Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sylwek mi się przedłużył :wallbash: nie pije już mam dość :no: objecuje poprawe ;(

aż 6 dni Ci się przedłużył? :shocked: konkret :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sylwek mi się przedłużył :wallbash:nie pije już mam dość :no: objecuje poprawe ;(

ja powiem tylko tyle ze takiech bajek to dawno nie czytalam :polew:
Opublikowano

ulala , jakaś nowa Koleżanka? :rolleyes::hi:

Opublikowano

od 4-ego stycznia pije tylko soczki

Opublikowano
  • Autor

ulala , jakaś nowa Koleżanka? :rolleyes::hi:

Była przeciez już u Nas na spocie :gwizdanie:

Witaj Magda :naughty:

Opublikowano

ulala , jakaś nowa Koleżanka? :rolleyes::hi:

Była przeciez już u Nas na spocie :gwizdanie:

Witaj Magda :naughty:

bylam u was na 2 czy 3 spotach .. :> wiem wiem liczba zaliczonych spotów ogromna :wink4::D

no witam wszystkich Panów drajwerów ;)

Opublikowano
  • Autor

nie wazna ilosc a liczy sie jakość :wink4:

Opublikowano

ulala , jakaś nowa Koleżanka? :rolleyes::hi:

Była przeciez już u Nas na spocie :gwizdanie:

Witaj Magda :naughty:

bylam u was na 2 czy 3 spotach .. :> wiem wiem liczba zaliczonych spotów ogromna :wink4::D

no to mam skleroze :embarrassed:

Opublikowano

no to na jakosc tez nie poszlam bo na ostatnim bylam z godzinke ;):kwasny:

i wlasnie sie tak zastanawiam nad ta niedziela czy czasem was nie nawiedze ale tez na chwilke

Opublikowano

dziekuje za zaproszenie ;)

tylko cholera na tym parkingu w galerii to chyba mozna zamarznac

Opublikowano

dziekuje za zaproszenie ;)

tylko cholera na tym parkingu w galerii to chyba mozna zamarznac

Nie jest tak zle :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

tylko cholera na tym parkingu w galerii to chyba mozna zamarznac

damy rade :naughty:

Trzeniek a Ty sie noe boisz ze jutro nie otworzysz Audika skoro byłes dzis na myjce ? Ja dzis nie mogłem szyby otworzyć a przecież nie byłem na myjce :gwizdanie:

Opublikowano

dziekuje za zaproszenie ;)

tylko cholera na tym parkingu w galerii to chyba mozna zamarznac

Nie jest tak zle :gwizdanie:

nie zamarzniemy tam ??

ok :D hihihiih

napewno lepszy parking w galerii niz jakis np pod ikea

:D

Opublikowano

No ja dzis rano musialem urzyc sily zeby drzwi w aucie otworzyc,wiec po myciu bedzie big problem :thumbdown:[br]Dopisany: Styczeń 06, 2009, 08:17:20 _________________________________________________

dziekuje za zaproszenie ;)

tylko cholera na tym parkingu w galerii to chyba mozna zamarznac

Nie jest tak zle :gwizdanie:

nie zamarzniemy tam ??

ok :D hihihiih

napewno lepszy parking w galerii niz jakis np pod ikea

:D

No ja nie zamarzne bo w ta niedziele nie bede :decayed::polew:
Opublikowano

no rano moze miec mala niespodzianke ... szczegolnie ze jest jakies -16

Opublikowano

No ja dzis rano musialem urzyc sily zeby drzwi w aucie otworzyc,wiec po myciu bedzie big problem thumbdown

szpachla zamarza? :mysli:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 20:19_________________________________________________

Trzeniek a Ty sie noe boisz ze jutro nie otworzysz Audika skoro byłes dzis na myjce ? Ja dzis nie mogłem szyby otworzyć a przecież nie byłem na myjce :gwizdanie:

rano się okaże :decayed:

Opublikowano

No ja dzis rano musialem urzyc sily zeby drzwi w aucie otworzyc,wiec po myciu bedzie big problem thumbdown

szpachla zamarza? :mysli:

Nie słuzbowe jest nowe i bez szpachli :wink4: SAm jestes szpachla :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.