Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zostanmy zatem przy slizganku co wtorek do odwolania?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak długo myślałeś i nic? 0 argumentów? czyli nic nowego..

na Twoją prośbę kończę tą rozmowę :wink4:

Już byś Sobie darował... Byłem zapalić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko :bicz:

Trzeniek :bicz:

dajcie juz spokój :evil:

Opublikowano

Jarko :bicz:

auć, Ty brutalu :decayed:

Opublikowano

Panowie jak cholera się rozpisaliście :evil:

PABLO jeszcze sie nie nauczyłes po ostatnim :bicz:

Ozi loozik, radio swoją drogą :wink4:

Belka zamówiona i rozrząd tak samo, jak dobrze pójdzie to we Czwartek odbieram graty :kox:

Opublikowano

tak długo myślałeś i nic? 0 argumentów? czyli nic nowego..

na Twoją prośbę kończę tą rozmowę :wink4:

Już byś Sobie darował... Byłem zapalić :decayed:

no i znowu mnie sprowokowałeś gumiaku :decayed:

jak już chcesz jednak się przepychać to napisz jeden powód dlaczego sądzisz iż nie wypada trzymać bilonu w podłokietniku lub popielniczce? choć jeden bo mam wrażenie że poprostu szukasz dziury w całym i tylko dlatego napisałeś to co napisałeś...

teraz już naprawdę kończę bo nie mam siły rzucać grochem w ścianę w tym temacie :gwizdanie: :naughty:

miłej nocy Jarku , wyśpij się :tongue4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 01:53_________________________________________________

Jarko :bicz:

auć, Ty brutalu :decayed:

lubisz to , co? :naughty:

Opublikowano

jak dzieci jak dzieci

Opublikowano
  • Autor

Pablo jak tam było w przychodni :naughty:

Opublikowano

Trzeniu, nie możesz Sobie darować :?:

Po co Ci to :?: Daj spokój :)

Opublikowano

jak dzieci jak dzieci

... ugryzłem się w język... :naughty:

Opublikowano

jak dzieci jak dzieci

... ugryzłem się w język... :naughty:

to moze i lepiej ;p

Opublikowano

Trzeniu, nie możesz Sobie darować :?:

Po co Ci to :?: Daj spokój :)

Tylko po to aby się dowiedzieć co jest w tym złego... niestety to Twój 4 post i dalej 0 konkretów...

Nie masz już nic ciekawego do powiedzenia w naszym temacie to poprostu go zmień a nie ciągnij bez sensu

Opublikowano

Pablo jak tam było w przychodni :naughty:

A spoko Cuber, Santi zadowolony z B6tki bo jak twierdzi odpala na mrozie :kox::decayed:

Opublikowano

Pablo jak tam było w przychodni :naughty:

A spoko Cuber, Santi zadowolony z B6tki bo jak twierdzi odpala na mrozie :kox::decayed:

hehe , a czym on wcześniej jeździł? :rolleyes:

Opublikowano

Trzeniu i jarko co was ugryzło :?: :blink::evil:

Opublikowano

Trzeniu, nie możesz Sobie darować :?:

Po co Ci to :?: Daj spokój :)

Tylko po to aby się dowiedzieć co jest w tym złego... niestety to Twój 4 post i dalej 0 konkretów...

Nie masz już nic ciekawego do powiedzenia w naszym temacie to poprostu go zmień a nie ciągnij bez sensu

Przecież cały czas się staram zmienić temat... Nawet Cię o to prosiłem :decayed:

Może to Ty powinieneś się w końcu przespać :mysli:

Opublikowano

Pablo jak tam było w przychodni :naughty:

A spoko Cuber, Santi zadowolony z B6tki bo jak twierdzi odpala na mrozie :kox::decayed:

hehe , a czym on wcześniej jeździł? :rolleyes:

To się musisz już Cubra zapytać bo pewnie wie :naughty:

Opublikowano

Trzeniu i jarko co was ugryzło :?: :blink::evil:

Odmienne poglądy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe , a czym on wcześniej jeździł? :rolleyes:

, VW scirocco ,Golf III , Range Rover /wypasik, no i oczywiscie ostra jazda.com czyli motorki

z tego co pamietam :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniu i jarko co was ugryzło :?: :blink::evil:

Odmienne poglądy :wink4:

No tak, zgadza się... Ja po ładnych kilku browcach nie będę się wymieniał z wami teraz poglądami bo byśmy temat wałkowali do rana a tu za 4h trza wstać do pracy :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.