance2:

Ta Ty latasz....

Wysłane z VW

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.