Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty::good::decayed:

Dobra panowie ja idę kończyć Quantum of Solace :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:naughty:

Dobra panowie ja idę kończyć Quantum of Solace :)

tylko nie popuść z wrażenia :decayed: , narka Pablo :hi:

Opublikowano

Oki, ja również spadam, narka :hi:

Opublikowano

narka mięczaki :evil:

Opublikowano

Witojcie :hi::)

Opublikowano

:hi:

no ja robione poprzez Wąskiego to różnie może z tym być ... Wąskiego nie ma , auta nie ma... coś mi tu śmierdzi

moich dystansów tez nie ma :gwizdanie:

nie wspominajac o zapalniczce i popielniczce firmy Marlboro które wyceniam na 1,5 tys złotych :polew: :polew: :polew:

:hi:

he he he he pewnie że już nie ma :gwizdanie:

Grześ zderzak już na miejscu :kox: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 08:30_________________________________________________

np.do 2,5 tdi koszt ok 900 zł z pompą wody

Watpie zeby to byl kompletny :naughty:

eeeeee kompletny :cool1:

Opublikowano

siemasz Diego coś Cie ostatnio nie było widać :gwizdanie:

siema Cuber :cool1:

No poprostu zycie :sick3::blink: sporo sie teraz zmienia :cool1:

Jednak net u Belta to fajna sprawa :) przynajmniej nie mozna sie nudzic, wlasnie mi rezaja pare gratow, a clou sa podswietlane szuflady :) w

Opublikowano

Hej Diego :) oby nie mówili o Audi w kawałach że właściciele się spotykają .....

Opublikowano

:hi:

Hej Diego :) oby nie mówili o Audi w kawałach że właściciele się spotykają .....

tutaj pewnie będą mówili że spotykają się rano u Wąskiego na kawie :polew:

Opublikowano

:hi:

Hej Diego :) oby nie mówili o Audi w kawałach że właściciele się spotykają .....

tutaj pewnie będą mówili że spotykają się rano u Wąskiego na kawie :polew:

hej Tytus :wink4: za pewne tak ale jeszcze śpią :polew:

Opublikowano

A wlasnie, Waski :notworthy: po ile masz hidziorki na h7 ? Braubym :kox: dwie sztuki. Jak skoncza pazdziocha podskoczylbym do ciebie.

...

o dzizas ale to niektorzy sa nerwowi :decayed: wlasnie jakis facet robi afere ze "ksenony mu dziwnie swieca" w passacie :polew:

Opublikowano

Zapytam Czana :gwizdanie: po ile są :polew:

Opublikowano

:hi:

niech da od razu zapasowe przetwornice w komplecie :polew: / joke :decayed:

Opublikowano

:hi:

niech da od razu zapasowe przetwornice w komplecie :polew: / joke :decayed:

szukasz :evil:

Opublikowano

:hi:

niech da od razu zapasowe przetwornice w komplecie :polew: / joke :decayed:

szukasz :evil:

nie szukam, mam nadzieję że moje biksenonki już wkrótce do mnie pomrugają :naughty:
Opublikowano

nadzieja :gwizdanie: grubo powiedziane :naughty:

Opublikowano

nadzieja :gwizdanie: grubo powiedziane :naughty:

jak coś to wezmę zastępcze na weekend, niebieskie a4 :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

nadzieja :gwizdanie: grubo powiedziane :naughty:

jak coś to wezmę zastępcze na weekend, niebieskie a4 :gwizdanie: :gwizdanie:

też nie robi :polew:

luzik dzwoniłem i mówił że właśnie klepie podłużnicę :)

Opublikowano
:bag::read: dopiero dwie godzyny.... mozna korzenie zapuscic.
Opublikowano

:bag::read: dopiero dwie godzyny.... mozna korzenie zapuscic.

a ciepło chociaż ? ja kiedyś wymarzłem tam jak cholera :chytry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.