Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe powiem Wam koledzy że Kinga to na serio fajna dziewczyna zresztą jutro ocenicie;) z tego co widzę wszystkie autka na zdjęciach sa bardzo czyste a moje niestety po trasie to totalny brudas ale sądzę że da się wytrzymać jakoś ..no zresztą zobaczymy jaka będzie pogoda;)

a Wy z Kingą macie takie same Audiki czy to jedna i ta sama ? :gwizdanie:

to malzenstwo :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe no szczerze mówiąc różnią się tylko kolorem i 2 miesiącami produkcji (czerwiec i wrzesień) :) ale Nex nie ma racji:) współpracujemy ze sobą ale na płaszczyźnie tylko zawodowej:) a co małżeństw nie chcecie;P??

Opublikowano

malzenstwa rozbijamy :polew:

Opublikowano
  • Autor

malzenstwa rozbijamy :polew:

to Nasza specialność :naughty:

Opublikowano

Rozumiem, że urokiem osobistym:) tak jak powiedziałem kumplujemy się i wspólpracujemy:) a akurat tak wyszło że A4 stało się naszymi ulubionymi autkami;)

Opublikowano

malzenstwa rozbijamy :polew:

to Nasza specialność :naughty:

kto by pomyślał.... :decayed:

Opublikowano

przyszedł jakis oszust i szarga opinią Krakowa :decayed:

Oj tam zaraz szarga. Ja tylko uświadamiam koleżankę... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, że urokiem osobistym:) tak jak powiedziałem kumplujemy się i wspólpracujemy:) a akurat tak wyszło że A4 stało się naszymi ulubionymi autkami;)

:good:

w takim razie dozobaczenia jutro :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 19:00_________________________________________________

kto by pomyślał.... :decayed:

hmmmm no Ty też uważaj :naughty:

Opublikowano

Rozumiem, że urokiem osobistym:) tak jak powiedziałem kumplujemy się i wspólpracujemy:) a akurat tak wyszło że A4 stało się naszymi ulubionymi autkami;)

:good:

w takim razie dozobaczenia jutro :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 19:00_________________________________________________

kto by pomyślał.... :decayed:

hmmmm no Ty też uważaj :naughty:

o ile wiem bedziesz na smyczy swojej luby wiec jestes kompletnie nie grozny :kox::tongue4:

Opublikowano

hej,

mnie zwlaszcza zastanawia ten punkt z 0,7 l wybornej:) bo w takim razie albo przyjezdzacie z szoferami albo tramwajami?:) to jak? :>

KiniaJ, ja na Twoim miejscu bym się mocno zastanawiał czy jechać na spota w Krakowie. Przecież oni nie tylko 0,7 chcą... :gwizdanie:

przyszedł jakis oszust i szarga opinią Krakowa :decayed:

tomaszust, dziekuje za troske, ale zaryzykuje:)

nex, szarga nie szarga jutro sie okażę:)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 19:05_________________________________________________

malzenstwa rozbijamy :polew:

to Nasza specialność :naughty:

to dobrze wiedziec jakbym sie chciala rozwodzic :polew:

Opublikowano
  • Autor

o ile wiem bedziesz na smyczy swojej luby wiec jestes kompletnie nie grozny

hmmm odrazu musiales sie wypeplać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. przecie Ja kawaler do wzięcia :kox:

Opublikowano

tomaszust, dziekuje za troske, ale zaryzykuje:)

nex, szarga nie szarga jutro sie okażę:)

Myślę, że jak na A4-klub przystało wszyscy ciepło Cię przywitają. Nie zapominaj też o spotach radomskich jak tylko będziesz w Radomiu... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że jak na A4-klub przystało wszyscy ciepło Cię przywitają.

Jak zawsze :naughty:

Opublikowano

Myślę, że jak na A4-klub przystało wszyscy ciepło Cię przywitają.

Jak zawsze :naughty:

Dodam jeszcze, że nie ręczę za krakowski team... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dodam jeszcze, że nie ręczę za krakowski team...

a cos sugerujesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a cos sugerujesz :polew: :polew: :polew:

A skąd przyszło Ci do głowy to, że coś sugeruję..? :cool1::D

Opublikowano
Myślę, że jak na A4-klub przystało wszyscy ciepło Cię przywitają. Nie zapominaj też o spotach radomskich jak tylko będziesz w Radomiu... :wink4:

no nie zapomnę, zglosze sie wcześniej:)

Opublikowano
  • Autor

a cos sugerujesz :polew: :polew: :polew:

A skąd przyszło Ci do głowy to, że coś sugeruję..? :cool1::D

nic nic :gwizdanie:

Opublikowano

nic nic :gwizdanie:

:acute:

Opublikowano
  • Autor

:acute:

:gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.