Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do US 14dni, do zarejestrowania masz 30dni

O f*ck :wallbash: muszę przepisać umowę :disgust:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Całkiem nie głupie to stepowanie :good:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 14:28_________________________________________________

Powitać :hi:

Siemka :hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 14:28_________________________________________________http://bilety.wp.pl/eid,502816,eventart.html?ticaid=17497 :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 14:29_________________________________________________Tylko nie wiem czy będzie mi się chciało wywalać 400 zeta na coś takiego tydzień po zlocie :mysli:

Opublikowano

dokładnie trzeba zabrać tablice ze sobą, tylko muszą być czyste bo Cię odprawią z kwitkiem inaczej :wink4:

Opublikowano

dokładnie trzeba zabrać tablice ze sobą, tylko muszą być czyste bo Cię odprawią z kwitkiem inaczej :wink4:

jakim kwitkiem :mysli:

Opublikowano

czyli z niczym :polew:

Opublikowano

trzeba zabrać ze sobą tablice rejestracyjne. Muszą nakleić (nowy) znaczek legalizujący :wallbash: :wallbash:

o taką odpowiedź mi chodziło wielkie dzięki

Opublikowano

Pablo kupiłeś belkę :)

Opublikowano

Pablo kupiłeś belkę :)

Tak, dzisiaj dotarła do mnie.

Części do rozrządu przyjadą jutro od TOMMA77, podjadę jeszcze do auto speciala kupić Ori termostat oraz uszczelniacz.

Teraz jadę zawieść auto do mechanika.

Do napisania wieczorem :hi:

Opublikowano

Pablo kupiłeś belkę :)

Tak, dzisiaj dotarła do mnie.

Części do rozrządu przyjadą jutro od TOMMA77, podjadę jeszcze do auto speciala kupić Ori termostat oraz uszczelniacz.

Teraz jadę zawieść auto do mechanika.

Do napisania wieczorem :hi:

Wszyscy wypisują na prawo i lewo że tam drogo i lipne to ASO, a ten tam jedzie na zakupy... :wallbash:

Opublikowano

Pablo kupiłeś belkę :)

Tak, dzisiaj dotarła do mnie.

Części do rozrządu przyjadą jutro od TOMMA77, podjadę jeszcze do auto speciala kupić Ori termostat oraz uszczelniacz.

Teraz jadę zawieść auto do mechanika.

Do napisania wieczorem :hi:

Wszyscy wypisują na prawo i lewo że tam drogo i lipne to ASO, a ten tam jedzie na zakupy... :wallbash:

Jarko, te rzeczy które jadę kupić są parę groszy droższe niż zamienniki a są to te same części co u Bełta :wink4:

Opublikowano

Pablo kupiłeś belkę :)

Tak, dzisiaj dotarła do mnie.

Części do rozrządu przyjadą jutro od TOMMA77, podjadę jeszcze do auto speciala kupić Ori termostat oraz uszczelniacz.

Teraz jadę zawieść auto do mechanika.

Do napisania wieczorem :hi:

Pablo jak strach zajrzał Ci w oczy to się ostro wziołeś za remont auta

Opublikowano

Pablo kupiłeś belkę :)

Tak, dzisiaj dotarła do mnie.

Części do rozrządu przyjadą jutro od TOMMA77, podjadę jeszcze do auto speciala kupić Ori termostat oraz uszczelniacz.

Teraz jadę zawieść auto do mechanika.

Do napisania wieczorem :hi:

Wszyscy wypisują na prawo i lewo że tam drogo i lipne to ASO, a ten tam jedzie na zakupy... :wallbash:

Jarko, te rzeczy które jadę kupić są parę groszy droższe niż zamienniki a są to te same części co u Bełta :wink4:

Ja Ci tu nie proponuję zamienników, tylko jak na zakupy w ASO to tylko do Bełta - z pracy masz nawet bliżej jak do speciala :naughty:

Opublikowano

Ja tylko kupuję w tylko w AUTO SPECJALU i nie narzekam :) Iz tego co wiem to z Kanarkowej też tam kupują :)

Opublikowano

Ja Ci tu nie proponuję zamienników, tylko jak na zakupy w ASO to tylko do Bełta - z pracy masz nawet bliżej jak do speciala :naughty:

Jarko, koszta Ori termostatu u Bełtowskiego - 70zł w auto special - 74zł tak więc o kosztach nie ma tu co dyskutować :) Jak bym się mógł urwać z pracy to bym podjechał ale to raczej nie możliwe :D Tak więc od nas z NH o wiele bardziej opłaca się podjechać do Auto speciala niż pchać się na zakopiankę :thumbdown:

A4 już u mechanika :)

Odbiorę pewnie po weekendzie.

Opublikowano
  • Autor

Odbiorę pewnie po weekendzie.

czyli Cie nie bedzie na spocie a to oznacza zero niespodziewanych zwrotów akcji :naughty:

Opublikowano

Przez Opolską też nie jest zbyt kolorowo... A nie możesz wstać wcześniej i podjechać przed pracą :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.