Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diego :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 13:19_________________________________________________

witam wszystkich, moim zdaniem 6000K to najbardziej trafiony wybór, 4300K troche słabe, tez sie przymierzam do 6000K.

Jeszcze raz, najbardziej trafione to 5k :decayed:

to dlaczego masz 6k :wink4:

:hi: wszystkim tak wogóle :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diego :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 13:19_________________________________________________

witam wszystkich, moim zdaniem 6000K to najbardziej trafiony wybór, 4300K troche słabe, tez sie przymierzam do 6000K.

Jeszcze raz, najbardziej trafione to 5k :decayed:

to dlaczego masz 6k :wink4:

:hi: wszystkim tak wogóle :)

:hi:

Bo ładniej świecą :rolleyes:

Opublikowano

Diego :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 13:19_________________________________________________

witam wszystkich, moim zdaniem 6000K to najbardziej trafiony wybór, 4300K troche słabe, tez sie przymierzam do 6000K.

Jeszcze raz, najbardziej trafione to 5k :decayed:

to dlaczego masz 6k :wink4:

:hi: wszystkim tak wogóle :)

:hi:

Bo ładniej świecą :rolleyes:

i tym sposobem zaprzeczyłes sam sobie :wink4::decayed:

Opublikowano

Diego :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 13:19_________________________________________________

witam wszystkich, moim zdaniem 6000K to najbardziej trafiony wybór, 4300K troche słabe, tez sie przymierzam do 6000K.

Jeszcze raz, najbardziej trafione to 5k :decayed:

to dlaczego masz 6k :wink4:

:hi: wszystkim tak wogóle :)

:hi:

Bo ładniej świecą :rolleyes:

i tym sposobem zaprzeczyłes sam sobie :wink4::decayed:

musisz się czepiać z samego rana :tongue4::wink4:

Opublikowano

Diego :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 13:19_________________________________________________

witam wszystkich, moim zdaniem 6000K to najbardziej trafiony wybór, 4300K troche słabe, tez sie przymierzam do 6000K.

Jeszcze raz, najbardziej trafione to 5k :decayed:

to dlaczego masz 6k :wink4:

:hi: wszystkim tak wogóle :)

:hi:

Bo ładniej świecą :rolleyes:

i tym sposobem zaprzeczyłes sam sobie :wink4::decayed:

musisz się czepiać z samego rana :tongue4::wink4:

no dobra po tych drobnych i teraz to chyba dam ci spokój :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a musicie tak cytowac kazdy kazdego po kilka wypowiedzi naraz :mysli: nie mozna ostatniej wypowiedzi ? :evil:

Opublikowano

niech kazdy montuje takie zarówki jakie chce, ja tam moge nawt 10000K miśków sie nie boje :naughty:

Opublikowano

a musicie tak cytowac kazdy kazdego po kilka wypowiedzi naraz :mysli: nie mozna ostatniej wypowiedzi ? :evil:

a moderator zawsze musi cos dozucic :wink4:

Opublikowano

to ZAPRASZAM w niedziele na spocie i porownamy 8000 do 4300 - 4300 za bardzo sie zlewaja i swiatlo jest kiepskie- racja najlepsze w tym przypadku jest 6000K

Opublikowano

to ZAPRASZAM w niedziele na spocie i porownamy 8000 do 4300 - 4300 za bardzo sie zlewaja i swiatlo jest kiepskie- racja najlepsze w tym przypadku jest 6000K

wlasnie daltego ( czesciowo) Was odwiedze bo chce zobaczy to porównanie :evil:
Opublikowano

to ZAPRASZAM w niedziele na spocie i porownamy 8000 do 4300 - 4300 za bardzo sie zlewaja i swiatlo jest kiepskie- racja najlepsze w tym przypadku jest 6000K

Ale jak porównasz :?: U Nas nikt niema 8000k w soczewce :wink4:

a musicie tak cytowac kazdy kazdego po kilka wypowiedzi naraz :mysli: nie mozna ostatniej wypowiedzi ? :evil:

musimy :evil: uwielbiamy cytować :kox:

Opublikowano

a ma 4300??? jak ma 4300 to ja mam 8000, wsadzimy w soczewke jeden 4300 a druga 8000 i juz

Opublikowano

Ktoś ma na pewno 4300, jak nie w lampie to w halogenie. Cuber, albo Wąski :mysli:

Opublikowano

Panowie po pierwsze kto robił wykresy ??? po drugie wszystko zależy jaki reflektor , po trzecie jaki lub kto robił Hidy a po czwarte zależy jak długo świecą ,a po piąte w jakim stanie odłyśnik,a po szuste soczewka czy zwykły reflektor.

Seryjnie są montowane 4300-4500 a naj ładnieś świecą 5000-6000 :)

To moje zdanie

Opublikowano

tylko niech zaraz ktos nie wymysli ze bedzie wkładał do tej samej lampy wszystkie rodzaje :wink4:

Opublikowano

tylko niech zaraz ktos nie wymysli ze bedzie wkładał do tej samej lampy wszystkie rodzaje :wink4:

Jarko jest specjalistą

Opublikowano

tylko niech zaraz ktos nie wymysli ze bedzie wkładał do tej samej lampy wszystkie rodzaje :wink4:

Jarko jest specjalistą

ano fakt... :decayed:

Opublikowano

tylko niech zaraz ktos nie wymysli ze bedzie wkładał do tej samej lampy wszystkie rodzaje :wink4:

Jarko jest specjalistą

ano fakt... :decayed:

:rolleyes: znowu cytujemy :kox:

Opublikowano

heheheh no to przestane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko włacz GG :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.