Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pier**lisz jakbyś spał z portfelem pod poduszką...

ja kasę trzymam tam gdzie napisałem bo nie będę szukał po portfelu kasy na myjnie , autostrady i inne rzeczy..

wiesz drobne to drobne tego nikt nie ruszy tez trzymam cała popielniczke piatek dwójek i złotówek :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pier**lisz jakbyś spał z portfelem pod poduszką...

hamuj wodzę fantazji... bardzo Cię proszę :)

Opublikowano

Jak dobrze pojdzie to za niedlugo bedzie myjnia u Kercziego, wtedy mozna wywalac po 10K :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak dobrze pojdzie to za niedlugo bedzie myjnia u Kercziego, wtedy mozna wywalac po 10K :kox:

chcesz sie zeszmacić :polew: :polew: :polew:

ps. JOKE co bys sie nie obrazil

Opublikowano

pier**lisz jakbyś spał z portfelem pod poduszką...

hamuj wodzę fantazji... bardzo Cię proszę :)

możesz mi wytłumaczyć swoją definicję fantazji? Bo widzę że używasz słów których znaczenia nie znasz...

napiszę Ci więc sposób bardzo prosty , albo inaczej.. zadam Ci pytanie.. co znaczy że nie wypada zostawiać pieniędzy w popielniczce lub podłokietniku? weź mi to wytłumacz bo póki co Twoja argumentacja jest dla mnie co najmniej dziwna...

Opublikowano

Jak dobrze pojdzie to za niedlugo bedzie myjnia u Kercziego, wtedy mozna wywalac po 10K :kox:

chcesz sie zeszmacić :polew: :polew: :polew:

ps. JOKE co bys sie nie obrazil

Cuber, czy Ty widziales kiedys mnie obrazonego???? ;p

Opublikowano
  • Autor

Cuber, czy Ty widziales kiedys mnie obrazonego????

no jeszcze nie :decayed:

Opublikowano

Cuber, czy Ty widziales kiedys mnie obrazonego????

no jeszcze nie :decayed:

no i nie zobaczysz :)

Opublikowano

Karol ... jaka lokalizacja tej myjni? :naughty:

Opublikowano

Karol ... jaka lokalizacja tej myjni? :naughty:

wlasnie miejsce jest poszukiwane...

Opublikowano

Karol ... jaka lokalizacja tej myjni? :naughty:

wlasnie miejsce jest poszukiwane...

najlepiej gdybyś znalazł coś w rejonach zakopianki :naughty: , co nie Cuber? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie miejsce jest poszukiwane...

dach , galeria Kazimierz co Niedziele bedziesz miał ruch jak cholera :decayed:

zakopianka moze byc jak najbardziej :good:

Opublikowano

hahah

z innej beczki znacie ten kawal??

Kolejka w sklepie.

Matka z dzieckiem stoi, dziecko co chwile krzyczy:

"MAMA JESC!!!"

za chwile

"MAMA PIC!!!"

Na co gosc z kolejki, "PANI! KUP PANI GOWNIARZOWI ARBUZA TO DZIECIAK SOBIE I POJE I POPOPIJE",

na co odwraca sie matka dziecka i mowi:

"PANIE! ZWAL SOBIE PAN KONIA NOGAMI TO SE PAN I PODUPCZYSZ I POTANCZYSZ"

:kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 01:39_________________________________________________Panowie a co z gokartami? odpuściliśmy sobie w ogóle? może w następny wtorek pojeździmy? :mysli:
Opublikowano

jak sobie podmienie zegary z kolorowym FISem to bede musial cos rzezbic, jakies kodowanie IMMO, sam VAG czy jak???[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 01:44_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 01:39_________________________________________________Panowie a co z gokartami? odpuściliśmy sobie w ogóle? może w następny wtorek pojeździmy? :mysli:

No ja jestem za, CUBER pewnie tez, OZI (pytac nie trza), JARKO pewnie tez,

to juz troche ludzia jest

Opublikowano

jak sobie podmienie zegary z kolorowym FISem to bede musial cos rzezbic, jakies kodowanie IMMO, sam VAG czy jak???

gadaj na ten temat z sokolem lub tytusem , są obcykani w kodowaniu... tytus chyba bardziej :wink4:

Opublikowano

pier**lisz jakbyś spał z portfelem pod poduszką...

hamuj wodzę fantazji... bardzo Cię proszę :)

możesz mi wytłumaczyć swoją definicję fantazji? Bo widzę że używasz słów których znaczenia nie znasz...

napiszę Ci więc sposób bardzo prosty , albo inaczej.. zadam Ci pytanie.. co znaczy że nie wypada zostawiać pieniędzy w popielniczce lub podłokietniku? weź mi to wytłumacz bo póki co Twoja argumentacja jest dla mnie co najmniej dziwna...

Wybacz Trzeniu, ale nie mam dzisiaj ochoty :decayed:

Nie zawsze jest tak że każdy musi podzielać Twoje poglądy, czasami ktoś może mieć inne zdanie... Niekoniecznie gorsze od Twojego :)

I na tym zakończmy, proszę :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

a nie za zimno na gokarty ?

trzeba zapytac Oziego chyba wczoraj był jeździć :wink4:

Opublikowano

pier**lisz jakbyś spał z portfelem pod poduszką...

hamuj wodzę fantazji... bardzo Cię proszę :)

możesz mi wytłumaczyć swoją definicję fantazji? Bo widzę że używasz słów których znaczenia nie znasz...

napiszę Ci więc sposób bardzo prosty , albo inaczej.. zadam Ci pytanie.. co znaczy że nie wypada zostawiać pieniędzy w popielniczce lub podłokietniku? weź mi to wytłumacz bo póki co Twoja argumentacja jest dla mnie co najmniej dziwna...

Wybacz Trzeniu, ale nie mam dzisiaj ochoty :decayed:

Nie zawsze jest jest tak że każdy musi podzielać Twoje poglądy, czasami ktoś może mieć inne zdanie... Niekoniecznie gorsze od Twojego :)

I na tym zakończmy, proszę :rolleyes:

tak długo myślałeś i nic? 0 argumentów? czyli nic nowego..

na Twoją prośbę kończę tą rozmowę :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 01:47_________________________________________________

a nie za zimno na gokarty ?

trzeba zapytac Oziego chyba wczoraj był jeździć :wink4:

dzisiaj z nim gadałem , był wczoraj :decayed:... powiedział mi że w taki mróz odmroził prawie nogi no al w następnym tygodniu ma być już Ciepło :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.