Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak nie tam to aleją Róż do końca od centrum i w prawo. Ujedziesz może jakieś 500m i po lewej stronie masz jeden z lepszy sklepów w KR z podzespołami i różnymi bzdetami elektrycznymi :)

Oś. Sportowe :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko ostatnio polubił tematy o bagażnikach wiec moze sie zainteresuje :tongue4:

:naughty:

sprzedam chorusa ,niechce ktos ?

a ja blaupunkta z astry I :naughty::wink4:

...

a ja PHILIPSA z Astry I i oryginalny nieużywany (tylko przymierzany) bagażnik dachowy do ASTRY I :naughty::decayed:

Do astry powiadasz :mysli:

A jak nie tam to aleją Róż do końca od centrum i w prawo. Ujedziesz może jakieś 500m i po lewej stronie masz jeden z lepszy sklepów w KR z podzespołami i różnymi bzdetami elektrycznymi :)

Oś. Sportowe :good:

O dokładnie :good: właśnie nie pamiętałem jakie to osiedle, wydawało mi się że Krakowiaków :mysli:

Opublikowano

zrobiło się jak na giełdzie RTV :decayed:

Opublikowano

O dokładnie :good: właśnie nie pamiętałem jakie to osiedle, wydawało mi się że Krakowiaków :mysli

Krakowiaków jest jakbyś jechał na końcu alei róż nie w prawo tylko w lewo :good:(mam mapę ścienną krakowa :> )

Opublikowano

O dokładnie :good: właśnie nie pamiętałem jakie to osiedle, wydawało mi się że Krakowiaków :mysli

Krakowiaków jest jakbyś jechał na końcu alei róż nie w prawo tylko w lewo :good:(mam mapę ścienną krakowa :> )

Cwaniaczek :naughty:

Kiedyś jak się po Hucie kręciłem to jakoś bardziej to ogarniałem...

Opublikowano

Jarko ostatnio polubił tematy o bagażnikach wiec moze sie zainteresuje :tongue4:

:naughty:

sprzedam chorusa ,niechce ktos ?

a ja blaupunkta z astry I :naughty::wink4:

...

a ja PHILIPSA z Astry I i oryginalny nieużywany (tylko przymierzany) bagażnik dachowy do ASTRY I :naughty::decayed:

Do astry powiadasz :mysli:

Do Astry F powiadam...

Opublikowano

ale nudy :gwizdanie:

Opublikowano

ale nudy :gwizdanie:

:)[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:48_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=9r1DgC1q5IE&feature=related

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

takie szybkie pytanko,czy zeby dzialal mi tryb cichy w radiu to musze miec zestaw glosnomowiacy ? ;>

Opublikowano

ale nudy :gwizdanie:

:)[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:48_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=9r1DgC1q5IE&feature=related

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tępy c....j!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

siemano :hi:

Opublikowano
  • Autor

siemano :hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

A Ty co robisz w domu w piątek wieczorem o tej porze :?: :blink:

Opublikowano
  • Autor

Siedzę i odpoczywam :gwizdanie:

Opublikowano

W piątek... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

W piątek... :mysli:

tak, co w tym dziwnego ?

Opublikowano

W piątek... :mysli:

tak, co w tym dziwnego ?

może w hucie nie wolno w piątki odpoczywać :gwizdanie:
Opublikowano

W piątek... :mysli:

tak, co w tym dziwnego ?

może w hucie nie wolno w piątki odpoczywać :gwizdanie:

mądre :gwizdanie:

W piątek... :mysli:

tak, co w tym dziwnego ?

a nie nic, odpoczywaj.

Opublikowano

koniec mnie rozwalił :polew: :polew: :polew: :polew:

z Klaudią? :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.