Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prosze, jak dla mnie lipa :thumbdown:

e26372894f9ea3dbmed.jpg

2869f6f63dee59b9med.jpg

8efbfa583ecceac8med.jpg

Opublikowano

Jarko takich fotek jeszcze nie było na forum i dlatego jedyne są w swoim rodzaju :naughty::kox::good:

Opublikowano

Jedzie arab na wielbłądzie przez pustynie, upał że nie idzie wytrzymać, nagle szybko mija go koleś na motorze ubrany cały w skóre i w kasku, zdziwiony arab jedzie dalej i na pagórku spotyka motocyklistę który siedzi i pali papierosa wy ubierany po szyje, wiec pyta go: nie gorąco Ci w takim stroju jak tu taki upał? motocyklista mu na to: im szybciej jadę tym mi chłodniej bo robi się wiatr i mnie studzi po czym pojechał. ZA następnym pagórkiem motocyklista spotyka araba i widzi jak ten chłosta wielbłąda leżącego na ziemi więc podjeżdża i pyta: dlaczego go tak bijesz? Na to arab: bo wiesz co, jechałem tak szybko że chyba sk***ysyn zamarzł

Opublikowano

Jedzie arab na wielbłądzie przez pustynie, upał że nie idzie wytrzymać, nagle szybko mija go koleś na motorze ubrany cały w skóre i w kasku, zdziwiony arab jedzie dalej i na pagórku spotyka motocyklistę który siedzi i pali papierosa wy ubierany po szyje, wiec pyta go: nie gorąco Ci w takim stroju jak tu taki upał? motocyklista mu na to: im szybciej jadę tym mi chłodniej bo robi się wiatr i mnie studzi po czym pojechał. ZA następnym pagórkiem motocyklista spotyka araba i widzi jak ten chłosta wielbłąda leżącego na ziemi więc podjeżdża i pyta: dlaczego go tak bijesz? Na to motocyklista: bo wiesz co, jechałem tak szybko że chyba sk***ysyn zamarzł

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Prosze, jak dla mnie lipa :thumbdown:

nie mozna sie z Tobą nie zgodzic :wink4:

za dużo cyanu

Opublikowano

Prosze, jak dla mnie lipa :thumbdown:

nie mozna sie z Tobą nie zgodzic :wink4:

za dużo cyanu

Próbowałem na różne sposoby, kiepskie foty i już :tongue4: muszę jeszcze potrenować :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 19:06_________________________________________________

f8c21bd508b2532fmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

a coż to za brzydactwo wkleiłes Jarko :gwizdanie:

Panowie to co z Niedzielą ? Zamiast spota kto jest chetny na przejażdżke do Brzeska na spot z tarnowem i Nowym Sączem ?

Opublikowano

Ja mam czas :)

Opublikowano

a ja go w tą niedziele nie mam :wallbash:

Opublikowano

cze nex nerwusie :naughty:

Opublikowano

Panowie mam taką małą prośbę jakby ktoś mi mógł na PW wysłać numer do kolegi JARKO byłbym bardzo wdzięczny i jak by się dało jakoś tak szybko będę jeszcze bardziej wdzięczny :hi:

Opublikowano

napisz do niego pw... siedzi na forum 24h na dobę :wink4:

Opublikowano

Panowie mam taką małą prośbę jakby ktoś mi mógł na PW wysłać numer do kolegi JARKO byłbym bardzo wdzięczny i jak by się dało jakoś tak szybko będę jeszcze bardziej wdzięczny :hi:

Napisz PW do Jarka, jak będzie chciał Ci przesłać swój numer to napewno to zrobi, ja nie jestem do tego upoważniony :)

Opublikowano

Panowie mam taką małą prośbę jakby ktoś mi mógł na PW wysłać numer do kolegi JARKO byłbym bardzo wdzięczny i jak by się dało jakoś tak szybko będę jeszcze bardziej wdzięczny :hi:

Napisz PW do Jarka, jak będzie chciał Ci przesłać swój numer to napewno to zrobi, ja nie jestem do tego upoważniony :)

to po co nabijasz posta? :decayed:

Opublikowano

Panowie mam taką małą prośbę jakby ktoś mi mógł na PW wysłać numer do kolegi JARKO byłbym bardzo wdzięczny i jak by się dało jakoś tak szybko będę jeszcze bardziej wdzięczny :hi:

Napisz PW do Jarka, jak będzie chciał Ci przesłać swój numer to napewno to zrobi, ja nie jestem do tego upoważniony :)

to po co nabijasz posta? :decayed:

nie nabijam, na spotach nie nalicza :>

Opublikowano

Ja bym sie przejechal do Brzeska :)

Opublikowano

Prosze, jak dla mnie lipa :thumbdown:

nie mozna sie z Tobą nie zgodzic :wink4:

za dużo cyanu

Próbowałem na różne sposoby, kiepskie foty i już :tongue4: muszę jeszcze potrenować :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 19:06_________________________________________________

f8c21bd508b2532fmed.jpg

to przysiądź do photoshopa, a nie pałętaj sie po forum :wink4:

8efbfa583ecceac8medbu9.jpg

Opublikowano

cze nex nerwusie :naughty:

siema siema, który tak pepla :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.