Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeniu i jarko co was ugryzło :?: :blink::evil:

Odmienne poglądy :wink4:

No tak, zgadza się... Ja po ładnych kilku browcach nie będę się wymieniał z wami teraz poglądami bo byśmy temat wałkowali do rana a tu za 4h trza wstać do pracy :polew:

By się działo :kox:

Opublikowano

Dobra panowie ja idę w kimano :)

I spokój tam proszę klubowicze :evil:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Pablo to Ty pijesz :shocked::polew:

Opublikowano

Nara Gracjan

Opublikowano

Nara Gracjan

Gracjana to ty spotkasz po kolędzie jak zawita do Ciebie :polew: :polew: :polew::evil:

Do jutra panowie :)

Opublikowano

CUBER Ty chcesz taka zime??

http://allegro.pl/item515644346_sedan_a4_2_0tdi_xenon_navi_jedyny_w_polsce_zobacz.html

nieee

a to mam w 6 taki zapas, ale moim zdaniem one Ci srednio spasuja, chyba ze Ci sie trafiaja po pieniadzach...

Opublikowano

Siemka Pablo :hi:

Opublikowano

Grzesiek... trochę lipne te felgi do B7 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek... trochę lipne te felgi do B7 :gwizdanie:

hmmm mnie sie podobają , a pokażcie mi ORI felunek 16stke jakis fajny ? :mysli:

Opublikowano

a dlaczego 16? a nie 17?

ten felunek który pokazałeś to jeden z bardziej lipnych jakie widziałem do OOOO , oczywiście według mnie...ale gusta są różne :wink4:

Opublikowano

Grzesiek... trochę lipne te felgi do B7 :gwizdanie:

hmmm mnie sie podobają , a pokażcie mi ORI felunek 16stke jakis fajny ? :mysli:

ten chyba lepszy: http://allegro.pl/item522213279_oryginal_5x112_audi_vw_a4_a6_passat.html

juz nawet chyba te moje sa lepsze (MOIM ZDANIEM)

Opublikowano

no tak Kerczi ... tylko tam fele z oponami 1600 a Ty pokazałeś same fele za 1200 a gdzie opony?

ile masz do wydania?

Opublikowano

No nie najgorsze Kerczi te felgi :mysli:

Ale, im dłużej siędzę na forum i patrzę na ten cały felunek to chyba jednak RS4 ma najlepsze, chociaż dalej nie jestem przekonany :disgust:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 02:21_________________________________________________

ile masz do wydania?

4k :wink4::polew:

Opublikowano
  • Autor

no tak Kerczi ... tylko tam fele z oponami 1600 a Ty pokazałeś same fele za 1200 a gdzie opony?

ile masz do wydania?

te fele które wkleil Kerczi mogłem kupic z zimówkami za ok 1,5 tys bo były na allegro ale znowu one mi sie nie podobaja :gwizdanie:

17-stek nie chce , chce choć przez chwile poczuć komfort w aucie na 16 stkowych balonach :kox:

Opublikowano

no tak Kerczi ... tylko tam fele z oponami 1600 a Ty pokazałeś same fele za 1200 a gdzie opony?

ile masz do wydania?

ale Cuber pokazal tylko look like a nie te dokladnie....[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 02:24_________________________________________________a musisz miec ORI???

Opublikowano
  • Autor

a musisz miec ORI???

TAK :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 02:25_________________________________________________dobra spadam w kimie :hi:

Opublikowano

ja również :hi:

Opublikowano

miazga wg mnie tyle ze w 18''

http://allegro.pl/item521292963_18_19_5x112_audi_vw_mercedes_skoda.html[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 02:28_________________________________________________to i ja sie zawijam. sijas

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.