Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Narka :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam w srodowy mrozny poranek ... jak tam autka odpalily ?? nie bylo problemu z otwarciem drzwi ;) ???

Opublikowano

Witaj Madziu :) odpaliły a reszta jeszcze śpi :)

Oj widzę że ostro spam wczoraj wieczorem :)

Opublikowano

Witaj Madziu :) odpaliły a reszta jeszcze śpi :)

Oj widzę że ostro spam wczoraj wieczorem :)

śpiochy a ja juz zaczelam ciezko pracowac od 8 :> :naughty::polew:

Opublikowano

To tak ja :wink4: tz normalni ludzie :wink4:

Opublikowano

Dziendoberek

Ja tez od 8:00 :)

Autko oczywiscie tez bez problemu, chodz webasto mu troche zrera akumulatora :(

Fajna ta klotnia byla o drobne w zakamarkach :P

Opublikowano

normalni ludzie nie zaczynaja pracy od przeczytania zaleglosci na forum ;)

bez urazy rzecz jasna .... sadze ze masz tak zajmująca prace jak ja :D

Opublikowano

normalni ludzie nie zaczynaja pracy od przeczytania zaleglosci na forum ;)

bez urazy rzecz jasna .... sadze ze masz tak zajmująca prace jak ja :D

:polew: :polew: Grubo powiedziane :) zobaczymy w niedzielę :naughty:

ja ostro pracuję :wink4:

Opublikowano

normalni ludzie nie zaczynaja pracy od przeczytania zaleglosci na forum ;)

bez urazy rzecz jasna .... sadze ze masz tak zajmująca prace jak ja :D

:polew: :polew: Grubo powiedziane :) zobaczymy w niedzielę :naughty:

ja ostro pracuję :wink4:

ja tez bardzo ostro pracuje .... wrecz sie przepracowuje ... 8 h dziennie na necie ... az brakuje pomysłow na zajecie ;)

Opublikowano

normalni ludzie nie zaczynaja pracy od przeczytania zaleglosci na forum ;)

bez urazy rzecz jasna .... sadze ze masz tak zajmująca prace jak ja :D

Ja zaczynam od 8:00 przerwe, potem kolo 12:00 pracuje ciezko jakies :gwizdanie: 15min, a potem do 16 znow przerwa :gwizdanie:

Podobno inni pracuja odwrotnie, ale po co sie przemeczac... :evil:

Opublikowano

Oj zapraszam do mnie ,zawsze dodatkowe rączki się przydadzą :)

Opublikowano

normalni ludzie nie zaczynaja pracy od przeczytania zaleglosci na forum ;)

bez urazy rzecz jasna .... sadze ze masz tak zajmująca prace jak ja :D

Ja zaczynam od 8:00 przerwe, potem kolo 12:00 pracuje ciezko jakies :gwizdanie: 15min, a potem do 16 znow przerwa :gwizdanie:

Podobno inni pracuja odwrotnie, ale po co sie przemeczac... :evil:

hahahhahah :polew:

dobrze ze net w pracy jest bo tak to ta przerwa byla by okropna !

Opublikowano

Kawa z rana :good:

Opublikowano

Kawa z rana :good:

hmmmmmmmmm .... dobry pomysl
Opublikowano

:hi: wszystkich

Ja już po porannej kawce...

....ale mi się nic dzisiaj nie chce :rolleyes:

Opublikowano

Ja teraz drugą sobie zrobię :) szkoda że sam :([br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 08:58_________________________________________________bo zapowiada się ostry kolejny dzień :evil:

Opublikowano

hejka tytus :)

tez juz mam kawke ... nie no nie ma to jaka o 9 rano :D

jeszcze 7 h "pracy"

Opublikowano

hejka tytus :)

tez juz mam kawke ... nie no nie ma to jaka o 9 rano :D

jeszcze 7 h "pracy"

Nawet mi nie przypominaj, zanudze sie na smierc...

Wąski widzialem wczoraj ze masz przetwornice jakies w sklepie, tylko te VALEO co wystawione czy inne tez ??

Potrzebuje komplecik do moich nowych DEPO, czyli:

2x zarniki 4300

2x H7

2x silniczki punto II, golf IV lub fabia

2x przetwornice

masz moze cos z tego ??

Opublikowano

To tak ja :wink4: tz normalni ludzie :wink4:

:hi:

dokładnie :good:

Punto odmówiło posłuszeństwa i kabelki były potrzebne :evil:

Opublikowano

To tak ja :wink4: tz normalni ludzie :wink4:

:hi:

dokładnie :good:

Punto odmówiło posłuszeństwa i kabelki były potrzebne :evil:

Skoro Punto nie jezdzi to nie potrzebne Ci silniczki do regulacji lamp :polew:

Jeden problem z glowy...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.