Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy a będzie dostępny WAG może ?? bo mam taki problemik mały i może się uda zdiagnozować te błędy..;>[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 17:55_________________________________________________Dzieki już przeglądam:)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzieki już przeglądam:)

5zł na spota :decayed:

Opublikowano

warunki:

0,7 litra wyborej i kubełek kfc od osoby

czas trwania:

zalezny od głowy pijącego

wyglad spotkania:

galeria zdjec ze spotów krakowskich

to tak z grubsza :)

hej,

mnie zwlaszcza zastanawia ten punkt z 0,7 l wybornej:) bo w takim razie albo przyjezdzacie z szoferami albo tramwajami?:) to jak? :>

Opublikowano

już się robi:) trzeba przyznać że fajnie wygląda:)

Opublikowano

Jarko nie zapomnij mi jutro polarka przywieść :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hohoho widze że nowi przybędą :notworthy::good:

co do VAG-a hmmm moze ktos będzie miał :gwizdanie:

Sokol , weźmiesz ? :naughty:

ps. Jarko odpal GG :wink4:

Opublikowano

warunki:

0,7 litra wyborej i kubełek kfc od osoby

czas trwania:

zalezny od głowy pijącego

wyglad spotkania:

galeria zdjec ze spotów krakowskich

to tak z grubsza :)

hej,

mnie zwlaszcza zastanawia ten punkt z 0,7 l wybornej:) bo w takim razie albo przyjezdzacie z szoferami albo tramwajami?:) to jak? :>

achh te dziewczyny ,zawsze sie martwia :polew:

Opublikowano

Taka już Ich rola koledzy :) Cieszę się zatem ze spotkania;)

Opublikowano
  • Autor

Taka już Ich rola koledzy :) Cieszę się zatem ze spotkania;)

tylko nie zapomnij o 0,7 Wyborowej :naughty::polew:

Kolor niebieski parkingu przed-ostatnie piętro jak jest zjazd z dachu :gwizdanie:

Opublikowano

tylko nie zapomnij o 0,7 Wyborowej

gdzie wejde to ty o gorzołce piszesz :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie wejde to ty o gorzołce piszesz

:wink4:

Ty lepiej trenuj przed zlotem w Bukowinie :naughty:

Opublikowano

Myślę, że tyle super autek napewno będzie dobrze widocznie. Szkoda ze nie mam garażu bo myjnia na takim mrozie to dość ryzykowna zabawa chyba..:(

Opublikowano

tu ludzie myja auta tylko na wiosne tak ze sie nie przejmuj :good:

Opublikowano

hej,

mnie zwlaszcza zastanawia ten punkt z 0,7 l wybornej:) bo w takim razie albo przyjezdzacie z szoferami albo tramwajami?:) to jak? :>

KiniaJ, ja na Twoim miejscu bym się mocno zastanawiał czy jechać na spota w Krakowie. Przecież oni nie tylko 0,7 chcą... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no tak jeszcze ogórki i Pepsi na przepitke :decayed:

Opublikowano

hej,

mnie zwlaszcza zastanawia ten punkt z 0,7 l wybornej:) bo w takim razie albo przyjezdzacie z szoferami albo tramwajami?:) to jak? :>

KiniaJ, ja na Twoim miejscu bym się mocno zastanawiał czy jechać na spota w Krakowie. Przecież oni nie tylko 0,7 chcą... :gwizdanie:

przyszedł jakis oszust i szarga opinią Krakowa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nex no przecież on tylko chciał kolezance przypomniec ze jeszcze ogórki i Pepsi musi byc do tej 0,7 mki :naughty:

Opublikowano

hohoho widze że nowi przybędą :notworthy::good:

co do VAG-a hmmm moze ktos będzie miał :gwizdanie:

Sokol , weźmiesz ? :naughty:

ps. Jarko odpal GG :wink4:

nie, nie wezme

jade jutro do Wrocławia :gwizdanie:

Opublikowano

Hehe powiem Wam koledzy że Kinga to na serio fajna dziewczyna zresztą jutro ocenicie;) z tego co widzę wszystkie autka na zdjęciach sa bardzo czyste a moje niestety po trasie to totalny brudas ale sądzę że da się wytrzymać jakoś ..no zresztą zobaczymy jaka będzie pogoda;)

Opublikowano
  • Autor

Hehe powiem Wam koledzy że Kinga to na serio fajna dziewczyna zresztą jutro ocenicie;) z tego co widzę wszystkie autka na zdjęciach sa bardzo czyste a moje niestety po trasie to totalny brudas ale sądzę że da się wytrzymać jakoś ..no zresztą zobaczymy jaka będzie pogoda;)

a Wy z Kingą macie takie same Audiki czy to jedna i ta sama ? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.