Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko włacz GG :evil:

włączony mam :gwizdanie: ale jeszcze nie wiem co Ci odpisać...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

włączony mam :gwizdanie: ale jeszcze nie wiem co Ci odpisać...

ale Ty nie musisz nic mi odpisywać................ info dostałeś i MASZ być :naughty:

Opublikowano

Ja mam 4300 :)

Opublikowano

KERCZI nie masz racji kompletnie. 4300K daje więcej światła niż 6000K. włóż nowe badz tyle samo uzywane 4300 i poznioej 6000 w tą samą lampe a sie przekonasz. Wraz ze wzrostem ilości kelvinów maleje ilość lumenów - jasność

Opublikowano

KERCZI nie masz racji kompletnie. 4300K daje więcej światła niż 6000K. włóż nowe badz tyle samo uzywane 4300 i poznioej 6000 w tą samą lampe a sie przekonasz. Wraz ze wzrostem ilości kelvinów maleje ilość lumenów - jasność

Zgadza sie :good: To ze 6000k daja wiecej swiatla to tylko wrazenie.Najwiecej daja 4300k juz bylo o tym na forum nie raz
Opublikowano

KERCZI nie masz racji kompletnie. 4300K daje więcej światła niż 6000K. włóż nowe badz tyle samo uzywane 4300 i poznioej 6000 w tą samą lampe a sie przekonasz. Wraz ze wzrostem ilości kelvinów maleje ilość lumenów - jasność

Zgadza sie :good: To ze 6000k daja wiecej swiatla to tylko wrazenie.Najwiecej daja 4300k juz bylo o tym na forum nie raz

Tego akurat jestem pewien bo sprzedawałem Hidy i testowałem. Tyle że w soczewce lepiej wygląda 6000K niz 4300K patrzac z przeciwka :naughty:. Ja mam obecnie 6000 alejak mi ktoras padnie to wkladam juz 4300

Jeszcze jedno. co do 8000K KERCZI przejedź się w deszczu na nieoświetlonej drodze to nic nie bedziesz widział. Załóż wtedy 4300 a zobaczysz co lepsze :naughty:

Opublikowano

NO tak 6000k wyglada w soczewce extra.4300k nie ma takiego efektu :)

Opublikowano

ufff, 6 stron od wczoraj to wcale nie tragedia :hi:

Opublikowano
  • Autor

ufff, 6 stron od wczoraj to wcale nie tragedia :hi:

:wink4:

Trzeniek bo Jarko sie wyłamuje :gwizdanie:

Opublikowano

ufff, 6 stron od wczoraj to wcale nie tragedia :hi:

:wink4:

Trzeniek bo Jarko sie wyłamuje :gwizdanie:

konspiratorzy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

konspiratorzy

hehehhe wcale nie :gwizdanie:

Opublikowano

konspiratorzy

hehehhe wcale nie :gwizdanie:

:tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

ufff, 6 stron od wczoraj to wcale nie tragedia :hi:

:wink4:

Trzeniek bo Jarko sie wyłamuje :gwizdanie:

a to akurat wzmocnienie :decayed:

już załatwiłem za niego Franka

Opublikowano

ufff, 6 stron od wczoraj to wcale nie tragedia :hi:

:wink4:

Trzeniek bo Jarko sie wyłamuje :gwizdanie:

konspiratorzy :cool1:

nie pierwszy raz :gwizdanie:

Jarko podaj linka :) dziękuję za polar :notworthy: który podobno zamawiałem :gwizdanie:

Opublikowano

wąski , mówisz A to powiedz B... o co Wam chodzi? :mysli:

Opublikowano

wąski , mówisz A to powiedz B... o co Wam chodzi? :mysli:

B = cytat Oziego :polew:

Opublikowano

wąski , mówisz A to powiedz B... o co Wam chodzi? :mysli:

B = cytat Oziego :polew:

co rozumiesz przez konspirację?

Opublikowano

Chcialem podziekowac koledze PABLO i Adamowi EVO za rabacik i pomoc przy radyjko ! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.